Ličenje oči

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 07. Feb. 2009 19:25

jullia_ napisal/-a:Od notranjega proti zunanjemu delu očesa naj bo ličenje vedno temnejše.

Ne me kregat, če je narobe, samo a ni ravno obratno? Torej pri notranjem kotičku oči se mažeš s temnejšo barvo, potem pa z vedno bolj svetlo. Ker svetla barva na zunanjih kotičkih očesa, odpre oko in ga poveča ..
Uporabniški avatar
Electro sLut
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 31. 1. 2009
Kraj: everywhere

Neprebrana objavaNapisal/-a Electro sLut » 07. Feb. 2009 19:32

True. Sicer še nikol nisem probala to varjanto- od svetlega-do temno...mogoče celo ne pride tako slabo :wink:
Watch me. Work iT. I´m perfecT.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 07. Feb. 2009 19:51

lorelaj napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Od notranjega proti zunanjemu delu očesa naj bo ličenje vedno temnejše.

Ne me kregat, če je narobe, samo a ni ravno obratno? Torej pri notranjem kotičku oči se mažeš s temnejšo barvo, potem pa z vedno bolj svetlo. Ker svetla barva na zunanjih kotičkih očesa, odpre oko in ga poveča ..


Ne vem, kako je s tem v teoriji ličenja, jaz sem sprobala obe varianti, pa mi je ta druga bolj všeč. :)
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 07. Feb. 2009 20:00

Ne, tako kot je jullia_ napisala ;) S svetlo pa potegnes tudi pod lokom obrvi, da se prijetno lesketa :D seveda meje vedno zabrises ;)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 07. Feb. 2009 20:16

Ne vem, če je katera že omenila...na spodnjem linku so res dobri nasveti in ideje za ličenje oči. Klikni na: "Videos (145)" ...odspodi pod videji je "See All". Zase vem, da sem šele ob gledanju njenih video posnetkov se naučila pravilno ličit. Parx mi ni glih prov ratalo sam pol enx pa kr ugotoviš kako in kaj.

http://www.youtube.com/user/panacea81
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 07. Feb. 2009 22:28

lorelaj napisal/-a:Ne me kregat, če je narobe, samo a ni ravno obratno? Torej pri notranjem kotičku oči se mažeš s temnejšo barvo, potem pa z vedno bolj svetlo. Ker svetla barva na zunanjih kotičkih očesa, odpre oko in ga poveča ..

Ne, na notranjem kotičku svetlo, zunaj temno... Pa to svetlo povlečeš gor pod obrvi, temno pa držiš spodaj v kotičku... Tko nekako:
http://i.ehow.com/images/GlobalPhoto/Ar ... n_Full.jpg samo da še svetlo pod veko povlečeš
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 07. Feb. 2009 23:15

uuu, js sm si tele posnetke pogledala! sicer je preveč barv zame oz. so to preveč močne barve, js mam rajš mal bolj umirjeno varianto in manj vpadajoče vse skupi, ampak sem vseen dobila nekaj idej in novih "znanj", tko da se splača mal pobrskat po lihkih :) modelka obvlada! :)
Make music, not war
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 09. Feb. 2009 18:15

Sestavljanka napisal/-a:
lorelaj napisal/-a:Ne me kregat, če je narobe, samo a ni ravno obratno? Torej pri notranjem kotičku oči se mažeš s temnejšo barvo, potem pa z vedno bolj svetlo. Ker svetla barva na zunanjih kotičkih očesa, odpre oko in ga poveča ..

Ne, na notranjem kotičku svetlo, zunaj temno... Pa to svetlo povlečeš gor pod obrvi, temno pa držiš spodaj v kotičku... Tko nekako:
http://i.ehow.com/images/GlobalPhoto/Ar ... n_Full.jpg samo da še svetlo pod veko povlečeš

Zanimivo, očitno sem potem živela v zmoti, saj sem bila dokaj prepričana, da je ravno obratno. Se vidi, da se nikoli ne mažem s senčili. :)
Uporabniški avatar
ronyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: bogu iza nogu

Neprebrana objavaNapisal/-a ronyka » 19. Feb. 2009 9:38

Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 19. Feb. 2009 10:21

buubbika napisal/-a:Evo, kar se tiče smokey eye, mi tale tip obvladaaa! Ful enostavno naredi to, pa še najlepš!

Porko dijo, res obvlada! Pa da ne komentiram, da rihta tako punco, da lahko smao gledaš! :eek:
Imaš, da me vikaš!
tachika93
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 30. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tachika93 » 01. Maj. 2009 12:52

Evo moj stil(eyeliner, maskara in modra barvica za oči):
Slika
Slika

Tak za doma pa sam maskara in to je to.

Včasih ko mam preveč časa se malo igram z make-upom okoli oči (pretiravam :D ) :
Slika
Uporabniški avatar
BLUBABY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 19. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BLUBABY » 10. Sep. 2009 12:28

Punce zadnjič sem vidla nek oglas kako imaš že pripravljene zmešane sence za oči- kot nekakšen vnaprej pripravljen make-up, ki si ga samo naneseš. Ne vem ali je to kot kakšna nalepka, ki si jo nato daš na oči ali kako. Mogoče ve katera o čem govorim? ;>
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 10. Sep. 2009 13:53

buubbika napisal/-a:Evo, kar se tiče smokey eye, mi tale tip obvladaaa! Ful enostavno naredi to, pa še najlepš!

:gut:



zakaj deluje vse tko preprosto ko on to dela?? kr js sm probala že milijonkrat pa se mi vse spacka al ne rata tko lepo.. :roll: ma ok, glede na to kolko make-upa rabim oz. ne rabim zadnje čase, mi je to odveč
Uporabniški avatar
**medyka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **medyka** » 10. Sep. 2009 14:55

:eek: Bom poskusila. Me prav zanima kako bo pri meni zgledalo. Še prej pa si morem nabavit potrebščine. :D
čokoLada18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 9. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čokoLada18 » 10. Sep. 2009 15:03

BLUBABY napisal/-a:Punce zadnjič sem vidla nek oglas kako imaš že pripravljene zmešane sence za oči- kot nekakšen vnaprej pripravljen make-up, ki si ga samo naneseš. Ne vem ali je to kot kakšna nalepka, ki si jo nato daš na oči ali kako. Mogoče ve katera o čem govorim? ;>


a misliš eye majic mogoče?
http://majicbeauty.com/index.html ?
Kje si to vidla? .. iščem pa ne najdem. =)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov