Ličenje oči

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
skrivnostna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a skrivnostna » 10. Apr. 2005 20:06

meni so tudi zelo všeč lepo naličene oči!!! :) :eek:
all day i dream about sex-adidas
Tamika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamika » 10. Apr. 2005 20:44

jagoda napisal/-a:Terracota je puder v kamnu za zagorel videz. Meni je to zakon! Lahko pa uporabiš tudi kakšen temnejši puder v kamnu.


Torej bronzer.
Tiste, ki imate zelene oči...mažite se z vijoličnimi odtenki. Noooooooooroooooooooooo dobro pride. Jaz nisem mogla verjet, kako zelene oči sem imela :)
Lp, Tamara
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 10. Apr. 2005 21:13

MIŠKA* napisal/-a:Meni so všeč močneje namazane oči :) Najbolj všeč so mi zadimljeni make-upi, predvsem temnorjavi, temnosivi, temnovijolični :) Na ustnice pa lip glos.

Kokr, da bi jst pisala :) Za razl. priložnosti si tut jst naredim tak make-up kokr je zgori napisan, drugače pa vsak dan nanesem samo (črno) črto in maskaro!
Zgleda tko:
Slika
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 11. Apr. 2005 8:03

tudi jaz imam rada močno naličene oči. Poleg tega pa mi je všeč tudi bolj naraven make up, tak kot je na slikici od nogice :) Ponavadi pa si poleg še rahlo zatemnim kotičke in to je to.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 12. Apr. 2005 9:26

jas mam tudi rada poudarjene oči, še posebaj trepalnice...čez dan mam vedno črno črto nad zg. trepalnicami pa trepalnice si poudarim malo kr mam že naravno ful goste,dolge pa zavihane (hvala bogu) pol pa čez dan kako nežno senčilo...

zvečer pa ponavadi tuš nad zg. trepalnicami, maskara, lička podudarit pa kako močno senčilo...pudram pa se redkokdaj, uporablam samo korektor
as if.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 12. Apr. 2005 20:36

Tamika napisal/-a:Torej bronzer.
Tiste, ki imate zelene oči...mažite se z vijoličnimi odtenki. Noooooooooroooooooooooo dobro pride. Jaz nisem mogla verjet, kako zelene oči sem imela :)


ja sej men tud učki (sicer rjavi) potegnejo na zeleno k sem namazana z vijolčno! :D men je to čist hudo... :D
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 12. Apr. 2005 20:42

Mene kdaj pa kdaj malo utrga pa imam doma pred ogledalom prave seanse. Sem ugotovila da mi črna črta (+maskara seveda) pa temno senčilo na vekah paše... zgledam bolj strogo... mogoče malo nevarno ampak še vseeno ql :twisted: Ampak vsak dan si ne vzamem časa za to, tako da kar ostajam pri maskari in pastelnih odtenkih (za v šolo seveda) :razz:
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 12. Apr. 2005 20:56

Men je to recimo vsec..ceprav trenutno prisegam bolj na barvna sencila..

http://img.photobucket.com/albums/v200/ ... a-ch27.jpg
kitty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 10. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kitty » 14. Apr. 2005 15:52

kake barve pa najbolj pasejp rjavim ockam?
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 14. Apr. 2005 17:07

odvisno kakšne rjave imaš. Ful je razlika, ali imaš svetlo- ali temnorjave, pri čemer je zanimivo, da vsakemu posebej pašejo čisto druga senčila.

Jaz imam temnorjave učke in uporabljam bolj temna senčila (temno vijolična, temno zelena, temna melancana, temno siva, črna, temno rjava), od svetlih pa belo, bež, ful svetlo roza(skoraj belo) in svetlo sivo. Recimo meni FUL NE PAŠEJO oranžni odtenki, rdečaksti,rumenkasti in topli nasploh, čeprav je moja polt rumenkastega podtona.
Moraš pa seveda paziti tudi na barvo las, da bo nekako v skladu z make-upom :) Moji lasje so temnorjavi.
*Diamonds are forever*
kitty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 10. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kitty » 14. Apr. 2005 20:21

ja jst mam tudi temnorjave lase, ucke pa ne glih tolko.. se mi zdi da so se mi zadnja leta ful posvetlile in da je po zunanjem robu cisto malo zelenkastega videt (ce pogledas ful od blizu seveda-cene se ne vidi) ..
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 14. Apr. 2005 20:26

poskusi z vijolično, svetlejšo ali temnejšo.Rjavkasto - bež ali temnejše rjavo. Vsekakor pa osebno mislim, da temnolaskam ful pašejo rahlo zasenčeni kotički :razz:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
Keika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 31. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Keika » 15. Apr. 2005 19:07

Mene pa zanima kaka senčila pašejo takim zelenim učkam (take male rumene pikice notr, tk da so včasih take rjavkaste). Sm že velik probvala sam res ne morm ugotovit kera barva mi najbol paše. :cry:
Tk da prosim za pomoč :oops:
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 16. Apr. 2005 14:59

Meni pa pase bolj temen make up:
Slika
mojcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 23. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a mojcha » 17. Maj. 2005 21:28

Jaz pa imam en drug problemček... Nosim korekcijska očala za na daleč (sicer večinoma nosim leče, vendar se mi včasih "zalušta" tud naočnike nataknit). Problem je v tem, da se nikoli ne znam naličit pod njimi...Imate kak nasvet - trik, kako se naličiti pod očali?
Hvala

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov