Lepotna znamenja

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 05. Apr. 2008 20:27

No sej to sm misla..nimam nobenih problemou..sam mogoče me na trenutke ovira..zato bi si dala odstrant.. ;) Sam me je kr strah nekak tega :? Me zanima če ma kira izkušnje z odstranjevanjem pa kako je blo pol po odstranitvi..a se kej pozna kaka lisa,brazgotina?
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 05. Apr. 2008 20:44

Izkušnje imam samo s kirurškim odstranjevanjem. Ja, pozna se brazgotina. Pač takšna od treh ali štirih šivov, ki sem jih imela.
Za lasersko pa ne vem.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 05. Apr. 2008 20:46

A če bi mela možnost izbire še enkrat,bi isto izbrala?So lepo naredl al se "grdo" vid?Sicr pomoje je use bolš k pikica ;) usaj izgled noo..
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 05. Apr. 2008 20:48

Če bi imela piko, ki ne bi rasla in spreminjala barv, bi jo pustila tam, kjer je. Ker pa sem konkretno zaparanojila, da je mogoče rak, bi mi bilo pa čisto vseeno, če mi pustijo brazgotino čez cel trebuh, samo da bi bilo vse v redu z mano.
Sicer sem pa polna pik in me estetsko prav nič ne motijo. Vsekakor so lepše od brazgotin. Brazgotine so pa še vedno lepše kot rak. :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 05. Apr. 2008 20:55

Aha se prau si se s konkretnim uzrokom to odločila oz ti je to predlagou zdr. ;) Jst bi pa zgolj iz tega,ker me mot-ovira me..se mi zdi kr dobr razlog no..čeprou se sploh ne zavedam nekih posledic,k jih lahko prnese to..A mogoče kej tazga obstaja?

Ja hvalabogu,da je use ql!!Vem,da je use lepš kot rak oz kako hudo bolezensko stanje...
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 05. Apr. 2008 22:29

poglej temo o znamenjih, se je nekaj govorilo o tem.
Uporabniški avatar
Lopatka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 18. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lopatka » 05. Apr. 2008 23:07

kajira napisal/-a:poglej temo o znamenjih, se je nekaj govorilo o tem.

Ja, pa še ene dve temi obstajata, kjer lahko najdeš dost uporabnih informacij:

- Odstranjevanje lepotnih znamenj
- Vedno več lepotičnih pik
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 07. Apr. 2008 14:22

Sm prebrala use ;) Ma me še zmer zanima,če je to kej tvegano,če daš zarad estetskega vidika odstrant? Da s pikico ni nč narobe..se na trenutke prašam,če se "preseravam",sam k me mot :? Pol pa da mi še prjav dermatolog oz kirug da ni potrebe po tem :cry:
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 07. Apr. 2008 14:29

Včasih so se širile govorice, da je kdo dobil raka, ker si je šel brezveze odstranjevat znamenje.
Ampak s strani zdravnikov sem zvedela, da to ni res. Da je očitno bilo tisto znamenje tako ali tako rakasto in bi človek zbolel tudi če ga ne bi dal odstranit.

Moje čisto osebno mnenje je pa še vedno, da si samo iz estetskih razlogov znamenja ne bi šla odstranjevat. Če pa že, pa samo kirurško - da odstranijo z varnostnim robom okrog in dajo na histološko preiskavo. Ampak jaz sem itak paranoik kar se tega tiče ... :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 07. Apr. 2008 15:02

Ja sam kr.ena maš prou na nek način ;) Sej mene je tut strah to odstrant,sam k vem da me tuk mot pa sm tuk nesrečna zarad tega :? Pa sm mela pred dvemi leti napotnco že..pa sm kr neki cvikala,zdej sm si pa obljubila da grem..sam mam tut jst predsodke do laserskega odstranjevanja..hjoo k bi vedla kaj nej nardim :? Zdravnica mi je pa obe možnosti ponudila..pač da nej se sama odločm..
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 07. Apr. 2008 17:13

jaz bi sla tudi odstranit dva oz. tri, vendar me je malo strah, in s tem odlasam ze ene par let :?
Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 07. Apr. 2008 18:22

Jaz imam kar nekaj lepotičnih pik,in moram povedati,da sem zelo zadovoljna z njimi. Zelo so mi všeč. Človeka naredijo posebnega.Lepega.

Se pa strinjam z vami,če vas motijo si jih pač dajte odstraniti,res pa me je strah,da se bodo od sonca spremenile,in da se bo pojavil rak. :(
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 08. Apr. 2008 18:23

mene sploh nebi motile, ce nebi bile malo izbocene :twisted:
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 27. Jun. 2008 14:56

meni so šle te pikice fulll na živce , ker se mi delajo vedno nove
in so mi rekli v kliničnem da oni ne odstranjujejo več pikic na enkrat ...menda samo po 2-3 v enem posegu.

potem sem pa imelaa željo si za korekturo nosu , in so mi takrat v istem času še te pikice odstranili - več kot 10 pikic !!!!!

Bla sm pa v eni kliniki v nemčiji , '' Kosmetische Chirurgie Düsseldorf'' , kirurg je biu pa dr. Tomas Hundt.

Ful so mi lepo use uštimal , pa nč se ne vid kakšnih brazgotinic
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 27. Jun. 2008 18:47

Jz sm pouna teh pik in morem rečt, da mi kr malo najedajo žiuce. Bi hotla met lep dekolte ( sej ne da ga nimam :D ), sam brez pik. In neki pudrat se mi ne da, ker mam filing, da mi pol puder, sploh poleti, teče med joškami in pol se počutim nelagodno. In bi se jih hotla rešit, mam eno čist v notranjosti stegna in je OGROMNA, sam me je strah operacije. Tko, da bom mogla potrpet.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov