Lepotna operacija

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali bi si dala povečati prsi z operacijo?

Niti pod razno. Z videzom svojih prsi sem zadovoljna.
375
61%
Zakaj pa ne?
98
16%
Za operativni poseg sem se odločila, da bi postala samozavestnejša.
12
2%
Mogoče se bom za operativno povečanje prsi odločila v prihodnosti.
131
21%
Skupaj glasov : 616

Uporabniški avatar
Lucia Klasinc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucia Klasinc » 02. Apr. 2010 23:39

Priznam, da sem bila zaradi svojih res majhni prsi velikokrat prizadeta, počutila sem se manjvredno, predvsem zato, ker so me nekateri sovrstniki zafrkavali. Ugovotila sem, da velikokrat pretiravam, da to sploh ni vsem tako pomembno, kot se včasih zdi. V bistvu so mi postale moje prsti v zadnje letu všeč, mogoče ravno zaradi majhnosti in luškanosti. Zato si jih ne bom dala nikoli povečati!
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 03. Apr. 2010 8:13

Ne bi. Niso popolne in jih ne obožujem, mi pa joške ne pomenijo toliko, da bi zaradi njih razmišljala o operaciji. Če bi imela toliko denarja,da bi si lahko privoščila operacijo, bi ga raje zapravila za investicijo v stvari, ki bi mi pomagale pridobit čimveč znanja na svojem področju-to bi mi stokrat bolj dvignilo samozavest kot pa dve večji bunki na prsnem košu.
Uporabniški avatar
Lucia Klasinc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucia Klasinc » 03. Apr. 2010 22:40

tmis_ napisal/-a:Ne bi. Niso popolne in jih ne obožujem, mi pa joške ne pomenijo toliko, da bi zaradi njih razmišljala o operaciji. Če bi imela toliko denarja,da bi si lahko privoščila operacijo, bi ga raje zapravila za investicijo v stvari, ki bi mi pomagale pridobit čimveč znanja na svojem področju-to bi mi stokrat bolj dvignilo samozavest kot pa dve večji bunki na prsnem košu.


Točno tako! Joj, kako žalostno je, da se ljudje sekirajo(sekiramo) zaradi teh bunk na prsnem košu (hihi, bunk :P).
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 04. Apr. 2010 16:38

tmis_ napisal/-a:Ne bi. Niso popolne in jih ne obožujem, mi pa joške ne pomenijo toliko, da bi zaradi njih razmišljala o operaciji. Če bi imela toliko denarja,da bi si lahko privoščila operacijo, bi ga raje zapravila za investicijo v stvari, ki bi mi pomagale pridobit čimveč znanja na svojem področju-to bi mi stokrat bolj dvignilo samozavest kot pa dve večji bunki na prsnem košu.


Če gledaš na svoje prsi samo kot na dve bunki na prsnem košu, potem se niti ne čudim, da bi denar raje zapravila za kaj drugega :roll: . Dosti tu vas ima pomešane pojme in pišete kot da se večina žensk, ki si povečajo prsi žrtvujejo in da potem ne morejo ne vem na kako potovanje, ki si ga želijo al pa investirat v kako drugo (denarno enako vredno stvar). Malo pa vas pomisli, da dosti žensk (večina, ki jih jaz poznam, katere so si povečale) si lahko privošči in operacijo in potovanje in avto in ne vem kaj še vse... Tako da če se ji zdi, da bi k njeni postavi bolj pristajale malo večje prsi, da bi bila postava tako bolj skladna in če si seveda to (poleg ostalih stvari, ki si jih želi) lahko privošči, se meni ne zdi s tem nič narobe.

Se pa strinjam to glede žrtvovanja, tudi meni se zdi neumno da komaj zbereš tistih par tisoč evrov in jih namesto za avto, ki ga rabiš, ali potovanje, ki si ga tako želiš, ali šolnino, plačaš joške.

Logično je, da so druge stvari bolj pomembne v življenju, drugače bi si večina žensk prsi dala povečat že pri 20ih :wink: .
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 04. Apr. 2010 18:55

Tako da če se ji zdi, da bi k njeni postavi bolj pristajale malo večje prsi, da bi bila postava tako bolj skladna in če si seveda to (poleg ostalih stvari, ki si jih želi) lahko privošči, se meni ne zdi s tem nič narobe.

In? kdo je omenil, da je s tem kej narobe? To si ti sama tako interpretiraš poste in potem zavijaš z očmi in dodajaš neke dodatne razlage, da si kdo slučajno ne bo mislil, da si ti taka.

Če gledaš na svoje prsi samo kot na dve bunki na prsnem košu, potem se niti ne čudim, da bi denar raje zapravila za kaj drugega :roll:

V primerjavi s stvarmi, ki so mi v življenju na prvem mestu glede vrednosti, prsi obravnavam kot relativno nepomembne in točno zato sem uporabila karikiranje in jih tako poimenovala.
Če si ta point razumela, mi pa mogoče lahko pomagaš odkrit kakšen dober razlog, zakaj bi bilo dobro, da velikost jošk postavim visoko na lestvico svojih vrednot?
Uporabniški avatar
beniaminnie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 8. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beniaminnie » 04. Apr. 2010 21:14

Ženske, a še niste slišale da so joške out? Zdej se baje daje rit povečevat :rofl:
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 04. Apr. 2010 22:05

Itak. Velika zadnjica in majhni joški.......to je zdej IN.
sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 05. Apr. 2010 11:13

ma se ne bi operirala...so take kot so...čez nekaj časa, bi mogla itaq spet an operacijo itd.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 05. Apr. 2010 21:25

barbie_girl_85 napisal/-a:Itak. Velika zadnjica in majhni joški.......to je zdej IN.


nocem bit nesramna ampak taka postava pa men res ni ok :?
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 06. Apr. 2010 8:01

Zakaj bi bla pa nesramna? Ker poveš svoje mnenje? Jst tuki ne vidim nobene žalitve.

Sicer pa, meni tud ni OK (najbrž zato, ker sama nimam velike zadnjice in navijam za suhice), je pa IN.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 06. Apr. 2010 10:57

ma povečanje zadnjice je že nekaj časa IN, ampak to tud meni ni :roll:
cindy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 23. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a cindy » 02. Jul. 2010 18:55

Pozdravljene,

zanima me če se je katera že odločila za kaki kirurški poseg in koliko te stvari stanejo?

Imam namreč kar nekaj nepravilnosti na svojem obrazu, ki mi že kar uničujejo samozavest in sem pač razmišlala o kakih popravkih...
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 02. Jul. 2010 22:09

mislm da je že odprta tema o lepotnih operacijah, malo prebrskaj... drgač maš pa na spletnih straneh kirurških ordinacij tud cenike objavljene za različne posege :wink:
K4T
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 26. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a K4T » 03. Jul. 2010 0:48

Em, lahko katera da povezavo? Ker je toliko tega, da sploh ne najdem te teme več, pa mene tudi neki zanima glede tega..
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 03. Jul. 2010 19:57

Kar tu vprašaj, morda je prejšnja tema izginila, kot nekatere druge :oops:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov