Lasne konice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 15. Maj. 2008 20:57

jaz pa mam res srečo :D na 3 mesce hodim k frizzerju, mi postriže samo špičke, da naredi spet obliko in je to to. razcepljene ali uničene konice? še nikoli, pa se barvam :P
Uporabniški avatar
~Papillon~
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 370
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Papillon~ » 29. Maj. 2008 11:32

Mene pa zanima kaj je funkcija tega silikona..
Okej, si naneseš na konice mokre/suhe..

In pol? A to preprečuje cepljenje las al kako?
Verjetno jih zlepit ravno ne more.. ali pač? :D
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 29. Maj. 2008 11:43

ne ne zlepi jih, nekako zgladi lasne konice, in pomaga pri tem, da se ti lasje ne cepijo tolko...
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 29. Maj. 2008 13:48

Nimam problemov s konicami lasmi, ker jih strižem vsake 2 meseca. V nasprotnem bi imela razcepljene lase.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Maj. 2008 21:46

Kako pogosto pa se uporabljajo te Klasove kapljice? Pa koliko se porabi.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 29. Maj. 2008 23:04

jest si jih dam vsakič k si lase umijem na konice.. porabi se jih pa vseskupi nič.. res jih maš za en let brez problema.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 30. Maj. 2008 6:44

jez mam precej goste in dolge lase, pa porabim 2-3 kapljice po umivanju las... :wink:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 30. Maj. 2008 10:06

ja jz jih mam tut ful za dolg...sej neki jih metat na lase se itk ne splača ker so kr dost drage =) drgač pa k frizerju grem ko se mi lasje cepijo....edini problem je d sm jih zdej začela likat ker pač nočejo bit ravni :/ in mislm d si jih bom ful uničla...a se da kj kupt d se ti lasje ne uničjo med likanjem?
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 02. Jun. 2008 10:52

jaz sem si zdaj kupila orehovo olje za konice...mi je frizerka priporočila...upam da bo kaj pomagalo...hehe....ker mam dost suhe konice in mi kar vse popijejo... :? :)
Uporabniški avatar
×××CarTiKa×××
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ×××CarTiKa××× » 02. Jun. 2008 14:36

LoveLy* napisal/-a:jaz sem si zdaj kupila orehovo olje za konice...mi je frizerka priporočila...upam da bo kaj pomagalo...hehe....ker mam dost suhe konice in mi kar vse popijejo... :? :)


Sporoči kako bo deloval.
...Gonna fuck up your ego...
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 02. Jun. 2008 17:38

×××CarTiKa××× napisal/-a:
LoveLy* napisal/-a:jaz sem si zdaj kupila orehovo olje za konice...mi je frizerka priporočila...upam da bo kaj pomagalo...hehe....ker mam dost suhe konice in mi kar vse popijejo... :? :)


Sporoči kako bo deloval.


am...že frizerka mi je dala na lase olje..pa je zgledlo da bom mela full mastne...ampak se je pol posušilo in je blo zelo ql...danes sem si dala sama gor,pa niam mastnih las...pa mam mehke...upam da bo v naprej tudi tak....sam ne smeš ga dati dost gor....
Uporabniški avatar
×××CarTiKa×××
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ×××CarTiKa××× » 02. Jun. 2008 19:29

Kje si pa kupila + kako se mu reče.
...Gonna fuck up your ego...
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 02. Jun. 2008 21:29

jep,tole orehovo olje-za temne lase je dost kul, sm ne smeš pretiravat res samo par kapljic na konice in je kul. Uporabljam pa tut silikon kdaj pa kdaj. Mislm da je olje boljš za suhe lase, če maš že nasploh mastne je bolš silikon imo.
Orehovo olje je od afrodite se ga dobit v skor vsaki drogeriji-dm, muller pa v merkator centru.
Uporabniški avatar
urša**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 1. 6. 2008
Kraj: šiška

Neprebrana objavaNapisal/-a urša** » 02. Jun. 2008 21:39

_vampirk'ca napisal/-a:ja jz jih mam tut ful za dolg...sej neki jih metat na lase se itk ne splača ker so kr dost drage =) drgač pa k frizerju grem ko se mi lasje cepijo....edini problem je d sm jih zdej začela likat ker pač nočejo bit ravni :/ in mislm d si jih bom ful uničla...a se da kj kupt d se ti lasje ne uničjo med likanjem?

obstaja sprej subrina za pred likanjem las, da mal pošpricaš :D js se likam že 5 let 2x na tedn pa fru fru usak dan... pa barvam se usak mesc... pa se mi sm pa tja kkšn cep
Uporabniški avatar
urša**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 1. 6. 2008
Kraj: šiška

Neprebrana objavaNapisal/-a urša** » 02. Jun. 2008 21:46

aja pa priporočam kkšne obnove las... 20 min čohanja po glavi pa stane samo 12 eur, lasje se pa pol nenormalno svetjo :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov