Lak za nohte

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Jul. 2011 11:25

Tole pa moram delit z vami..
(ignorirajte, če slučajno že veste in sem jz pač samo mal za časom)

Če so kateri "ušli" miniji od Deborah Pret-a-porter LE - Müller v BTCju jih je spet imel!
Čeprav jih imam že cel kup, sem se tega tolk razveselila..ampak mi je uspelo se prepričat, da sej ubistvu ne rabim še žnj-tega odtenka vijolične barve.. :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Jul. 2011 17:15

A je še katera imela težave z Alessandrovim 10 in 1 lakcom? Ker če ga uporabim kot podlak mi uniči celotno manikuro -.-". V navodilih pa je navedeno da se ga lahko tako uporablja...

Any ideas??
Teah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 1. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Teah » 26. Avg. 2011 19:51

Moji najljubši laki so OPI. Zelo všečna sta mi Sweet Heart in You Don't Know Jacques. Všeč so mi tudi Essie v nežnih barvah.

Slika Slika
Life is so hectic when you're running around.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Avg. 2011 21:17

But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 26. Avg. 2011 22:10

^^ Ooo, kul, jaz povsod iščem svetlo moder lakec :wtg:

Žal sem zamudila tistega Chanelovega lani jeseni, Diorjev trenutni mi pa tud ni bil usojen :?... Upam, da bo tisti zgoraj ugodna alternativa :P
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Avg. 2011 8:51

Letos je bilo pa res povsod polno sv. modrih lakov. Essence, Catrice, Deborah, Manhattan, itd... Je pa res, da ni Chanel :P :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 27. Avg. 2011 11:58

^^Jap. :D Jaz sem si nabavla od Essence pa se mi zdi, da je kar precej podoben Chanelinemu (na sredini), ki ga je *mala* zgoraj prilepla.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 27. Avg. 2011 13:06

Chanelov srednji in čist zadnji opijev muppet je gorđs :love:
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 27. Avg. 2011 16:12

Mene pa zanima, če je katera zasledila kakšen lep temno vijoličast lak? Kaj podobnega, kot ga ima recimo Gejba na prikazni slikci? :D
Uporabniški avatar
gejba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 701
Na forumu od: 18. 2. 2009
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a gejba » 27. Avg. 2011 16:34

Če še kje najdeš staro verzijo Catrice Poison Me, Poison You je skoraj identična China Glaze Let's Groove, ki je na fotki. :D
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Avg. 2011 17:57

*mala* napisal/-a:Letos je bilo pa res povsod polno sv. modrih lakov. Essence, Catrice, Deborah, Manhattan, itd... Je pa res, da ni Chanel :P :P


Ma ja, Essence so men ratali grozni, Catrice so me sploh razočarali, ostalo je bolj ali manj v podobnem rangu... imam že cel predal teh poceni lakcev in nima smisla dokupovat, ker mi niso všeč... unih za 1 EUR pa itak ne pogledam več, kar barvo pustijo na nohtu (kljub podlaku) :/ Pa v bistvu sem iskala turkizno modrega v odtenku kot Tiffany&Co, ampak ni bilo sreče :)

Aja, *mala*, sam a to bo prav jesenska ali cruise kolekcija al kako? Ker sem se spomnila, da sem zdaj videla na stojalih samo tele nove od Chanela: http://www.fashiontrend.me/chanel-fall- ... rend-1152/ Tisti modri verjetno pridejo kasneje?


EDIT: :mad: ahhh, očitno bo to limited edition, ki je seveda ne bo pri nas...aaaa http://racked.com/archives/2011/08/18/c ... tember.php
Zadnjič spremenil dot, dne 27. Avg. 2011 19:07, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 27. Avg. 2011 17:59

Uuuu, gejba, hvala :D Bom pogledala! Če ga pa slučajno katera druga zasledi, ji bom pa zelo hvaležna, če mi sporoči, kje ga je videla :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Avg. 2011 18:01

Anjeske napisal/-a:Uuuu, gejba, hvala :D Bom pogledala! Če ga pa slučajno katera druga zasledi, ji bom pa zelo hvaležna, če mi sporoči, kje ga je videla :)


Ja, pa Maybelline ima enega podobnega vijoličastega, Wonder violet :)
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 27. Avg. 2011 18:03

Od Maybelline se spomnim samo vijoličastega iz serije mini colorama, pa se mi je zdelo, da se preveč zlato sveti :?
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Avg. 2011 18:16

Tega sem mislila, ja... hm, kako se pa lahko vijoličasta barva zlato sveti :D Jaz ga imam že nekaj časa in se mi zdi zelo lepa barva, temno vijoličasta pač, brez ostalih podtonov :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov