Lak za nohte

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Rhea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 2. 10. 2004
Kraj: Frigate Bay

Neprebrana objavaNapisal/-a Rhea » 08. Okt. 2004 12:50

napolitanka+cosmo napisal/-a:oriflame je res slab se strinjam je pa zato loreal boljši meni zdrži tudi do 4 dni včasih 7 odvisno od aktivnosti :wink:


Zanimivo :?: pri meni pa ravno obratno-> cela revolucija ce mi lorealov ali max factorjev lak za nohte zdrzi 2 dni. se lahki od manhattna so boljsi(za moje pojme). drugace pa burjois in orly laki niso slabi, prisegam pa na oriflameove. 100 ljudi, 100 cudi :wink:
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 16. Okt. 2004 14:43

no punce jst grem zagotovo 3.11 v Moskvo,tko da tisti k hočte lak mi na ZS pište....aja,stane 5 evrov,ne 5dolarjev
Uporabniški avatar
Nannn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 1. 9. 2004
Kraj: Maldivi

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannn » 16. Okt. 2004 21:21

linija lakov LCN men osebno najbolsi laki...
metuljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica » 13. Dec. 2004 20:22

Ne bom odpirala nove teme, me pa zanima kateri lak je dober za utrdit nohte. Namreč zdaj si jih končno ne grizem več (upam da bom zdržala), ampak se mi ful cepijo in lomijo. Pa me zanima kteri lak je najboljši za take zadeve? Ampak res najboljši, ker ko se mi noht zlomi si ga pa nazaj zgrizem in tega res nočem. Zato bi rabla res en močen lak.
foxy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy » 13. Dec. 2004 20:57

ce tole temo mal za nazaj preberes, ti garantiram, da najdes vsaj ene pet izdelkov, ki naj bi zagotovo pomagali. jaz sem preizkusila vsaj pol od tega, pa noben ni bil kaj posebnega. Se tisto, kar mi pomaga, mi pomaga dokler uporabljam, potem pa ne vec, ceprav proizvajalci zagotavljajo trajne ucinke.

No, pa da ne bom dolgovezila, preberi temo, poglej v denarnico (nekatere od nastetih stvari so kar drage), potem pa hop v drogerijo :)
metuljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica » 14. Dec. 2004 13:10

Danes sem si kupila kremo za utrjevat nohte, ker lakov ne maram preveč. Bomo videli kakšen bo učinek.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 14. Dec. 2004 13:24

metuljčica napisal/-a:Ne bom odpirala nove teme, me pa zanima kateri lak je dober za utrdit nohte. Namreč zdaj si jih končno ne grizem več (upam da bom zdržala), ampak se mi ful cepijo in lomijo. Pa me zanima kteri lak je najboljši za take zadeve? Ampak res najboljši, ker ko se mi noht zlomi si ga pa nazaj zgrizem in tega res nočem. Zato bi rabla res en močen lak.


Jst sicer nimam dolgih nohtov, ker jih ne maram, ampak vseeno so se mi skoz lomil in cepil. Pa sem probala že vse sorte, ampak najbl mi je pomagal Alessandro št.2, moram rečt da so se mi zelo lepo popravli. Zdaj mam pa od Isadore Strong & Hard oz. neki podobnega (viola prozorne barve) in sem tud zlo zadovoljna...no more problemms z nohti :) .
metuljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica » 14. Dec. 2004 13:27

Sm vidla tud te lake Alessandro. Pa je št. 1,2 in 3. Kakšna pa je razlika? Ker ena je priporočila št.1, ti pa 2.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 14. Dec. 2004 14:12

Jst mam pa ponavad kr utrjevalca pa 2x namažem pa je :P

Me pa zanima, če je ktera probala tist nov lak od Nive k ma kao bambus not pa baje se ti pol nč ne cepjo nohti pa to. K bi ga kupla, mi ma take lepe barve sam je pa čez 2 tisoč, sam če ni glih obstojen pol se mi zdi mal škoda dat 2000 raj kterga druzga kupm :lol:
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 14. Dec. 2004 14:50

metuljčica napisal/-a:Sm vidla tud te lake Alessandro. Pa je št. 1,2 in 3. Kakšna pa je razlika? Ker ena je priporočila št.1, ti pa 2.


vse to so utrjevalci in sicer:
št. 1 je za nohte, ki so tanki (in zato tudi lomljivi) ampak se ne cepijo in jih torej ta zadeva odebeli in menda pomaga da je dolg noht bolj stabilen.
št. 2 je za tanke nohte, ki se cepijo in lomijo in pomaga vračat vlago v noht, ker je pomanjkanje vlažilnih sestavin baje razlog za cepljenje
št. 3 je pa le za tiste, ki že imajo zdrave, močne nohte in jih samo pomaga ohranjat v takem stanju.

Torej jst sem glede na svoje potrebe uporabljala dvojko in ko so se mi nohti nehali cepit sem prešaltala na Isadoro ker nima hipoalergenična in nima notri dražečih sestavin, npr. formaldehida, ki je precej škodljiv za kožo.
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 14. Dec. 2004 16:26

men so všeč chanel le vernis. najboljši do zdej....
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 15. Dec. 2004 8:48

Jaz nohte lakiram samo s prozornim lakom. In če hočete met lepe, dolge in zdrave nohte si nabavit : TITANIUM STRENGHT od NAILEN - lak za trde nohte, in QUIT PEELING NAILS - olje proti cepljenju nohtov. Lak namažem vsak treji, četrti dan, brez da plast pod njim odstranim. Popolnoma odstranim lak šele, ko se začne lupit (brez skrbi, ne zgleda grdo :D ). Olje pa uporabljam vsakič, ko se nalakiram, kar takoj, ker se lak hitreje posuši.

V glavnem to je taboljša stvar.
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 15. Dec. 2004 19:19

tjaska napisal/-a:men so všeč chanel le vernis. najboljši do zdej....


Edina izjava do sedaj s katero se popolnoma strinjam :D Si kdaj probala un nadlak, k ti poda sijaj?

Kar se pa tice lomljivih notov, po tem ko jih nehaš griut... Sm mela isti problem in nisem vedla kje naj zacnem. Mogoce res Alessanrdo, sama nisem probala, sam zadevo mi vsi ful pohvaljo. Drugac pa sm bla FUL zadovoljna z kombinacijo Artdeco Nail Magic in Dior kremo za nohte (Abrocot creme), k jo mas vsaj za eno leto :) sam je pa tko, da mors bit ustrajn, pa to pocet vsak vecer (se mazat s kremo)... ampak ta krema je res ZAKON! Neguje nohte in obnohtno kožico, men je najboljša.
tjaska28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 19. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska28 » 17. Dec. 2004 12:34

inchy84 napisal/-a:Jst mam pa ponavad kr utrjevalca pa 2x namažem pa je :P

Me pa zanima, če je ktera probala tist nov lak od Nive k ma kao bambus not pa baje se ti pol nč ne cepjo nohti pa to. K bi ga kupla, mi ma take lepe barve sam je pa čez 2 tisoč, sam če ni glih obstojen pol se mi zdi mal škoda dat 2000 raj kterga druzga kupm :lol:


Ja,jest sm ga...ful ful je dobr,sm zlo zadovolna z njim.Pa še precej dolg zdrži.Jest mam trenutno že ta druzga,k se mi je prejšni u pol leta tko posušu,da se ne nanaša več lepo..in sm mogla novga kupt.Je pa res,da sm ga skoz uporablala,pa še mamiki sm ga mogla skoz posojat..tko da sm ga u pol leta skor tri četrt porabla.

U glavnem,jest sm ful zadovolna z njim in po moje da se ti ga splača kupt.. :ja:
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 17. Dec. 2004 12:41

Mene pa neki zanima!
Na kolk casa si nohte na novo nalakirate! Js si jih nalakiram in potem cez nekaj dni (3), spet na novo!
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov