Kreme za nego obraza

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 21. Jan. 2010 12:37

Ni zakaj:) Punce v Orci ti bodo ziher fajn svetovale pa zelo so radodarne z vzorčki :)
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 21. Jan. 2010 19:31

^jaz sem jim sicer napisala mail. pa so mi odgovorili, da testerjev po pošti na pošiljajo. da pa lahko pridem v prodajalno, pa mi dajo v posodico.
no in zdaj moram čakati, da bom šla v lj :)
“Fashion does not only exists in dresses;
fashion is in the air, it is brought in by the wind,
one feels it coming, breathes it in,
it is in the sky and on the pavement,
it depends on ideas, customs, and happenings” - Coco Chanel
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 21. Jan. 2010 21:50

^^Ja tudi jaz sem jim pred kratkim pisala, če bi mi kake testerje poslali po pošti, pa so mi napisali, da jih po pošti ne pošiljajo :) Bom pa drug teden v Lj, ker mam izpit, tko da bom lahko šla v trgovino :D
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 22. Jan. 2010 7:50

Res je, da jih ne pošiljajo, ampka v trgovini pa je vse kar vidiš in da se da dat v lonček, na voljo kot tester :) Pa še neličijo naj te brezplačno mimogrede, ko boš že tam. :) Sej sta samo dve punci - al dela Diana al pa Tjaša. Obe sta ful prijazni.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 22. Jan. 2010 9:26

super freak napisal/-a:no zdej bi pa se jst naso strokovnjakinjo UG84 vprasala za mnenje :D


kero kremo bi priporocala za suho in obcutljivo kozo? pa da je naravna.

pa kaj bi lahko, od naravnih zadev, uporabljala za mozolje?

za enkrat si zjutri, ko si umijem obraz nanesem tonik cajevca od akamutija pa cist mal jojobinega olja (ker se drugac pudr prevec sveti), zvecer pa od inlighta globinsko masko, tonik, olje.

po jojobinem olju se mi je koza kr popravla, nimam vec tok suhe, sam bi za cez dan rabla eno kremo, ker olje ni glih kul za pod mu.

glede mozoljev me pa zanima, ce od naravnih zadev obstaja se kej drugega kot tonik cajevca, ker se mi zdi, da ni neke blazne razlike.


Za suho kožo sem popolnoma pozabila priporočati Kneippovomandljevo kremo. Krasna zadevca, super sestavine in zelo hranljiva. Jaz sem jo uporabljala ker so iz prodaje vzeli Alverde vrtnico in se mi zdi super nadomestek. Je pa zelo hranljiva.

LINK: http://www.kneipp.de/de/shop/produktueb ... kneipp_pi1[backPid]=119&cHash=1c78c39337
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 22. Jan. 2010 13:00

^^a tole kremo majo tud v dmju?

Jaz sem si pa zdej kot nadomestek za alverde vrtnico kupila schellerjevo kremo.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 22. Jan. 2010 14:24

Imajo, ja:) Pa v Maxiju jo majo tud.
Uporabniški avatar
Auraya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 30. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Auraya » 25. Jan. 2010 13:41

...
Zadnjič spremenil Auraya, dne 20. Jun. 2011 18:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
LEEL00
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LEEL00 » 19. Mar. 2010 9:36

UG84, haley, kdorkoli help... Sem ze cela obupana ker tega ne zastopim. Jaz imam clinique liquid facial soap oily skin formula + clinique claryfying lotion 3 + clinique dramatically different moisturizing gel. No in sem vzela se tester od 100% acai jagod. In ce uporabljam namesto clinique dramatically different moisturizing gel tole od 100% potem imam ful lepso kozo. Samo na celu se mi malo - tko ce se dam pod luc koza na celu sveti. :( Aja pa ko opravim vse to me rahlo zateguje na lickih - ce uporabim 100%. Mislim da imam mesano ali pa mastno kozo.
Pa ta clinique claryfying lotion 3 je kilerski. Kot da bi si snopc dajala gor, samo pa res dobro spuca mozolje. Zdej nevem ali bo ga menjala ali ne. Ima alkohol notri.
Kaj obstaja kaksna naravna krema, ki zgleda da mi bolj pase, ki je bolj lahka, vlazilna ali kaj jaz vem. Pac da se ne bi svetla po celi niti malo, ampak po licih bi tudi bila vredu? (aja pa za te 100% acai koliko moras bit star, ker pise da je antiaging?)
Sicer tale clinique dramatically different moisturizing gel mi pase samo od 100% mi zgleda da pase bolj - razen na celo...
There was a point to this story, but it has temporarily escaped the chronicler's mind.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Mar. 2010 9:47

Clinique ni ravno znan po dobrih čistilih za obraz. Tudi toniki so preveč polni alkohola (razen Mild Claryfying Lotion; nekak večja je številka več alkohola je). Kreme so pa fajn.
DDMG je pa večinoma vlažilen, ne tako hranilen. Tako da ti je mogoče premalo.

V glavnem jaz bi se znebila mila za obraz in tega tonika, ker ti še posebno tonik dela več škode kot koristi. Ju zamenjala z čim boljšim (npr. meni je čistilni gel od dr. Scheller z algami super, ampak ga očitno ne delajo več, tako da sem tudi jaz v iskanju novega, tonik je pa od Garnier (roza ali zelen) precej pohvaljen).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 19. Mar. 2010 9:58

Najprej - acai kremca nima veze s starostjo. Na sploh tiste antiageing lahko mirno pozabiš, starala se ti bo koža v vsakem primeru, nič slabega pa z njo ne boš naredila, ker je zelo nežna. Druga zgodba so agresivni preparati.

Drugo - acai načeloma je hranilna, ampak očitno za tvoja lička premalo, za čelo preveč. Priporočam ti kaj lažjega (mogoče hidratantni koncentra, al pa granatno jabolko), na lička pa kaj dopolnilnega (mogoče jojoba olje).

Tretje - pojdi v orco na brezplčano mini nego in svetovanje. Razloži težavo in naj ti svetujejo kaj ti priporočajo. Pa naj te s tistim namažejo (kremo) in boš videla kako se ti obnesla. Če imaš možnost pojdi dopoldne, da boš čez dan videla kako bo krema vplivala na kožo.

Četrtič - v orci vprašaj za gel acneasy (mogoče bo boljši kot tisti agresivni losjon) za problematične predele. razen, če tisti losjon uporabljaš kot tonik (jaz ga ne poznam, pa ne vem). Potem ti ga enostavno odsvetujem, ker za cel obraz je tak agresivne proizvod nepriporočljiv.

Petič - načelom ti kreme za čelo ponoči odsvetujem, saj ti zelo verjetno ni potrebna (tonik bo dovolj).
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 19. Mar. 2010 10:21

UG84,

mene zanima ali obstaja kakšna dobra krema za obraz, ki vsebuje zaščitni faktor? Po možnosti čim višji? Za suho kožo.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 19. Mar. 2010 10:40

UG jaz bi h zgornji prošnji dodala oziroma prosila še (za) priporočilo za mešano do mastno kožo, ni pa nujno, da je faktor zelo visok.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 19. Mar. 2010 12:03

Joj punce bi zelo rada pomagala, samo to je pa preširoko vprašanje. Meni čisto zadostuje puder z ZF. Nima pa izkušenj s Clinique, ki je na tem področju precej pohvaljen. Mogoče se oglasi katera, ki uporablja Clinique. Al pa Avene.

Žal, na tem področju nisem čisto doma. Priporočam pa tole, ker bo pri kupovanju koristno: KLIK. Naravni je pa npr. titanov dioksid.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Mar. 2010 13:29

Meni je Clinique super glede krem za obraz. Je pa UG tudi že kar nekaj izdelkov na mojo željo pokomentirala v temi o sestavinah in so precej solidne. Imajo pa ogromno krem z SPF in vsako v 3-4 različicah za različne tipe kože. So pa cene precej zasoljene in se verjetno da še kakšne cenejše stvari dobit, samo sama niti ne iščem.
Sama pa poleti najraje uporabljam Clinique Super City Block Oil-Free Daily Face protector SPF 25.

Pa tudi Avene ima precej dobre ocene. Avene Emulsion Oil Free SPF 20 ter Avene Ultra High Protection Emulsion SPF 50+.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron