Kreme za nego obraza

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 08. Feb. 2011 18:38

Ah ne, za obraz je to :)

Mepam med seboj, ne uporabljam samo eno olje. Npr. zjutraj uporabim malo granatnega jabolka za antioksidantno bombo, pa malo šipkovega olja za vitamin C in obnovo kože in malo olivnega olja za vlaženje in vitamin E. Ko se vpije, dam čez še malo malinovega za dodatno UV zaščito. Na kratko rečeno.

Zvečer pa namesto olivnega dam arganovo in spustim malinovo. Da je vse skupaj bolj hranilno.

Govorimo seveda o kapljicah, ne dam zdaj 2dcl olja nase :) Za podlago imam pa tonik 100% pure zeleni čaj in jasmin za vlaženje kože.

:)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 08. Feb. 2011 20:40

^^Fajn se sliši. :wink: So opazne kakšne spremembe na koži?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 08. Feb. 2011 21:04

Jaz že kar dolgo uporabljam samo olja za nego obraza, tako da že nekaj časa opažam bistveno lepšo kožo, mozoljev nimam več, razne kakšnega ko dobim menstruacijo, pore imam bolj čiste, nič več se ne mašijo, manj so opazne, pa tudi manj suho imam. Skratka, zadovoljna sem.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 09. Feb. 2011 17:14

Na podlagi odgovora UG84sem se odlocila, da poskusim Kamilico od Afrodite. Zaenkrat se mi zdi, da super pase na mojo kozo, nic ne pece, nic neprijetnega obcutka, takoj se vpije, samo po enem dnevu je se mal prehitr za kako boljso oceno :)
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 09. Feb. 2011 20:13

jaz pa po priporočilu zdravnice uporabljam vitaskinovo vlažilno kremo za suho in občutljivo kožo. in že po enem tednu uporabe moja koža ni več tako izsušena.

haha. napisala sem kot da sem pravkar nastopila v reklami.
Zadnjič spremenil ursa2502, dne 09. Feb. 2011 23:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 09. Feb. 2011 22:30

kepka, upam, da ti bo ustrezala. Je pa res, po enem dnevu ne moreš nič reči. :)
Uporabniški avatar
hubabuba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a hubabuba » 10. Feb. 2011 9:48

Moji koži pa Afroditine kreme sploh ne ustrezajo (nazadnje sem imela ravno kamilico), sem pa prejšnji teden kupila hranilno vlažilno kremo od Green line in me je res lepo presenetila.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 10. Feb. 2011 21:46

Mogoče bo tole zvenelo res neumno, ampak nekaj mi preprosto ne gre skupaj. kupla sem si jojobino olje in ga uporabljam en tedn, mi je super, res nardi lepo in mehko kožo, pa tut pore si mi počasi čistijo. ampak odkar ga uporabljam, mam nenormalno mastne lase. prav od dneva ko sem ga začela uporabljat. lasje so tako mastni, da si moram vsak dan glavo prat. je pa to, da uporabljam to olje, edina sprememba, torej isti šampon, ista prehrana, vse isto.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Feb. 2011 21:50

To sem opažala tudi sama, ko si las nisem spela in so lepo padali ob obrazu in se dotikali kože, ki je bila "namazana" z oljem-odkar imam čop še nekaj časa potem, ko dam na kožo olje, je vse ok :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Feb. 2011 22:03

Katero olje bi bilo najbolj primerno za normalno kožo, brez kakšnih problemov (redko kakšno bolj suho območje, ampak res redko)?

Priznam, da imam malce predsodkov do olj. :oops: Ampak ker vse tako hvalite, sem se odločila, da moram sprobat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Feb. 2011 22:07

Jaz (in sestra), ki imava mešano kožo z izsušeno povrhnjico (zelo zapletena situacija, sploh pri izbiri negovalne kozmetike) prisegava na jojobino... :P
The world is as you are.
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 11. Feb. 2011 15:48

*mala*, kar pogumno :D
Pomoje ti bo tud jojobino uredu, ker sama mam pa bolj suho kožo pa sem tud po tolikih prehvaljenih straneh kupila jojobino olje (sicer sem zdej par dni gor dala), ampak sem ugotovila, da mi je sama jojoba premalo in začela takoj mešat z olivnim, tako da tebi bi bla pa pomoje jojoba ravno prav.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 18. Feb. 2011 16:58

UG84 napisal/-a:kepka, upam, da ti bo ustrezala. Je pa res, po enem dnevu ne moreš nič reči. :)


Po 10 dneh - krema mi se vedno odgovarja, tako da sem ful prijetno presenecena :D Ne vem ce sem ze mela tako "pocen" kremo. Pa se recimo da slovenske proizvode podpiram s tem. Priporocam - Afrodita kamilica (vlazilna krema za obcutljivo kozo) - pa tudi do zivali imajo prijazno politiko, ne?
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Moyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 10. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Moyka » 10. Mar. 2011 22:22

Jaz pa uporabljam 100% naravno kozmetiko iz aloe vere.. ta krema je res zakon, prej sem mela probleme z kožo, zdaj pa jih več nimam.. dobenega mozolja in tega.. ful sem navdušena.. stane sicer 15€ amapk je kar velika in imaš jo zelo dolgo saj je hidratantna..
Zadnjič spremenil Moyka, dne 10. Mar. 2011 23:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Mar. 2011 22:42

Kaj če bi se ti malo umirila s svojim reklamiranjem?Da ne boš zaradi tega slišala za banovce?Samo nasvet :wink:
The world is as you are.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov