Kozmetika Eyes lips face

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 01. Maj. 2011 14:39

Zanima me kakšne so vaše izkušnje s to kozmetiko, predvsem me zanima za mineralni puder in pa lake za nohte. Sama sem jo odkrila šele danes in sem presenečena nad ugodnostjo izdelkov. Predvidevam, da spada ta kozmetika na belo listo, glede na to, da je na njihovi spletni strani zajček cruelty free? :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 01. Maj. 2011 14:45

Naročila enkrat, se mi ni zdelo nič posebnega. Je pa prišlo precej hitro, naročila par lip glossov, eno senčilo; nič ne uporabljam kaj preveč (ker mam že vsega zadost) :D
Me pa še kakšni laki mikajo, ki so precej pohvaljeni; ter čopiči za nanašanje ličil.

Priporočam pa, da spremljaš malce, ker imajo pogosto zastonj poštnino in kake izdelke podarjajo (še posebno na FB imajo skoz neke akcije).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 01. Maj. 2011 19:35

Jaz sem ravno prejsnji teden narocila en kup stvari, jutri dobim paket.
Sem vzela nekaj make-upa, pa mislim da 10 copicev, da jih sprobam. Bom porocala, kako se obnesejo.
Ja, njihovih izdelkov ne testirajo na zivalih. :)
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 01. Maj. 2011 22:05

Jz sem ene parkrat naročila. Najbolj zadovoljna sem bila s čopiči (še posebaj tistimi iz Studio linije) in kozmetičnimi torbicami (Organizer in Train Case). Super so mi bile tud klešče za trepalnice, daily brush cleaner, pa tudi bronzer iz Studio linije. Glossi in šminke mi niso bile ok, senčk nisem naročevala, jih je pa prjatlca in so kar lepo pigmentirane, lakov nisem sprobala.
Kakšne zadeve majo res ok glede na ceno, za kakšne je pa res škoda vsacga dnarja. Predlagam, da si preden naročite ogledate še kak review na drugem forumu, ker se tud te majhni zneski na koncu naberejo v eno lepo vsoto. :wink:
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 06. Maj. 2011 0:34

Kot sem obljubila, bom mal pokomentirala copice. Imam naslednje:
Slika

Od leve proti desni:
Smudge eye sponge, Eye Crease brush, Defining eye brush, Blending eye brush, Eye shadow brush, Total face brush, Blush brush, Eyeshadow "C" Brush, Small Angled brush.

Men so fajn vsi, od prvega do zadnjega. Glede na ceno (beli $1, crni $3) so super in komot primerljivi s kaksnimi malo drazjimi. Najbolj sem navdusena nad Eyeshadow "C" Brush, s katerim se res lepo naredi smokey eye in fajn blenda. Najmanj sem navdusena nad Total face brush. Sem sprobala z njim nanest Mineral concealer, ker pise na embalazi, da naj se nanasa s tem copicem, pa nisem dosegla zelenega ucinka. Ampak za $1 se ne morem pritozevat. :) Tudi najvec je spustil dlak, za razliko od drugih, ki niso spustili (zaenkrat) nobene dlake.

Naj povem se, da sem navdusena tudi nad cream eyelinerjem. Super se nanasa in obstoji cel dan, brez da bi se razmazal (sprobano v vrocini 32C), odstrani pa se tudi lepo, brez da bi bilo treba drgnit.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 09. Jun. 2011 10:56

Je katera že sprobala Complete coverage concealer iz Studi linije?

Slika
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 11. Jun. 2011 16:37

DulceCandy in Sccastenada na youtubu ful hvalita njihove izdelke, tu tole paleto s korektorji.
Zanima pa me, kako je s carino? Nisem še naročala iz Amerike... :)
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 11. Jun. 2011 22:02

Z ameriske strani ne mores narociti v Slovenijo, je pa mozno iz UK brez carine: http://www.eyeslipsface.co.uk/ (mal visje cene kot na ameriski).
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 12. Jun. 2011 9:16

Hvala :)
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 12. Jun. 2011 13:39

^^ spice girl če se pridružiš njihovem situ na facebooku (e.l.f. cosmetics), lahko stalno spremljaš določene ugodnosti, ki jih dajo ven, ko dosežejo določeno število fanov, kar nanese da je v povprečju vsaj 1x na teden neka nova "akcija" - včasih znižajo katero izmed linij, včasih dodajo kako darilo gratis, včasih pa nardijo free shipping. Osebno samo takrat kupujem.

Sem si pa pogledala tale review, pa se mi sliš kar ok, bo treba sprobat.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 12. Jun. 2011 14:47

Ja, sem se pridružila. Samo je sam ena stran, za ameriško in angleško kajne?
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 19. Jun. 2011 13:10

Sm naročila enkrat z angleške strani in se mi zdi vse superglede na to kok majo pocen. Naročila sm pa lak v odt. Coral (zelo lepa barva, vendar ni preveč obstojen), senčilo (4 v 1, res lepe naravne barve, ko mi bo zmanjkal takojnovga naročim), dva glossa (sta kr vredu, lepe barve), najbl navdušena sm pa nad temle blushom in bronzerjem :hearts: ko zmanjka takoj spet novga naročim!
Slika

me pa mika da bi probala kšne čopičke pa za oblikovanje obrvi, ma kera izkušnje je uredu?
Slika
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Jun. 2011 16:30

‎50 % OFF EVERYTHING. Minimum Order £25 (before discount).

UK & EU USE Code: SUMMER50

ends: 3pm UK time on 29/06/2011
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 27. Jun. 2011 17:46

neee pa lih sm naročila :cry: :evil:
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Uporabniški avatar
Alissy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 20. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Alissy » 27. Jun. 2011 18:03

a se lahko naroča tudi z navadno maestro bančno kartico?
Zadnjič spremenil Alissy, dne 27. Jun. 2011 18:10, skupaj popravljeno 1 krat.
'Women have a relationship with shoes that men will never understand.' -Audrey Hepburn

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov