Kozmetični salon / kozmetičarka

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 19. Jul. 2007 19:51

¤MajC¤ napisal/-a:Sadie kam pa si hodla ti to v Mariboru?
Jaz tudi razmišljam o enem čiščenju pred poletjem, pa se nikakor ne morem odločit za salon, kam naj grem.
Priporočate kaj? :)


Kak pozno jaz preberem vprasanje :oops: se polži so hitrejši :lach:

V glavnem, ce se kaj pomaga...jaz sem sla na ciscenje obraza kr v MB Kliniko - tam ti res nardijo strokovno vse. Opazam, da upoabljajo neke tuje preparate, med bolj znanimi pa >Eucerin :) Cene pa ne vem kake so letos v € (ce te zanima, lahko vprasam) :wink:

V mb je kr dost salonov, pa vseeno ne vemo h komu it :? Ima kdo kaksne izkusnje ?
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 20. Jul. 2007 1:59

mycosmogirl napisal/-a:Novo vprašanje

jest bi šla pa h kozmetičarki za kakšno masažo/kuro za okrog oči pa me zanima, če je dobr da grem! ali je lahko kaj narobe? Šla bi pa v ks cat! Ali ma katera že kaj izkušnje z njim!


salon CAT je super. Toplo priporočam (še posebej kozmetičarko Joži) :)
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
margarita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 19. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a margarita » 20. Jul. 2007 18:30

NOVO VPRAŠANJE
Punce, jaz pa imam za vas nekaj vprašanj. Izgleda normalno, če imaš ob zelo svetlih laseh zelo temne obrvi? Razmišljam namreč, da bi šla h kozmetičarki na barvanje obrvi, pa me zanima nekaj osnovnih stvari. Je potrebno hoditi na barvanje obrvi vedno znova ali se pobarva enkrat in je mir? Frizerke to delajo? No, glede na to, da sem že videla, ko so eni barvali trepalnice (in to strokovnjaki na tem področju, brez heca :D ), se mi barvanje obrvi ne zdi ravno absurd. :lach:
Diamonds are a girl`s best friend.
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 21. Jul. 2007 20:01

če so obrvi moteče pretemne v primerjavi z lasmi, potem se vsekakor odloči za barvanje. priporočam ti kozmetični salon, kjer ti bodo to strokovno in pravilno naredili.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
crnolaska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 5. 8. 2007
Kraj: Dolenska

Neprebrana objavaNapisal/-a crnolaska » 09. Avg. 2007 20:51

mene pa zanima, če pozna kera kakšno dobro kozmetičarko v Brežicah ali Krškem?

Kako pa zgleda čiščenje obraza..ti pomaga kaj? Kakšne so pa kj cene?
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 10. Avg. 2007 7:30

^^Cene so čis različne, enkrat sem dala 59€, drugič 35 itd., pač odvisno kam greš.

Najbolj sem bila zadovoljna s kozmetičnim salonom v Trnovem, Linia Estetica pri Barbari :gut: . Temeljito je očitstila, pa še rdeča nisem bila potem. Res, vse pohvale.
Največja katastrofa je pa Lancome, kar pike dobim, če se spomnim. Poleg tega da je drago, sploh ne naredijo dobro (edino za obrvi pa svaka jim čast, to bom pa še naprej hodila), men je na koncu dala še puder čez! :eek: Na odprte pore, mislim katastrofa. Ah, pa da sem morala drug dan nazaj, da mi je dokončala, halo?!
Da ne govorim, da sem bila še 5 dni taka, ko da bi me en s šibrovko ustrelil :roll: . Verjetno sem imela nesrečo, da sem na tako naletela, ker vse ostale punce so tam super in še prijazne, kar za to ne morem trditi.
Uporabniški avatar
latinochiqui
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 10. 4. 2007
Kraj: ok. lj

Neprebrana objavaNapisal/-a latinochiqui » 11. Nov. 2007 15:13

Živjo!
Jst se pa odločam, da bi v kratkem šla v kozmetični salon na oblikovanje obrvi pa ličenje... (Za noben poseben dogodek, čist tko, da vidm kaj lohk iz mene nardijo hehe :D ) Mate kej izkušenj? Katere salone predlagate? (Lj in okolica) ...
Mogoče veste kakšne cene majo v salonu Carpus (Jasna Oklešen)? (na njihovi strani nism najdla cenika :? ) se mi pa zdi ta salon ful uredu..

Hvala! :)
Uporabniški avatar
lil_tjashy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lil_tjashy » 06. Feb. 2008 20:56

čao
mene pa zanima, če katera pozna kakšno dobro kozmetičarko za čiščenje obraza v Kranju ali okolici?
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 21. Mar. 2008 16:21

Zanima me če katera pozna kako punco, ki ima izkušnje z make-up (da me namaže za amturanca) in da je zelo ugodna a kljub temu dobra?...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 21. Mar. 2008 16:22

lil_tjashy napisal/-a:čao
mene pa zanima, če katera pozna kakšno dobro kozmetičarko za čiščenje obraza v Kranju ali okolici?


Zelo dobra je Ksenja na Planini (nasproti Spara).
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 12. Dec. 2008 14:17

Hej, punce, a mi lahko katera svetuje kak dober salon v Lj (ali okolici), kjer bi mi spucali in malo razvajali obraz?
Imaš, da me vikaš!
sugarsugar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 12. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sugarsugar » 15. Dec. 2008 22:50

jaz hodim enkrat na mesec na nego obraza v salon CAT, kjer delajo s super kvalitetno kozmetiko pa kozmetičarke res obvladajo zadevo. Po negi se počutiš kot prerojena..pa še moja koža kar prede od ugodja!
:)
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 15. Dec. 2008 23:20

Pozna kera salon, kjer izvajajo dober body wrapping?
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 28. Feb. 2009 15:36

jst hodm na nego obraza na trubarjevo v kozmetični salon cosmetic line! sm ful zadovolna... postok je pa dolg tm si skor 2h in se mi ne da vsga pisat :D hehe dam pa 60 evrov na tretma
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 28. Feb. 2009 17:36

Kam naj grem na brazilsko v MB? Ma katera dobre izkušnje?
I laugh at gilded butterflies.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov