Konfekcijska številka

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 16. Avg. 2015 11:01

somebody napisal/-a:TinaIvanovic: Hvala za zelo poučen prispevek. Če te ful skrbi to, da imaš preveč estrogena, si lahko tudi odrežeš jajčnike.

Da ne bom OT: meni je lepa postava v konfekcijskih številkah 38-42, z naravnimi oblinami (boljše da so ploh kot pa da imajo umetne balone) pa tudi če je kak gramček maščobe kje preveč.


Kje pa piše da me skrbi ? :) Omenila sm ga ker je blo omenjen da estrogen v preveliki količini ni škodljiv,kaj je kle problem?
ene se tko glupirate da boli glava :lach: :lach: :lach:
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 16. Avg. 2015 11:08

hayley napisal/-a:^^ tina si šla zelo izven teme s temi objavami.
Dokler smo zdravi ni nobene potrebe po kakšnih posebnih dietah, kaj je zdrava,uravnotežena prehrana je pa bilo tako ali tako že velikokrat slišano.



Zdravo prehranjevanje ni nobena dieta, ni se treba tolazt ce nezdravo jes :lach: :lach: gre se sam za nadomeščanje zivalskih izvorov (mleko) in bele moke ter cukra. Ni to nobena dieta a je tok tsko kupt rastlinsko namest zivalsko :lach: :lach: đabe đabe,zih je laži kupr za 100€ kozmetike kukr pa dt $$$ v zdravo prehrano k je saj 3x dražja od nezdrave hrane.Čis razumem :wink: pa vrjamm da je zlo tško znat kuhat zdravo ker dejansko je,eni še nezdravo neznajo kaj šele dobr zdravo :)
https://s-media-cacheak0.pinimg.com/736 ... 8e13b1.jpg

http://www.mynaturalfamily.com/recipes/ ... n-recipes/
:D no sej res OF tko,da odstopam ker brezveze če nimate pojma nimate pojma :D :lach:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Avg. 2015 23:08

Bejba, dej se malo umiri s stevilom zaporednih postov, w-ji, kopiranjem clankov z neta in vsesplosnim offtopicom. :wink: Mi se bomo pa potrudli jest manj estrogenov, hvala za skrb.
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 17. Avg. 2015 15:55

boga.Resnica boli :) lp
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 17. Avg. 2015 18:28

lulam :rofl:

pravkar me je prešinilo.. meni osebno se idealna konfekcija viša z barvo kože :D kar pomeni, neka bela bleda ženska mi bo top, če bo imela konfekcijo 32-34, medtem ko bo kakšni temnopolti najbolje pasala kakšna 44-46.
če bi videla temnejšo punco s tako postavo kot na slikah, ki sem jih do sedaj lepila... bog pomagaj :D
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 17. Avg. 2015 21:16

saarijarvi napisal/-a: Mi se bomo pa potrudli jest manj estrogenov, hvala za skrb.


:grinsevil:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]