Kolobarji pod očmi / podočnjaki

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
plavooka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 24. 10. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a plavooka » 05. Dec. 2004 15:20

Pod očmi imam temne črte oz.podočnjake.Pa ni to zaradi premalo spanca ali kakršnekoli bolezni ampak imam jst to že pod kožo.Imam takšen tip oči,ker ima tudi moj oče takšen tip oči(mogoče sem to dedovala od njega).Pa vendar s čim bi lahko vsaj ublažila te podočnjake ali jih lahko s čim povsem odpravim?
So dnevi ko so bolj vidni so dnevi ko jih skoraj ni.Uporabljam korektor za jih prekrit ampak ne pomaga dosti.Ne vem mogoče pa je korektor presvetel za mojo polt.
**Tisti, ki živijo za ljubezen, živijo večno*
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 05. Dec. 2004 15:26

hei..jz ti sicer ne znam pomagat, ker jih nimam... sam wem pa kako to misls da ni zard spanca ja, k mi je biu neki cajta usec en k ma take podocnjake..pa mi ga je lih to posebnga naredl...tko da, sej ti jih ni nujn treba prekriwat;))...
drgac bo pa najboljs, ce gres v kako drogerijo al pa kej kjer prodajajo take stvari pa tm vprasas..al gres pa do kozmeticarke;)....
muni
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a muni » 05. Dec. 2004 16:31

za posocnjake je najboljs en korektor, k vlece na zeleno. RES. Se slisful cudno, ma funkcionira. Prow posebi za to
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 05. Dec. 2004 16:39

hmmm.... jah probi it v kako drogerijo, al pa k kozmeričark ta ti bo zihr znala svetovat :razz:
Uporabniški avatar
plavooka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 24. 10. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a plavooka » 05. Dec. 2004 17:02

muni napisal/-a:za posocnjake je najboljs en korektor, k vlece na zeleno. RES. Se slisful cudno, ma funkcionira. Prow posebi za to

A mi lahko poveš katerega priporočaš oz.katere firme je ta izdelek?
**Tisti, ki živijo za ljubezen, živijo večno*
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 05. Dec. 2004 17:16

js mam eno kremco od oriflama proti podocnjakom ... Ne vem ce lih deluje ... Treba jo je uporablat 1-2 mesca, js jo pa sele 2 tedna! Drgac pa baje da pomaga ce velik vode popijes. sm slisala da so temni kolobarji pod ocmi pogosto znak da je nekej z ledvicami narobe. Slika
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 06. Dec. 2004 16:35

Vichy ma tud neki za podočnjake..optilia gel se imenuje..am sm pa enkrat tud uprašala profesorco in je rekla,da če si mažeš s kocko ledu podočnjake,da tud zginejo in sm probala pa je neki pomagal..
Free your mind...
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 06. Dec. 2004 16:39

Jaz mam en balzam za oči od Matisa...dela čudeže :D
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 06. Dec. 2004 18:29

heh, jst mam točno isto sceno... oči ma tut to.. sam mi2 mava oba okol in okol očk.. tut na zgornji veki.. sam pr temu ne bi pomagale kreme pa to, ker to niso podočnjaki.. pomagal bi nevem.. kakšno razfarbanje kože pod očmi al pa kej tacga.. če to sploh obstaja..

Angie
Uporabniški avatar
jagoda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda » 06. Dec. 2004 20:37

Ne, ne, zelenkast korektor je pa za prekrit rdečico, ne pa podočnjake. Kupi si zelo svetlega, predvsem pa zelo kakovostni korektor. Najbolje od Nica Baggia v Prestigio make up centru. In ne ga preveč razmazat pod oči. Nanese se ga ob nosnem korenu, bolj navpično dol in potem samo s prsti malo potapkaj. Potem naseseš po obrazu tekoči puder, toda predele, kjer je korektor, izpustiš. Vse skupaj zafiksiraj s pudrom v prahu.
Evo, to je vsa umetnost!
Uporabniški avatar
D-D
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 12. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a D-D » 08. Dec. 2004 13:36

jz mam isto črne kolobarje, ponavadi mi jih puder prekrije, odvisno od dneva, ob težkih dnevih pač ni pomoči :lupe:
- - - - - - - - - - -
življenje je lepo
Uporabniški avatar
Happy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 27. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Happy » 08. Dec. 2004 19:13

Kva pa kšne kumarce al pa kej takga, kšne naravne maske?
Med očmi je še dovolj prostora. Razmišljajmo. Videli bomo stvari, ki jih zaradi oči spregledamo.
*missyA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 15. 11. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *missyA* » 09. Dec. 2004 8:51

Mam totalno isti problem, fora je pa v tem da mam velike oči in včasih izpadem kot sova :(

Pa sm že velik stvari probala pa nč ne pomaga. Tud korektor ne najbolje :roll:
*If you belive in yourself you'll make it, everyday of your life*
Uporabniški avatar
plavooka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 24. 10. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a plavooka » 10. Dec. 2004 21:07

Punce a vam povem za en puder,ki me je zelo prijetno presenetil in je hkrati prekril tudi moje kolobarje:tisti od Vichy kateri je tester v Cosmopolitanu!Zaenkrat sem še pri tistem testerju razmišljam pa o nakupu.
**Tisti, ki živijo za ljubezen, živijo večno*
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 12. Dec. 2004 14:30

Ja se stirnajm z Jagodo, kjer je postopek prekrivanja zelo lepo opisan (sam punce, ne uporabljat zelenega korektorja!)...
Priporocam kremo Phytomer- Carens contour (mislem, da se sem prov napisala)... drugac pa ti temni kolobarji obicajno nastanjeo zaradi tega, ker je koza okoli oci 3x-5x tanjsa kot drugje na obrazu, kri pa je temna in tako so poznajo, ker je mikrocirkulacija krvi prepocasna ali pa je koza zelo tanka. Obicajno je to dedno, tako da ce ima kdo od starsev obstaja velika verjetost.
Zadeve se ne da popolnoma odstranit, da pa se jo omilit.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov