Kolobarji pod očmi / podočnjaki

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
babyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a babyy » 24. Jun. 2008 17:20

joj js mam tud podocnjake,...ampak sm ugotovila d mam podedvane al karkoli ze po ocetu,...tko d nemorm nc nardit mi gre pa na ziuce ko se nasmejim ucasih se mi tko napihnejo d je groza :cry: :lol: pomoje edin est.operacija pomaga d ti mascobo vn zrezejo :gruebel:
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 26. Jun. 2008 10:35

*Zaspankica napisal/-a:Hvala za info :)

Peteršilj? :nein: Sem enkrat probala žvečit tale stebelca pa sem skoraj bruhala BLJEH :tot:

Tisto s skuto pa je zanimivo... kaj a jo zmiksaš in namažeš pod očmi al kako naj bi to zgledalo?

Pozdravček


Hejo! Hehe, potem pa metoda s peteršiljem ni zate :)

Skutica je pa v bistvu kupljena, zdaj ne vem al pol mastna al mastna :D, važno, da se dobro razmaže...pustiš jo pa gor 20 min-30 min! Upam, da ti bo kaj pomagal!
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 27. Jun. 2008 7:09

jst mam tud probleme s temi podočnjaki že od malega... ampak sm kr čist obupala nad njimi in jih kr s korektorjem skrijem...
Pa čeprav mi je ful bed ko me kera kolegica praša, če nism nič spala.. al pa kaj takega.. :? bom pa v kratkem poskusla kakšn predlog jst tud od tu gor :D
upam da bo pomagalo...
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 27. Jun. 2008 10:07

na zadnji strani revije Ona, je bila enkrat ena reklama proti podočnjakom. Za tiste temne, in zabuhle. Vendar sem jo izgubila. Bila pa naj bi neka krema, ki naj bi v roku 40dni izboljšala stanje. Če ima kira še vedno tisto doma, a lahko napiše kaj več? Recimo skenira kar celo stran, ali pa da vsaj internetni naslov, da si mal pogledamo?
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 27. Jun. 2008 10:26

http://www.panakea.net/index.php?s=c&c= ... ors&x=main Našla sem link, to je to :D
Sam cena je 49€, pa sploh ne vem če zares deluje..
Aje kira že preizkusila to? Jaz bom pomoj kar naročila, ker sem že čisto obupala s podočnjaki. In če bo zares delovalo, mi res ni škoda teh 50€ :?
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
sabinca:)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 27. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinca:) » 29. Jun. 2008 3:39

Jst mam tut probleme s podočnjaki in moram rečt d sm včasih si pomagala s tem, d sm skuhala čaj od kamilice, potemm sem pa čajni vrečki dala v zamrzovalnik, počakala, da se mal zamrznejo ter jih nato dala na podočnjake..mislim d je neki pomagal.. :)
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 29. Jun. 2008 9:40

nimam :D
Uporabniški avatar
Lady.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 30. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady. » 02. Jul. 2008 17:06

sixty napisal/-a:http://www.panakea.net/index.php?s=c&c=skindoctors&p=skindoctors&x=main Našla sem link, to je to :D
Sam cena je 49€, pa sploh ne vem če zares deluje..
Aje kira že preizkusila to? Jaz bom pomoj kar naročila, ker sem že čisto obupala s podočnjaki. In če bo zares delovalo, mi res ni škoda teh 50€ :?


jaz bi tud to probala..če pomaga mi ni škoda 50€..
The path that I'm walkin, I must go alone.
I must take the baby steps 'til I'm full grown, full grown.
Fairy tales don't always have a happy ending do they?
And I forsee the dark ahead if I stay..
all*starka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 6. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a all*starka » 04. Avg. 2008 19:56

mene tut zanima če kej pomaga! :D
a je kjra probala???
jst mam tut te temne kolobarje (ki pa niso podočnjaki) že od malga. za piko na i, sm pa še ful bela/bleda in mi pol ta črna pod očmi vn seka na polno! :roll:
enkrat sm mela eno kremco za posvetljevanje od oriflema, mal je pomagala, sam kmal jo nism vč nikjer zasledila. zdej se pa tolažim s korektorji, ki pomagajo za kratek čas.
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 04. Avg. 2008 20:33

tudi jaz imam podočnjake :? sam niso tko, da bi bli ful temni, sam notr vdrto črto imam pod očmi.in me to ful moti! :rolleyes: tok se že ukvarjam s temi podočnjaki, da na vsakem človeku gledam če jih ima :D :D
uporabljam pa svetel korektor, da to črto skrijem, čeprav se zmeri ne da. če pa premalo spim, mam pa še ful temno pod očmi.
in boli da te ne gane, in boli da jz in ti, ne predstavljava pravljice, kot jo morala bi...
cacao.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 13. 6. 2008
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a cacao. » 05. Avg. 2008 1:27

Mogoče katera ve, kaj omili to, da pod očmi niso vidne tiste bele pikice (predvidevam da lojnice). Sama si jih nekako prekrijem s pudrom, a vseeno se mi zdi, da so vsako leto bolj vidne. Vem, da je koža pod očmi zelo tanka, a vseeno so te pikice pri meni brez pudra kar opazne.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 05. Avg. 2008 8:02

^spomnim se sošolke, ki je imela v oš s tem 'probleme'. ker jih je bilo precej. no in je dobila pri dermatologu neko eucerin kremo. pa dvakrat se mi zdi, da je šla k kozmetičarki, da ji je nekak z iglo predirala te bele pikice.
stanje se ji je potem zelo omililo, imela je še res samo par pikic, skoraj ne vidnih.

pa upam, da mislive isto.
Uporabniški avatar
Slatkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 10. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatkica » 30. Sep. 2008 12:03

Zanima me, če je katera že uporabljala roll-on od Garnie? Bla sem v dveh različnih trgovinah in jih je povsod zmanjkalo. Kaj sploh deluje? :)
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 30. Sep. 2008 12:14

Jst mam to že neki časa doma...mah je vredu, da bi kej bistveno pomagalo nisem opazla, je pa res, da kakšnih huuudin težav stem nimam
Ma pa recej kofeina, tko, da mogoče že sam zarad tega kej pomaga :gruebel:
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 23. Okt. 2008 21:35

Ok, jaz bom resnično resnično reeesnično znorela! Ti moji temni podočnjaki me spravljajo ob živce. Poleti je še kar ql, ker mam zagorelo polt in se ne vidijo tolk, vendar zdaj sem že zgubla vso barvo in že naravno sem ful bleda, torej zgledam kot zombi. Pomoje ne bi mogla niti naštet kolk folka me je sam ta teden vprašalo če sem kaj bolna oz. če se cele noči sam učim, ker mam tolk temne podočnjake. A dejansko obstaja kak čudež? :cry:
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov