Kolobarji pod očmi / podočnjaki

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
levčika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 27. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a levčika » 28. Dec. 2004 12:45

men pa prot podočnjakom pomaga domača lekarna:
za 10 minut si dam na oči tople obkladke z zelenim čajem, če mam pa oči :roll: res utrujene si pa kožo zmasiram z ledom -> prekrvavitev kože se poveča in s tem koža spet zasije in je sveža.
:)
Uporabniški avatar
smiley_ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 19. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a smiley_ka » 19. Okt. 2006 20:37

baje full pomaga če daš žlico v hladilnik za neki časa, pol pa držiš žlico na podočnjaku... sam ne wem kulk je od tega res... :gruebel:
Uporabniški avatar
jowko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 25. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jowko » 19. Okt. 2006 20:58

smiley_ka sj to je skor isti način kot z ledom...
Uporabniški avatar
LiL*PrinceSS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: ¤[MaRiBoR]¤

Neprebrana objavaNapisal/-a LiL*PrinceSS » 19. Okt. 2006 21:45

jaz mam podoben problem, samo da pri meni niso podočnjaki temni, ampak zgleda nekak tak, kot da bi imela pod očmi zatečeno, oz. napihnjeno, v glavnem malo dvignjino kozo od ostale na obrazu, če razumete kar mislim.. in to mam vedno, če sem nenaspana pa še tolko bolj...
no in tega mi nikakor ne rata prikrit.. verjetno bi morala nekak senčit s pudrom da bi optično prikrila, samo meni to ne uspe.. :roll:

če ima katera kakšno idejo kako to prikrit, se priporočam :D
To see a world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower,
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 20. Okt. 2006 6:38

smiley_ka napisal/-a:baje full pomaga če daš žlico v hladilnik za neki časa, pol pa držiš žlico na podočnjaku... sam ne wem kulk je od tega res... :gruebel:

to sm js enkrat prakticirala ko sm bla en večer prej mal "bogica" pa sm bruhala, nasledn dan sm mela pa take oči... jao... Pa je ful pomagal!

Kr se pa temnih kolobarjev pod očmi tiče mam pa tud take zadnje cajte da bi jih lah prodajala...
Always look on the bright side of life!
ma_nekdo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 25. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ma_nekdo » 20. Okt. 2006 9:59

Jaz pa imam dedne po mami,čisto temne..in jih imam nekje že od 10leta. hja,korektor pomaga par uric,pol mi gre pa dol...in moja samozavest je pa na nuli zaradi tega,saj ne morem it ven iz bajte nenamazana...pa še takrat se počutim gnjusno
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 20. Okt. 2006 11:12

Jaz pa mam srečo da nikoli nimam podočnjakov. :cool:


Neka ti Bog podari krila
neka ti nebo podari spas
da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas

Toše R. I. P.

Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 10. Nov. 2007 13:55

viewtopic.php?t=14146&highlight=

da nadaljujemo tukaj...:) Podocnjake mam ze odkar pomnim, tak da...

za en x mi najbolj prekrije podocnjake ta zadeva
Slika

Cenovno kr neugodno, ampak zanesljivo :wink: Priporočam!

btw: od Nivee korektor me je totalno razocaral...
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
×Honey <3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 20. 8. 2007
Kraj: .Ljubljana.

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Honey <3 » 14. Nov. 2007 16:48

LiL*PrinceSS napisal/-a:jaz mam podoben problem, samo da pri meni niso podočnjaki temni, ampak zgleda nekak tak, kot da bi imela pod očmi zatečeno, oz. napihnjeno, v glavnem malo dvignjino kozo od ostale na obrazu, če razumete kar mislim.. in to mam vedno, če sem nenaspana pa še tolko bolj...
no in tega mi nikakor ne rata prikrit.. verjetno bi morala nekak senčit s pudrom da bi optično prikrila, samo meni to ne uspe.. :roll:

če ima katera kakšno idejo kako to prikrit, se priporočam :D


Evo točno tko mam jst. Nimam unih tmnih podočnjakov ampak tut če sm naspana mam tko, če pa nenaspana pa še bl.
Sm probala korektor od Revlona pa je za en shit.
Z žlico sm tut probala-KR NEKI. Še vrjamete! ×D

A kšne kremce obstajajo al pa kej? Drgač pa edin pudr v prahu men pomaga MAU prekrit.
Uporabniški avatar
*Zaspankica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 20. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Zaspankica » 20. Jun. 2008 12:47

Živjo :)

Sem nova na forumu in imam eno prošnjo oz. vprašanje - s temnimi kolobarji pod očmi imam težave že majhnega in je ZELO moteče :( Tudi če spim 10 ali več h ni nič kaj dosti boljše :?

Poskusila sem že z vsemi mogočimi kremami in geli, pa je rezultat vedno enak - ni učinka, ali pa je razlika premajhna. Probala sem že z Vichyjem, Avonom, Neutrogeno, pa še par drugih znamk, pa mi noben od teh kremic ali gelov ni pomagal.

Ali imate še kak drug predlog - katero kremo / gel bi lahko še preizkusila?

Na netu sem našla tudi info, da se da temne podočnjake odpraviti z laserjem (kar naj bi odebelilo in posvetlilo kožo pod očmi) - ima katera od vas kake izkušnje s tem?

Zadeva je zame zlo moteča, vsakodnevno pacanje pudra na podočnjake mi že ful preseda, poleg vsega pa se puder čez nekaj ur že "zbriše" in podočnjaki slej ko prej spet "udarijo ven". Od doma nikoli ne grem brez pudra, ker sicer zgledam prav hudo bolana... (so temni tudi nad zgornjo veko). Res bi rada odpravila, če ne pa vsaj omilila zadevo, zato bom vesela vsakega nasveta :ja:

Hvala za odgovore in pozdravčke vsem
Uporabniški avatar
Lady_T
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 16. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_T » 20. Jun. 2008 13:11

tud sama imam temno okoli oči, samo to niso podočnjaki... tud moja mami ma to, pa prav - a ni fajn k mam naravno obarvane veke in mi ni treba senčil nanašat.. :D
sam jst se tud še nism sprjaznla s tem.. uporabljam nek tekoči korektor od max factorja pa je kr fajn, sem pa brala enkrat en članek od tine cavazze pa je pohvalila ravno ta produkt od YSL, ki ga je prilepila sAdie
Uporabniški avatar
*Zaspankica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 20. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Zaspankica » 20. Jun. 2008 14:04

Ooo - hvala za hiter odgovor :zustimm:

Aha :D vidiš sej meni na zgornji veki to še ni tolk moteče - bolj me moti da mam pod očmi take temne kolobarje da če nimam pudra zgleda res kot da sem hudo bolna :(

Jaz že dolgo uporabljam tekoči puder Manhattan ker je od vseh ki sem jih spobala še najbolj "kompatibilen" z mojo kožo. Je fajn ker je še najmanj opazen - karkoli drugega se mi preveč opazi, sploh pa ne smem uporabljat kakih korektorjev ker zgleda obupno :( ko se smejim se mi vse nabere v gubicah okrog oči :?

Tisti korektor od YSL pa je kateri? Sem malo brskala po netu, pa ravno tega, ki je na sliki nisem našla - mogoče veš, kako je ime tega pudra?

Pozdravček
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 21. Jun. 2008 10:12

Sem našla neko knjigico doma od nekega Simona Ašiča in on priporoča, da pri podočnjakih najbolj pomaga žvečenje peteršiljih stebel pa mazanje s skuto pod očmi!
Je za probat... :)
Uporabniški avatar
*Zaspankica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 20. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Zaspankica » 23. Jun. 2008 9:34

Hvala za info :)

Peteršilj? :nein: Sem enkrat probala žvečit tale stebelca pa sem skoraj bruhala BLJEH :tot:

Tisto s skuto pa je zanimivo... kaj a jo zmiksaš in namažeš pod očmi al kako naj bi to zgledalo?

Pozdravček
Uporabniški avatar
Temida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 25. 6. 2007
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Temida » 24. Jun. 2008 15:19

jaz mam pod očmi tud čist črno, k da bi me kdo mlatu non stop. Poskusla že vse mogoče, pa ne pomaga nič.
Oglasi se

Samo tisti, ki trpijo, rastejo v lepoto.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov