Kodri

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 29. Sep. 2005 10:12

Hm, bom sprobala, ko bom imela malo več časa. Samo si moram še kupin navijalke. Sicer mi je pa danes ratala kar sprejemljiva frizurca, sem prav zadovoljna - imam ravno tako dolžino, da zlikani ne izgledajo ravno najbolje. Zato sem uporabila peno za kodre od welle, jo dala na mokre lase, pa nič počesala (lase imam že naravno valovite). Potem sem pa s fenom posušila pa dala gor še od welle vosek za kodre. Pa prav fino zgleda. Sicer niso taki veliki kodri, ampak bolj mini ...
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 29. Sep. 2005 10:16

bolje išta nego ništa :D
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 29. Sep. 2005 12:28

Jest si kodre nardim tko, da si pramena navijem na robčke, rem z njimi spat, zjutraj pa si jih odvijem in čisto na rahlo razčešem... ful lepi kodri pridejo vn, pa še nč si las ne uničuješ z raznimi preparati na ta način
Peek-a-boo!
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 29. Sep. 2005 13:08

kakšne robčke?
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 29. Sep. 2005 14:33

Mislm da kr navadne robcke, z njih naris take svaljke in pol lase okol navijes. Lahko pa tud z navadno alu folijo (gospodinjsko) probas, to bi blo se bols pomojem.
Edin ce so tist kksni special robcki? :?
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 29. Sep. 2005 14:37

Zdej se dobijo ene nove "navijalke" sicer ne vem točn kako se jim reče vem pa da so kao za simpl trajno brez haube in navijalk pa da naredijo fantastične kodre take kt so zdej moderne pa nč ti las ne uničjo (sej veste da so zlikane out). Povpraš v frizerskih trgovinah stanejo pa tm okol 5k.
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 29. Sep. 2005 14:43

suede napisal/-a:Zdej se dobijo ene nove "navijalke" sicer ne vem točn kako se jim reče vem pa da so kao za simpl trajno brez haube in navijalk pa da naredijo fantastične kodre take kt so zdej moderne pa nč ti las ne uničjo (sej veste da so zlikane out). Povpraš v frizerskih trgovinah stanejo pa tm okol 5k.
joooj pol pa najbolše da vsi likalnike proč vržemo :roll: jas mam od rojstva kodre in so bli vedno lepi in so jih vsi hvalili čeprau so bli po tvojem OUT in so komaj zaj v modi...wtf... :D
as if.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 29. Sep. 2005 14:46

a ti to slučjano o figaru govoriš??... taka podolgovata kovinska palca (k zgleda podobn k vibrator če ga od daleč gledaš :D) ...
m_a_y_a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: ok. ptuja

Neprebrana objavaNapisal/-a m_a_y_a » 30. Sep. 2005 20:14

kodri? kakšni kodri???? pa kaj je s tabo? srečna bodi da maš ravne lase.... če je kaj na tem svetu prekletstvo (vsaj moje), so to kodri, nikoli ne stojijo vredu, zmeraj so v napoto... če jih ravnaš ne smeš priti v stik z vlago, lase si zažgiš....
tako da pazi punca kaj si želiš ker kodri niso čisto nič lepega... :( :( :( :evil:
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 30. Sep. 2005 21:43

smotkA napisal/-a:Mislm da kr navadne robcke, z njih naris take svaljke in pol lase okol navijes. Lahko pa tud z navadno alu folijo (gospodinjsko) probas, to bi blo se bols pomojem.
Edin ce so tist kksni special robcki? :?


ja,to so čist navadni ročki, narolani u svaljk, pol okol njega naviješ pramen las, in na konc robček zavežeš... alu folija mislim, da ni enako dobra, ker je ne morš zavezat (se strga), pa še s temu morš spat čez noč...in mislim, da neb nobena spala, če bi ji alufolija na glav šumela :D

nasledn dan robčke sam odvežeš pa odrolaš dol in kodrčki so tu...robčke pa lahk spravš za naslednjič :lol:
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 30. Sep. 2005 21:48

m_a_y_a napisal/-a:kodri? kakšni kodri???? pa kaj je s tabo? srečna bodi da maš ravne lase.... če je kaj na tem svetu prekletstvo (vsaj moje), so to kodri, nikoli ne stojijo vredu, zmeraj so v napoto... če jih ravnaš ne smeš priti v stik z vlago, lase si zažgiš....
tako da pazi punca kaj si želiš ker kodri niso čisto nič lepega... :( :( :( :evil:


jaz bom počasi živčnega dočakala z mojimi napol skodranimi lasmi....če ko jih operem so kodrasti in občudovanja vredni....po grem spat in kaj je na moji glavi?nekaj med ravnimi na eni strani in skodranimi na drugi strani...pol zgledam kot ovca in krava v enem....hhee
sam res nikak ne stojijo več kot en dan :twisted:
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
Uporabniški avatar
miss missy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 11. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miss missy » 30. Sep. 2005 22:16

Če ma kera že po naravi vsaj malo valovite lase in hoče met kodre, men ful pomaga, če si dam na mokre lase peno za kodre (od nivee) in pol posušim na zraku. Nastanejo taki lepi kodrčki, da se jim ne morš upret :)
The key is, never stop doing what you love!
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 01. Okt. 2005 5:37

Jaz sem pol ko pudelj :D
Sam drug dan se mi pa približno zravnajo ...
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 01. Okt. 2005 23:01

pa sej sm napisala - navadni robčki!! Uni,k si nos z njimi brišeš - sedaj vsem vse jasno? :D
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
***PINKYCA***
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 627
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PINKYCA*** » 02. Okt. 2005 22:53

navijalke navijalke

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov