Kodri

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
petyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 7. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petyka » 28. Jun. 2005 11:07

LyLa napisal/-a:Ma tej lasje tud mene žiucirajo.. nkol niso tko skodrani k bi jst hotla da so :willnicht:

Jst bi rada mela une velike kodre, a sami se mi rolajo na take ko da bi kitke podrla in pol sm k irena polanec (mal pretiravam :))

tko da če ma kera nasvet kak nardit take velke kodre, ki jih fura recimo teta anderson (KLIK) ji


pr njej vse tok lepo zgleda k sploh nima svojih las ampak une lasne vložke....pa na slikah ji vse naprej vržejo....
I just want 2 hold u again
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 28. Jun. 2005 11:50

ja to je pa tud res... vsaka lahko tko zgleda če visi pet ur pr frizerju
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 28. Jun. 2005 14:46

LyLa napisal/-a:micamaca hvala za natančna navodila, bom upoštevala vse razen vrsto navijalk, ker mam lase dolge čez prsi in če to navijem na ježke, se lahko sam še na nulo zabrijem :D


ma ja, ni za kaj... sej navodila niso bohve kej... pač tko frizer za domačo rabo :? ... pa ne me tepst če rezultat ne bo tak kt na Pam :D ...

drgač pa mene zanima tole (sem že parkrat vprašala ampak bo mogoče v tej temi kakšen bl konkreten odgovor): namreč a obstaja kakšna taka zadeva za lase (pena, sprej ipd.) ki bi recimo pomagala k lažjemu kodranju ravnih las... da ne bi že drug dan vse dol padl ampak bi blo bl obstojn?? kr men se reeees ne daaaaa vsak dan jovo na novo navijat :cry: :D
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 02. Jul. 2005 14:38

petyka napisal/-a:
*Ela* napisal/-a:ja navit je treba na vlažne, ne na mokre lase, pa ne razčesavat po navijanju...jas si jih ne navijam kr mam hvalabogu naravno skodrane lase :flehan:

pa meni niti malo ni všeč to da si jih z figarom naviješ kr se VIDI da niso natural kodri in mi ni všeč :roll: raje si iz vlažnih las 2 kitke spleti, pa ne jih zategnit, tak na easy, pol pa spat, pa maš zjutraj take luštno valovite lase pa se ne vidi da je umetno narjeno, ampak pač nesmeš pretrdih kitk splest :wink:

(vem vse kr si moja sestrična to navija in nevem kake vse metode uporablja tak da... :D )



js delam to s kitko pol me pa vsi sprašujjo če sm si navila s kodralnikom....
očitno preveč zategneš...pa kodralnik nardi zavite kodre, kitke pa ti bojo samo pač nardile fejst valovite...zaj pa nevem kake kite ti ustvarjaš da te to sprašujejo :D
as if.
dreamgrl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 23. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a dreamgrl » 26. Jul. 2005 17:56

micamaca poskusi z peno od nivee za skodrane lase..jaz jo mam in mam fajn odstojne kodre pol...no ni ziher da bo pomagalo lahk pa probaš...vse pa je odvisno od tvoje strukture las...
pa full sn happy kr mam skodrane laske :D ...nevmesna :lol:
( /)
( . .)
c('')('')
Bunny!
Uporabniški avatar
BuCHa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 4. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BuCHa » 26. Sep. 2005 16:10

hej. sprobala sm ze miljon proizvodov, pa se zmer mi nč ni uredu za kodre. pena strdi lase, pa ratajo taki krep, pa mi ni usec, mela sm en balzam k se ne spira od Kuene pa ni mel glih efekta, pa use razne zadeve....

kaj je najbols? kaj kej uporablate, da so taki nezni, obstojni pa ne tok suhi/slamnati? mam pa naravno skodrane lase
LP
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 26. Sep. 2005 16:38

jaz imam tud naravne kodre...uporabljam celo kolekcijo loreal professionel...za konec si dam še subrino(briljantino) pa jih posušim na zraku ali pa z difuzerjem...z difuzerjem so bolj polni...na zraku pa so zelo svetleči in gladki...pri vsakem pranju uporabim šampon, balsam, potem še silikonske kapljice...na konec še shine curl sprej...pa malo subrine na vrh...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 26. Sep. 2005 16:48

ja idi k frizerki! sam ne, da ti nardi trajno, ampak tko, da bodo valoviti tolko koliko boš ti hotela!.....pa ti pol drži enih 4 mesce! tko sem si jaz šla delat pred časom, zdaj jih seveda nimam več, k tiste navijalke al kaj podobnega je čist bzv. uporabljat!
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 26. Sep. 2005 17:45

Men pa se nonstop kodrajo!!!Jaz si jih sam umijem(z Nivenin šamponon za kodraste lase)pam jih pol sam popivam v brisačo in posušim.Jaz si jih ne sušim(si jih ziher nisem pet let).Na zraku pa se mi skodrajo...
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 26. Sep. 2005 17:46

Mal sem zakomplicirala.MIslila sem napisat da si jih nikol ne sušim s fenom....
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 26. Sep. 2005 17:55

jst bi tud ful mela kodre!!!!
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 26. Sep. 2005 22:22

Ljubljančanka napisal/-a:Sama imam sicer malo valovite lase,samo čim si lase počešem in pofenam,postanejo ravni

Tut jst mam take lase. Ko si sfenam, mam ravne, včasih čiiiist na izi valovite.
Kako v tem primeru do kodrov? Verjetno se ti lasje skraužlajo, ko si na morj, greš v slano vodo ... Sol nardi full lep koder. Js sm vedno čist skodrana, k pridem vn iz slane vode, pa taki velki kodri so- lepo zgleda.
Pomoje maš ti tut tak stil las ... Ok, je res, da več ni morja, sam kle je še ena opcija.
Ko si umiješ lase si jih ne smeš z brisačo obrisat/sfrutirat. Prec, ko si umiješ lase jih dej (mokre) v čop ali pa v kakšno figico. Posuši jih zunaj na soncu in pol bojo res lepi kodri. Če boš mela figico, bojo še bolj skraužlani, sam bo lepo- ne bo zgledalo umetno.
Sam to ne pride v poštev za punce, k majo čiiist ravne lase. Na rahlo valovite pride najboljš.
Ob takem pranju oz sušenju in kopanju v morski vodim dobim jst velke kodre, k zgleda kot je na tel slikci. Ok, dost podobni kodri so (na slikci so že bl umetni) :)
LyLa napisal/-a:teta anderson (KLIK)
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 27. Sep. 2005 8:40

Ljljančanka, jst sm mela tut tak problem ko sm mela dolge lase... Mokre razčeš, pa sfrotiri, pol jih pa nagn naprej in vanje vtri peno za lase, lase stiski v pest in jih potiski proti lasišču, pol pejt pa z mokrimi spat. Pa ne pretiravat s peno, da noujo trdi laski zjutri.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 27. Sep. 2005 9:41

Jaz bi pa take kodre imela, kot jih ima Hilarie Burton (One Tree hill):

http://www.beautifulhairstyles.com/hair ... burton.jpg

Samo to je pomojem trajna, al kako?
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 27. Sep. 2005 10:25

ja, al pa tista folia k jo je ena prej že omenla, sam je bolj narahl navit.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov