Kodri ali ravni lasje!?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
creative PERSON**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 3. 1. 2009
Kraj: Rateče - Planica:vikend ; Lj :med tednom

Neprebrana objavaNapisal/-a creative PERSON** » 09. Jan. 2010 19:28

pa sej kokr si opisala tvoje kodrčke morjo bit prou cool :zustimm: js mam ravne in sm vesela da je temu tako :D sam na konc ponavad mau vn štrlijo sam sej ni panike jih pa z krtačo mal not navijem paj to to.
likam si jih pa tko al tko ne. kej češ likat ravne lase
ENJOY our lives ---> That's the only way to make us HAPPY
Uporabniški avatar
pupi1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 7. 1. 2010
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pupi1 » 09. Jan. 2010 20:49

Ja ponavadi je tako tiste,ki smo kodraste bi bile rade ravne in obratno.Nikoli nam ni prav :razz:
Najbolj srečen je tisti ki nima potreb!
Uporabniški avatar
eva.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 116
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a eva. » 11. Jan. 2010 20:33

a potem sem edina, ki so mi všeč moji kodrčki? :D :D
opla!
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a opla! » 12. Jan. 2010 16:51

eva., nisi edina, men so tud všeč moji kodrčki.. :D kljub težavam z gravitacijo, suhostjo in oblikovanjem frizure.. Kodri so pač men d'best ;)
Uporabniški avatar
shiva*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 20. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a shiva* » 13. Jan. 2010 21:49

Ma jaz imam tak čudne lase. Sicer so gosti, ampak tanki in rahlo valoviti. Če si pa jih postrižem na kratko pa so kodrasti.

Mi je pa prav smešno, ko mi je zadnjič trgovka v trgovini svetovala nakup šampona za tanke lase (kao da jih učvrsti, da bodo močni). Tanki lasje so dedni.
I walk these roads with grace
And I'll wave with you behind me
With a new smile on my face
Cause I'm walking in new shoes now
I got a new song to sing!
Uporabniški avatar
LeillaLee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LeillaLee » 14. Jan. 2010 11:15

Jaz mam pa take lase kakor si jih po umivanju posušim, če si jih sušim na zraku so skodrani, če si jih sfenam so čisto ravni... tko da sm zadovolna.
Vendar mi vsi govorijo, da mi bolj paše skodrana frizura, ker imam podovgovat obraz... in mam namen v prihodnosti si pri frizerki navit lase, da bodo skodrani lepo in vsi približno enakomerno... ker doma se mi ne posušijo vedno lepo.
Drugač pa tisti čist ravni lasje mi niso lih najbolj všeč ker pri veliki večini zgledajo čist polizano- definitivno so mi kodrčki bolj SEXY :D
Pri fantih pa kratki lasje, z malo čupce najboljše irokezica :P
Tjaša:)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tjaša:) » 14. Jan. 2010 13:07

Imam naravno ravne, občasno si jih malo navijem da so valoviti ne pa čisto skodrani. Z ravnimi sem bolj resna, medtem ko sem z valovitimi vidt bolj igriva :twisted:
Uporabniški avatar
Zita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 9. 11. 2006
Kraj: La La Land

Neprebrana objavaNapisal/-a Zita » 24. Jan. 2010 13:50

jaz imam čiso čisto ravne lase (tisto, čemur v reklamah rečejo "Asia straight") :D in običajno sem zadovoljna, razen ko pride kak bad hair day, ko izgledajo res brez volumna, to je pač problem popolnoma ravnih las :)

sicer pa mislim da so tudi kodrasti lasje lahko zelo lepi, samo pač negovani morajo biti (sej za vsak tip las velja enako).

Včasih si svoje nakodram, ampak običajno nimam energije za to :D :wink:
Don't tell me not to fly, I've simply got to! Who told you you're allowed to rain on my parade?
L'Impératrice
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 9. 10. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a L'Impératrice » 27. Jan. 2010 15:07

jaz imam naravno valovite lase (sploh pri konicah), ampak si jih vedno likam, se mi zdi, da mi taki bolj pašejo pa tud nasplošno so mi lepši ravni lasje :)
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 27. Jan. 2010 22:08

Nosim bujne kodre and I like it.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 27. Jan. 2010 22:14

Kodri zmagajo.....vsaj zame
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 09. Feb. 2010 10:44

Naravno mam ravne kokr tok... samo si jih skoraj vedno zvijam tko, da pride kot da mam naravno malo valovite. Nevem, čisto ravni lasje so mi ful dolgočasni. Zdej sm mela ravno včeri narejene dve kite in mam dons razkitkane lase, ful hudo pride :P
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 17. Mar. 2010 18:40

Nisem vedel,kam naj postavim to vprašanje in ker se mi ni dalo preletet vseh 19 strani,sem ga kar sem postavil...in sicer,zanima me kakšna je funkcija pene za lase,sam imam nekoliko daljše(ne ravno dolge),skodrane(ne spet ne vem kako močno) lase,poleg tega tudi precej močne in goste in posledično tudi precej suhe po pranju,zdaj me pa zanima,kaj je najbolje za uporabljat za oblikovanje frizure,pa da niso potem že naslednji dan mastni za znoret?DO zdaj sem se še najbolj zanašal na vosek in je dokaj v redu,kaka pa je razlika med voskom in peno?Ker pena se tako praktično sliši za uporabo,ampak bi funkcionirala pri taki čupi kot je moja?

Aja pa še to,rabim tako stvar,ki bo kvečjemu zmanjšala volumen las,ker je že zdaj precej velik :D
Uporabniški avatar
Strawberrylove
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Strawberrylove » 18. Mar. 2010 15:09

ravni so mi malce bolj všeč kot kodri :)
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 18. Mar. 2010 15:14

jerry444 napisal/-a:Nisem vedel,kam naj postavim to vprašanje in ker se mi ni dalo preletet vseh 19 strani,sem ga kar sem postavil...in sicer,zanima me kakšna je funkcija pene za lase,sam imam nekoliko daljše(ne ravno dolge),skodrane(ne spet ne vem kako močno) lase,poleg tega tudi precej močne in goste in posledično tudi precej suhe po pranju,zdaj me pa zanima,kaj je najbolje za uporabljat za oblikovanje frizure,pa da niso potem že naslednji dan mastni za znoret?DO zdaj sem se še najbolj zanašal na vosek in je dokaj v redu,kaka pa je razlika med voskom in peno?Ker pena se tako praktično sliši za uporabo,ampak bi funkcionirala pri taki čupi kot je moja?

Aja pa še to,rabim tako stvar,ki bo kvečjemu zmanjšala volumen las,ker je že zdaj precej velik :D


Pena ti bo povečala volumen las. Če imaš suhe bi lahko poskusil kakšno olje ali pa silikon za lase.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov