Kdaj ste se začele ličiti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

plesalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 6. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a plesalka » 05. Okt. 2005 17:50

plissss povejte kdaj ste se začele ličt pa koko šte začele.
kr men je ful ogabn k se ene mlajše tko naflackajo,da je kr groza.vse se bleščija,fasada kr leti od nji.k čarovnce. :(
pa problem je k pr ns se v razredu še nobena ne lič pa bi mogoče pol učitlce mislne da sm ful zafnana,pa tu mami mi še ne dovol. :x ampak js hočm.vsaj maskaro pa glos. :D
pa katere barve naj uporablam. sm svetle polti pa medeno blond lase mam. :)
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 05. Okt. 2005 18:09

prvo kak prvo, kolko si stara??

ličiti sem se začela nekje konec 8. razreda (popolnoma zgrešeno za sedanje pojme ali ok), pravi začetki so bolj prvi letnik ko sem uporabljala korektor, svetle senčke, maskaro in labelo. sedaj pri 18 letih pa uporabljam puder, puder v kamnu, bronzer, senčila ki se skladajo z oblačili, maskaro, barvico za obrvi, črni tuš, svinčnik za oči in labelo. mislim vse naenkrat ne kakor kdaj. s svojim mujem sem zadovoljna in mislim da nisem začela niti prerano niti prepozno.

in najgrše so mi 13/14 letnice z napačnim odtenkom prudra (samo žalostno tega tudi pri ostalih dosti vidiš) ter kilogrami črne barvice (seveda neobstojne)... mislim punčke nabavte si špegle...

vem da sem se razpisala ampak ta tema mi je zelo pri srcui pa tudi tako veliko je grozno namazanih osnovnošolk da sem preprosto morala omeniti...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 05. Okt. 2005 18:18

ja mene tudi zanima kolko si stara

jas sem začela konec 6. razreda ampak samo labelo pa sprva kakšno maskaro pol v 7. pa maskaro pa sv. rjave senčke...
danes pa mam tolko kozmetike da bi jo lahko izvažala :D
as if.
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 05. Okt. 2005 18:19

MissBitch napisal/-a:...in najgrše so mi 13/14 letnice z napačnim odtenkom prudra (samo žalostno tega tudi pri ostalih dosti vidiš) ter kilogrami črne barvice (seveda neobstojne)... mislim punčke nabavte si špegle...


Se strinjam, ene mlade punce res totalno pretiravajo...in že v osnovni šoli zgledajo stare 25... Katastrofa, da o oblačenju sploh ne govorimo... :nein:

Jaz sem pričela z ličenjem dokaj hitro, mislim da tam nekje v 6. razredu, ampak res minimalno, malo maskare, korektorja in labele pa je blo to to...
Uporabniški avatar
padme6
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 8. 9. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a padme6 » 05. Okt. 2005 18:30

jaz sem zacela pri 11 ampak samo crto pod ocmi pa maskara nikoli nic drugega, zdaj pa mam crto, maskaro veke pa lip gloss nic pretiravanja :wink:
plesalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 6. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a plesalka » 05. Okt. 2005 18:37

jst sm 12 stara(ffffffffuuuuuuuullllll MLADA)ampak pr ns u razredu se še nobena ne lič.
drgac jst bi se sm z maskaro pa glosom.z nobeno brvico al pa snčko,purom al pa kej več.
aaa???kaj mislte??? je prezgodi???
kako naj prepričam mami???
pa al je res kr reče mami da se mi bodo pol trepalnice zelo uničle???
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 05. Okt. 2005 18:42

nevem nič o tem da bi se trepalnice uničle :) tvoja mami vrjetno noče da se začneš ličit...malo še počakaj al pa se pač probaj zmenit z njo da bi se res neopazno...al pa najprej probaj prozorno maskaro al pa kaj takega... :)
as if.
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 05. Okt. 2005 18:43

v osmem klasu sm se občasno, tko kakšn senčiu tko na ene 3 mesce enkrat. pol v prvem letniku, pa sm se začela tko usak dan, pa še to ne dost (črna barvica, maskara, včasih senčilo pa če je potrebno korektor)
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 05. Okt. 2005 18:46

te pa si za zacetek kupi brezbarvno maskaro pa prozorn lip glos...al pa nekaj ciiiiisssto svetlo roznega oz kaj pač tvoji kozi paše...ampak ne pretiravaj...
res probaj zaz zacetek s prozorno...tk enaka je ko crna nardi lepo obliko pa se mami nebo huda. ša btw ko sm bla jaz mlajsa je blo puno teh brezbarvnih pa se disece so ble tk da... :zustimm: :zustimm:
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 05. Okt. 2005 18:51

ja jas se tudi spomnim...sem mela celo eno od znamke malizia menda...ufff tega je že dolgo nazaj :D je bla prozorna pa zgledla je ko roza gel :D sweet
as if.
Uporabniški avatar
e
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a e » 05. Okt. 2005 19:10

js sm se zacela tm v 6.razredu-sam barvica pa maskara pol kasnej pa se pudr,sence itd.ne vrjamm da bi profesorce misnle da si zard tega zafnana,ce seveda ne bs ne vem kok pretiravala.ti pa priporocam da se mal pocakas,ker se loh tok navads licil,da si brez njih se vn skor ne upas ; :ja:
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 05. Okt. 2005 19:24

JSt sm se zacela v 1. letniku srednje sole. :) pa se to sam maskara al pa kksen korektor. Pa labello - to pa pomojem ze od skoz uporabljam :)

Uglavnem, sama maskara ni nc tazga pr 12 letih. Mene ne mot, tud ce so mlajse punce nalicene, sam ne zdej uno, kot je ze MissBitch omenla - puder (zakaj vse 13 letnice uporabljajo najtemnejsi puder kar se ga da dobit in pol se tko nagnusno vidjo tisti robovi,da bi vsem sam sirkovo krtaco dala pa jih nagnala pucat dol?? :evil: :D )

Tud zdej se ne mazem kej prevec - mam sicer dost ''robe'' doma, ker sm mal frik na kozmetko. :)
Sencke vcasih, ampak res zloo redko, ce se mi da. Pol se puder pa korektor pa blush - mal sm obsedena s tem, da morm met u nulo lepo kozo. Pa labello, ucas se kksna barvica in to je to. ;)

Najprej probi s prozorno maskaro, kot so ti ze druge svetovale, pa pocaki se kksno leto, c eti mami ne pusti. Pol pa jo pocas preprici se v kej vec. Na sreco jst nism mela nikol takih tezav. :)
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 05. Okt. 2005 19:51

hmmm, nekje v 7. razredu nas je zacelo metat... :? puder uporablam ze od takrat, ker mam pac tako kozo blesavo...pol se pa v srednji en cas sploh nisem mazala (raje sem sodelovala z naceli sole, ker si res nisem zelela popravnega izpita na koncu solskega leta :evil: ), zdaj pa se namazem le, ce grem na fax al pa kam tak ven...(da mi ne rabim osebne za vsaki ku*cev drink pokazat :evil: )
Makeup vcasih res nardi cudeze... :D
Zadnjič spremenil sAdie, dne 05. Okt. 2005 19:52, skupaj popravljeno 1 krat.
I love SISLEY& RW
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 05. Okt. 2005 19:51

mislim da sem se v kakem šestem razredu začela mazat. maskara, svetlo roza senčilo pa glos. skoraj neopazno v glavnem. pudrat pa po pomoje v kakem osmem klasu. ne spomnim se točno. vem samo da ni blo problemov s starimi ker mam starejšo sestro pa še njena ličila sem v večini uporabljala.
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 05. Okt. 2005 20:01

Prvič za valeto (se še dons dobr spomnem kako nism mogla met pri miru očesa k me je sestrična z maskaro mazala :lach: )... no in poj se je to v sr. šoli nadeljevalo - pač celotn make-up... zdej se pa spet bl mal mažem - praktično sam maskaro pa kšn glos al pa kšno nežno šminko, da se mal usta posvetjo :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov