Kdaj ste se začele ličiti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 04. Sep. 2008 15:46

enkrat v 1. letniku
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 05. Sep. 2008 10:13

Jaz se do srednje šole nisem ličila; uporabljala sem sam lip gloss pa nohte sem lakirala...

Potem sem pa včasih uporabila še črno barvico, senčilo in maskaro.

Sedaj pa odvisno od počutja; ponavadi sam labelo :D Če se mi zjutraj zdi da mam čudne oči, se namažem okrog oči, če sem čudne barve ( :lol: ) dam gor mal pudra itd... ampak ponavadi čez dan ne, če grem pa zvečer ven pa da...

Če prov se ne ličim veliko, pa ful uživam v kupovanju tovrstne kozmetike... In potem mam čist preveč tega za brezveze doma. :?
Uporabniški avatar
wild cat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 2. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wild cat » 06. Sep. 2008 12:28

jst sm se začela ličt v 1. letniku ker so se mi ful mozoli pojavl pa sm mela pol razne korektorje pa pudre gor, ful sm se pa začela v drugm :oops: uporablala sm čist use zdej sm se mal umirila.
citrončica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 23. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a citrončica » 06. Sep. 2008 17:36

Jst sm se tut začela "packat" po obrazu v 8. razredu OŠ. Najprej samo z maskaro pa barvico za oči, potem pa je pršu na vrsto še korektorček. Zdej se pa tut kr veliko mažem (npr. podnevi maskara pa puder), čeprov ni nikoli ful vpadljivo. :razz:
*cukrček*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 4. 11. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrček* » 07. Sep. 2008 15:23

js sm se začela ličit nekje med 7. in 8. razredu na morju. na začetku me je mami tam pa tam namazala s svinčnikom pa maskaro ko smo šli vn. pol me je pa počas naučila k to res obvlada.še zdej se tak mažem v osnovi, pol pa sam dodajam nove navdihe:) vedno pa uporabim svinčnik, maskaro pa senčilo...nikol pa nism uporabljala pudra in mislim da ga še dolg ne bom.upam:)
Would you die for love?
...it is not hard to die for love as it is hard to live for love!
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 08. Sep. 2008 4:15

Jaz se še zdaj ne ličim redno. Le ob priložnostih. Prvič sem bila pa (če se prav spomnim) naličena za birmo v 7. razredu OŠ.
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 08. Sep. 2008 5:48

V prvem letniku srednje sm postala obsedena z olivno zeleno barvo in takrat sm začela uporabljat tudi takšne barve barvico za oči :D Potem so postopoma sledili še puder, maskara, razni glosi, senčke ... Se pa za v šolo nisem pretirano mazala, samo maskara in kakšen korektor, če je bil potreben.
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 08. Sep. 2008 6:52

7. razred os.
smo pa prej že mal probavala.

----

v sredni se je bl zares začu pudr in ostale stvari prej sam maskara pa senčke.

----

ja je pa mami mene že velik prej rihtala in afnala, še predn sm vedla zaka se gre hehe
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 08. Sep. 2008 10:55

v srednji šoli, vdrugem letniku. pa še to samo za kšno res šmensi zadevo... sicer pa ličila in jst - no go
sara28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 28. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sara28 » 23. Mar. 2009 16:50

*Ela* napisal/-a:ja mene tudi zanima kolko si stara

jas sem začela konec 6. razreda ampak samo labelo pa sprva kakšno maskaro pol v 7. pa maskaro pa sv. rjave senčke...
danes pa mam tolko kozmetike da bi jo lahko izvažala :D

čist tko ,k ti,sem se tud jst začela v 6. razredu z maskaro,pol u 7. pa mal več,samo nikol pa nism uporablala pudra,ampak k večjem mal korektorja,čeprou ga kej dost nism rabla ker nisem mela nč kej mozolčkov.
zdej pa mam tok kozmetke ,da me že kr glava boli.
Uporabniški avatar
mala-anchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 14. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala-anchy » 23. Mar. 2009 17:27

fun napisal/-a:Če prov se ne ličim veliko, pa ful uživam v kupovanju tovrstne kozmetike... In potem mam čist preveč tega za brezveze doma. :?


nisi edina :cool:
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 23. Mar. 2009 17:30

Uf..

Probala sem pri 6. letih. Namrec sem mami 'sunila' sminko in par senck in potem se je zabava pricela. Jasno, da me je dobila, ce ne prej pa takrat ko sem se po bajti sprehajala tako 'nalicena'. No ja, bilo je samo enx.. and it was fun.

Potem drugic je bilo za valeto, ampak se nisem sama nasminkala, ker se nisem znala.


Zares sem se zacela liciti tam nekje v prvem letniku pa se to sem uporabljala samo crno barvico v waterline in se mi je zdelo too much.

Potem sem si kupila maskaro in za par let mi je bilo cisto dovolj ta kombinacija. Nekje pri 17. se mi zdi sem zacela uporabljati sencke, puder, enx sem celo blusher probala..

Sminke, crtala za obrvi in vse kar obstaja pa je prislo lani v krog..
Letos sem odkrila strast do eksperimentiranja z barvami tako da enostavno obozujem vso kozmetiko.. :)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 23. Mar. 2009 17:44

Pri 14. tih nekja malih poskusov s senčkami, ampka nič za v šolo, ta prav make-up pa šele na koncu srednje šole.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 23. Mar. 2009 17:46

Jst pa pomoje nek v prvem letniku, če se prov spomnem.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
Adelisa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Adelisa » 23. Mar. 2009 17:52

Jaz sem začela v prvem letniku gimnazije..ampak to ful postopno..najprej sam kakšen lip gloss, nato že maskara in na koncu še puder.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov