Kateri šampon uporabljate?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 12. Jun. 2011 20:53

Syoss repair. Lasje so ful lepi, edino vonj mi je tako dosadan da ne morem verjet...
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 13. Jun. 2011 3:17

Konkubina* napisal/-a:Jaz imam pa Avalon Organics - Rosemary volumizing shampoo.
http://www.avalonorganics.com/?id=88&pid=29

In mi trenutno najbolj ustreza, se mi zdi, da se mi lasje ne zmastijo tako hitro in si ji včasih perem tudi na 3 dni, prej sem si pa vsak dan. In prav tako nimam sreče s šamponi, ker mi pri vsakem nekaj ne odgovarja, oz. imam takoj mastne lase, pa že nasploh imam neke boge, tanke. :? Mogoče so mi tudi KT kaj pomagale, da se mi več ne mastijo tako fejst. Glede volumna, ne morem rečt, da mi ga naredi opaznega, zato pa peno polek uporabljam. Ker brez pene mi ni za živet oz. imam čisto nikakve, polizane lase.


Jaz imam iste tezave ze odkar pomnim. Poskusila sem vse mogoce in nic ne omili tezave. V zadnjega pol leta sem celo zmanjsala pranje las z vsakodnevnega na najvec 2x tedensko, pa se mi stanje ni nic izboljsalo. Zadnje case si jih perem ob vecerih in ce si ne dam takoj gor suheha sampona, imam naslednji dan ze mastno ob lasiscu, se pravi v manj kot 24 urah. :x Sumim, da je stanje slabse tudi zaradi trde vode, ki je tukaj v Kaliforniji nenormalno trda. V glavnem katastrofa.
Konkubina kako dolgo uporabljas ta sampon?
Ima se katera dobre izkusnje s samponi za mastne lase, po moznosti cimbolj naravnimi (Pantene in podoben poceni crap ne pride v postev)?
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 15. Jun. 2011 9:18

^^
Zadnjič spremenil claire, dne 13. Feb. 2012 19:05, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 15. Jun. 2011 9:55

Jaz vsakič nov šampon kupim. Nekaj časa sem vztrajala na garnierovem-neka vanilija(v Mullerju so ga prodajali) in je bil res božanski(pa tud drag), potem sem pa kr začela kupovat random..Če pa opazim, da mi kakšen dela težave, pa ga preneham uporabljat. Sicer je pa res, da nimam problemov z lasiščem, ni ne suho, ne mastno..normalno pač.
It was forever..but it didnt last long..
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 15. Jun. 2011 10:04

Ja, to mi je jasno. Saj ko govorimo o mastnih laseh, imamo v mislih mastno lasisce, ker lasje sami po sebi niso mastni. Mascoba nastaja v lojnicah in se izloci na lasisce, potem pa na lase. Moja tezava je, da se nisem uspela najt sampona, ki bi mi pomagal uravnavati prekomerno izlocanje mascobe, pa sem probala ze marsikateri sampon za to tezavo. Zavedam se, da problema ne bom mogla popolnoma odpraviti, ker imam tudi mastno kozo na obrazu, tako da imam to podedovano in ne zaradi napacnega sampona. No, saj zdaj sem narocila en sampon, ki ga zelo hvalijo, pa bom videla, ce bo kaj pomagal.
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 16. Jun. 2011 9:00

prisegam na Vichy in Gliss kur in ju uporabljam izenično, zakon za izpiranje pa je nesladkan ohlajen kamilični čaj, ker mi tko lepo vse urana in ja lase si perem čim bolj poredko na 5 ali 7 dni. Manj ko jih perem manj se mi mastijo. Dokler sem imela kratke jih nisem nii vsak dan česala, razen s prsti. Ne uporabljam pen, lakov, gelov in voskov ker je vse skupi eno veliko sranje in packarija, zlepi obteži ali pa izsuši. Pred poletjem kura z olivnim olje in kamilicami. to je to
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 16. Jun. 2011 9:38

Cali kater šampon si naročila?
Moj naslednji bo pomoje Lavera, ker so kr pohvaljeni, sam se bojim, da te naravne sestavine mojmu lasišču kr neki delajo. Najmanj problemov sem imela z Head&Shoulders, ki je čista kemija. :lach:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 16. Jun. 2011 10:18

[q
Zadnjič spremenil claire, dne 13. Feb. 2012 19:07, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 19. Jun. 2011 11:09

Slika
Schauma 7 Krauter mi je top!! :) Sm bla zmer proti tem skomercializiranim izdelkom, tega sm pa po nekaj dobrih ocenah sprobala, pa res dobr opere, dobr se peni, nrdi sijoče lase, sploh za tako ceno :razz:
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 20. Jun. 2011 17:17

Po novem imam Dr. Organics šampon in balzam z vitaminom E. IN moj ilasje so res čisto drugačni. Spoznala sem, da b+v bistvu nisme rabila tok hranil kot hidracije. Zelo zelo viden učinek.
Uporabniški avatar
Alissy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 20. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Alissy » 20. Jun. 2011 18:07

L'oreal Elvital Multivitamin

Na novo, bomo videli kako se bo obnesel..Ga slučajno katera že uporablja?
Zadnjič spremenil Alissy, dne 21. Jun. 2011 10:25, skupaj popravljeno 1 krat.
'Women have a relationship with shoes that men will never understand.' -Audrey Hepburn
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 20. Jun. 2011 18:28

Joj, samo L`oreala ne, ker svojim lasem res ne boš naredila nič dobrega s tem. :nein: Vzemi si čas in prebrskaj po internetu, kateri so kvalitetni naravni šamponi. Jaz že kar nekaj časa uporabljam Eco Love Peace & Planet (Earth friendly) šampon (v zeleni tubi, če poguglaš ga boš takoj zasledila), pa niti ni tako drag, pa še za precej časa ga imam. Cene ti ne znam točno povedat, ker vedno kupim skupaj z balzamom pri frizerju in sem samo pri prvem nakupu bila pozorna na to, koliko vsak posebej stane, od takrat pa ne gledam več drugega kot samo skupno ceno.
Uporabniški avatar
Alissy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 20. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Alissy » 20. Jun. 2011 18:52

Že kar nekaj časa uporabljam L'orealove šampone in mi res ustrezajo. Dosti se jih nad njimi pritožuje, meni pa naredijo super lase, niti mi jih ne mastijo niti ne povzročajo prhljaja.
Če mi ta ne bo ustrezal, bom poskusila s tem tvojim :)
'Women have a relationship with shoes that men will never understand.' -Audrey Hepburn
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 20. Jun. 2011 22:26

LuvDancin napisal/-a:Cali kater šampon si naročila?


Ta sampon pa se ta balzam. Upam, da bosta kul.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 21. Jun. 2011 10:10

U ta je precej pohvaljen. Pa me zanima, če je res tok fajn. Poročaj :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov