Kapsule za povečanje prsi

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 20. Feb. 2008 18:51

Ojoj - tablete za rast jošk?! Kej tazga...

Punce, najlepše so tiste ki jih že imate na sebi - v taki obliki ki vam jih je bog dal :D

Bolj se obremenjuješ s tem, slabše se počutiš...Smo že v parih temah razpravljali o tem se mi zdi. Če pa je tvoj selfesteem res tako low da te reši res samo še plastična operacija, potem pa le...Samo iuzije o tabletah ki povečajo prsi in o čudežnih-sašalendero-masažah pa res vodijo samo še navzdol...in na psihiatrijo. (pa govorim o celotnem konceptu "joj mam premajhne joške" in ne na katero od posameznic, da ne bo pomote) :D
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 05. Sep. 2009 14:38

sweet princess - tuki ne gre za to, da je samozavest tok na dnu, da bi morala it na operacijo, enostavno nekatere punce/ženske so v celoti zadovoljne s svojim videzom (postavo, obrazom) in so majhne prsi oziroma no-boobs , lahko edina pomankljivost, da bi bile fullpackage. Ne govorim za vse, ampak večina punc, ki jih jaz poznam, ki so operirane, so tak primer.Jaz totalno zagovarjam estetsko kirurgijo, dons smo že tolk napredoval s tem, da to ni več tako kot včasih "Uh, ti bo vsadek počil, pa ne vem kaj še vse..". Sploh pa ne živimo več v srednjem veku, ampak v času, ko je vse to že popolnoma normalna stvar. Ponavadi govorijo to "Bodi zadovoljna s takimi kot jih maš, in s tem kar ti je bog dal" tiste punce, ki niso ravno flat in ne vejo kako to izgleda. Če bi imela pa npr. kriv nos, bi si pa verjetno želela it na lepotno operacijo kajne? Sori, ne me narobe razumet, enostavno samo želim povedat, da se je včasih treba postavit tud v tujo kožo, preden bi kogarkoli obsojali. Seveda pa ima vsak pravico do svojega mnenja. Ampak tudi le-to se ponavadi oblikuje na podlagi tega kako smo vzgojeni oziroma kake poglede imajo naši starši na te stvari in pa v kaki okolici in med kakimi ljudmi se gibljemo.
Kar se pa tiče teh nekih tablet, kvasa in ne vem kaj še vse...to je po moje vse ena velika nategavščina. Masaža prsi pa ni kr neki, sicer ne more povečat prsi, se mi zdi pa nekako logično, če jih vsak dan masiraš z močnimi pritiski, da malo natečejo. Ne vem, zdi se že tako..
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 05. Sep. 2009 21:12

Sweet Princess napisal/-a:Ojoj - tablete za rast jošk?! Kej tazga...

Punce, najlepše so tiste ki jih že imate na sebi - v taki obliki ki vam jih je bog dal :D

Bolj se obremenjuješ s tem, slabše se počutiš...Smo že v parih temah razpravljali o tem se mi zdi. Če pa je tvoj selfesteem res tako low da te reši res samo še plastična operacija, potem pa le...Samo iuzije o tabletah ki povečajo prsi in o čudežnih-sašalendero-masažah pa res vodijo samo še navzdol...in na psihiatrijo. (pa govorim o celotnem konceptu "joj mam premajhne joške" in ne na katero od posameznic, da ne bo pomote) :D
:gut:
DitaVonTeese
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a DitaVonTeese » 20. Maj. 2010 19:17

Prsi na "naraven" nacin gre povecat... Tudi s kapsulami. Sama izvajam določene tretmaje ze nekaj casa in sele zdaj se kazejo prvi rezultati. To so posegi, ki ne naredijo cudeza v enem ali dveh mesecih, ampak lahko traja tudi dve leti ali vec. Svojemu fantu nisem nic povedala o tem in zadnjic me je vprasal, ce so se mi morda od piva prsi povecale (sem namrec velika ljubiteljica piva). In punce... rade volje vam povem, kako prihajam do svojih rezultatov, zato prosim, brez napadov ali kaksnega zaljenja...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Maj. 2010 19:24

^^No pol pa nam prosim zaupaj kako si prišla do teh rezultatov. :)
DitaVonTeese
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a DitaVonTeese » 20. Maj. 2010 19:35

Najpomembnejsi del je masaza. Masiram s kokosovim mlekom in maslom. Izvajam jo ze slabe 4 mesece, redno vsak dan, zadnje dni tudi po dva krat na dan okrog 130 obratov. Dvomim, da gre za oteklino prsi, saj v prvih dveh mesecih ni bilo sploh kaksnih rezultatov, bile so mehke, sedaj pa so "trse", stojijo super. Poleg jemljem tudi kapsule za povecanje, ampak ta vrsta kapsul dvomim, da pomaga. Z naslednjim tednom pa zacnem se s pomocjo zelisc. Manjka mi se eno samo zelisce, zato se cakam. Jemljem pa drugace "saw palmetto", ki tudi pomaga pri povecanju. Za skepticne punce bom z veseljem posredovala link, kjer so zapisani programi zensk, ki so si prsi povecali po naravni poti:

http://www.natural-breast-forum.netoutlook.co.uk/
Pucca20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 25. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pucca20 » 20. Maj. 2010 19:58

hmm nisem še slišala za to. sem že slišala za razne masaže, kreme, kapsule... ampak ponavadi kolikor sem slišala ni nikoli nič delovalo.
Povem kaj več o tem.
Dokler vsi enako razmišljamo, sploh nihče ne razmišlja.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Maj. 2010 20:06

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 20. Maj. 2010 20:28

Ene kapsule za povečanje prsi delujejo, reče se jim kontracepcijske tabletke (pa da ne bo pomote, ne pomagajo vsem). :D

Jst sem imela v času kontracepcije za številko večje prsi, ko sva pa s kontracepcijo nehala, so se pa povečale za 2 številki (pa trebuh tud)!!!!
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
DitaVonTeese
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a DitaVonTeese » 20. Maj. 2010 20:34

Pucca20: ena moznost, da ni delovalo je ta, da so punce prehitro obupale
Pucca20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 25. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pucca20 » 20. Maj. 2010 20:46

ja tudi to je možno, redkokdo ima dovolj potrpljenja.
Dokler vsi enako razmišljamo, sploh nihče ne razmišlja.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 21. Maj. 2010 13:23

joj dej nehite klamfat s temi kapsulami. Ti Ditavonteese si pa zihr kaka posrednica za čudežne kapsule, prideš sem na forum in že takoj limaš neke linke o teh kapsulah, ja bog pomagi a ne :roll: . Objavi na CNN revolucionarno odkritje, stavim da boš obogatela v enem dnevu, vsa lepotna kirurgija bo pa probadla. Mislm :lol: res.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 21. Maj. 2010 13:32

Jaz ne bom rekla, da 100% ne verjamem da bi kakšne kapsule pomagale pri povečanju prsi. Ampak ne verjamem pa, da je (1) to posledica nehormonskih dejavnikov in (2) da je učinek večen.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 21. Maj. 2010 13:47

waaaaa, a to dejansko obstaja? :D sem čula že za razne žavbe pa masaže, sam nevem no. Jaz mam male pa se nikol nisem obremenjevala s tem, če komu niso všeč jih naj ne gleda. Pa tud volje pa potrpljenja nimam da bi se s kakimi masažami ukvarjala al karkol. :)
Yada, yada, yada...
jasnika1985
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 11. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a jasnika1985 » 11. Feb. 2011 11:06

SOJINI PROTEINI VPLIVAJO NA TELO PODOBNO KOT NARAVNI ESTORENI!!!! VPLIVAJO NA CIKEL PRI ŽENSKAH, NA RAVEN HORMONOV IN POSLEDIČNO TUDI NA RAST DOJK, A STROKOVNJAKI ŠE TOČNEGA DELOVANJA NE POZNAJO DOVOLJ DOBRO, SAJ NAJ BI FITOESTROGENI VPLIVALI TUDI NA RAST TUMORJEV IN RAZVOJ RAKA. ČE JE NEKAJ NARAVNO, TO NE POMENI, DA NE DELUJE ALI, DA JE VARNO ZA UPORABO.

Izoflavoni - soja, črna detelja, alfaalfa kalčki.-Katerekoli rastlinske nesteroidne spojine ali njihovi metaboliti, ki sprožijo biološki odgovor pri živalih in ljudeh, tako da posnemajo ali uravnavajo delovanje estrogenov, navadno z vezavo na estrogenske receptorje.
Fitoestrogeni zasedejo mesto na globulinu
→ onemogočena vezava estrogenov → estrogenski učinki,
Lahko povečajo sintezo SHBG
→ ↓ konc. prostih hormonov → antiestrogenski učinki


ŠTUDIJE GLEDE RAKA IN FITOESTROGENOV:

Epidemiološke študije: v azijskih državah ↓ mortaliteta za rakom na prostati, dojki, maternici in jajčnikih, raku na debelem črevesu in želodcu, pljučnim rakom ↔ vzrok v fitoestrogenih?
Večja izpostavljenost estrogenom povezana s ↑ tveganjem za razvoj raka na dojki in maternici (morda tudi raka jajčnikov), ↓ tveganje za razvoj raka na debelem črevesu
→ fitoestrogeni nasprotujoči rezultati!


Pregled študij fiteoestrogenov (od leta 1966 do leta 2001), opravljen leta 2001:
- Ženske s trenutnim ali ozdravljenim rakom dojk morajo biti previdne pri uporabi sojinih produktov, saj lahko zvečajo nevarnost potencialne rasti tumorja.
- Genistein in daidzein v nizkih koncentracijah stimulirata rast tumorja v in vitro ter in vivo živalskih študijah ter antagonizirata antitumorski efekt tamoksifena in vitro. V visokih koncentracijah genistein inhibira tumorsko rast in poveča efekt tamoksifena.

DOBRO PREMISLITE IN RAZIŠČITE ZADEVO PRED JEMANJEM. TUKAJ JE ŠE NEKAJ LINKOV O ŠTUDIJAH V TUJINI: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16198038
http://en.wikipedia.org/wiki/Genistein

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov