Kaj ste danes naredile zase, da boste lepe?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Avg. 2010 10:43

nivea9 napisal/-a:Meni se zdi, da striženje las in depilacija spadata že pod osnovno higieno.


Jaz pa glede striženja las nisem čisto opredeljena, depilacije pa stoposto ne smatram za osebno higieno. A so moški, ki imajo kosmate noge (praviloma), zato kaj manj higienični?
Higiena je za moje pojme stvar čistoče telesa.
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 04. Avg. 2010 11:37

Meni se pa zdi, da se striže prav vsak. Brije mogoče ne, ampak v mislih imam ženske, ker mislim, da tema ni namenjena moškim.
Nivea
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Avg. 2010 11:45

No prav. Ali se ti zdi ženska s kosmatimi nogami umazana? Verjamem, da večini ljudi to izgleda neestetsko (vključno z mano). Ne razumem pa, zakaj bi bilo nehigienično.
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 04. Avg. 2010 11:55

Saj nisem rekla, da je umazana.
Nivea
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Avg. 2010 11:57

Higiena je pa kaj?
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 04. Avg. 2010 12:03

Osnovna skrb za telo.
Nivea
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Avg. 2010 12:09

Zelo diplomatski odgovor :)
In kakšen je njen namen?
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 04. Avg. 2010 12:10

A se delaš norca?
Nivea
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 04. Avg. 2010 12:13

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 19:54, skupaj popravljeno 1 krat.
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 04. Avg. 2010 12:46

Jutri pa hočem biti lepša. Kaj bom storila zato?
Ne razmišljam za jutri ampak bolj za ta moment.

Oziroma kaj ste naredile na tem koraku, ko ste se odločile biti lepše?
Tisto kar mi tisti moment pade na misel.

Ste začele delati na postavi in kako?
Ne na postavi nič ne delam.

Ste se začele moderno oblačit, ličit, si urejat frizuro?
Že od malega sem lepo oblečena kar pa ni nujno moderno. Ličim se samo za posebne priložnsoti, razen usta včasih, frizuro si nekaj posebej ne urejam.

Ste se začele mazat s kremcam, hodit h kozmetičarki, na kakšen poseg mogoče?
S kremo se tudi mažem že od malega. H kozmetičarki ne hodim, na posege tudi ne.

Kaj je bilo tisto kar ste spremenile na sebi? Je kaj lepše kot je bilo nekoč? Ste s čim bolj zadovoljne?
Spremenila sem dolžino las. Z lasmi sem bolj zadovoljna kot sem bila.

Ali pa to niste naredile in imate željo po tem?
Resnično ne vem kaj bi rada spremenila ali kaj si želim.
Nivea
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 04. Avg. 2010 13:32

Za vse bodoče objave v tej temi:

ana27 je eno stran nazaj že povedala na kakšen način je želela da bi se razvijala tema in tudi objava uporabnice nad mano sledi temu. Prosim, da tako naredite tudi ostale (oblika odgovora res ni predpisana, vendar se držite vsebine!).

OT bom od zdaj naprej samo še brisala, tako da veste komu se potem pritožit.
1sneguljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 6. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a 1sneguljčica » 04. Avg. 2010 20:47

Jutri pa hočem biti lepša. Kaj bom storila zato?
Jutri sem lahko lepša, če grem k frizerju, drugače pa zadošča, da ohranjam trenutno lepoto, ker lepše z leti najbrž ne bomo.

Oziroma kaj ste naredile na tem koraku, ko ste se odločile biti lepše? Povdarila lepe stvari na meni.

Ste začele delati na postavi in kako?
Ne, žal ne. Sicer trenutno ni potrebe, a mi bo lahko vseeno kdaj žal.

Ste se začele moderno oblačit, ličit, si urejat frizuro?
Prej bi rekla začela opuščat ličenje. Oblačim se bolj športno, k frizerju pa kar hodim ja.

Ste se začele mazat s kremcam, hodit h kozmetičarki, na kakšen poseg mogoče?
Krema je moj stalni spremljevalec, h kozmetičarki grem včasih edino obrvi populit. Posegov se izogibam, ker sem mnenja, da imajo stranske učinke.

Kaj je bilo tisto kar ste spremenile na sebi? Je kaj lepše kot je bilo nekoč? Ste s čim bolj zadovoljne?
Nič nisem spremenila razen to, da sem s sabo bolj zadovoljna kot sem bila, ker sem lepoto začela drugače dojemati.

Ali pa to niste naredile in imate željo po tem?
Moda je tista, ki nam narekuje želje. Trenutni trendi so nam všeč, modi izpred 20 let se smeji, isto se bomo trenutni čez 20 let.
meli241177
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 2. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a meli241177 » 05. Avg. 2010 7:40

Jutri pa hočem biti lepša. Kaj bom storila zato?
Tudi, če si ful želim biti lepša, ne morem bit. :D Sem taka, kot sem. Plastične operacije ne pridejo v poštev.

Oziroma kaj ste naredile na tem koraku, ko ste se odločile biti lepše? Nisem se še odločila biti lepša.

Ste začele delati na postavi in kako?
Redno se rekreiram že vsaj 10 let, po tem ko sem nehala aktivno športat. Moja postava se nič kaj bistveno ne spreminja in nisem začela delat na njej iz danes na jutri.

Ste se začele moderno oblačit, ličit, si urejat frizuro?
Nikoli. Oblačim se po svojem navdihu, nikakor v skladu z modnimi smernicami. Imam svoj stil. Ličim pa se minimalno (samo maskara).
Kar se frizure tiče: na leto in pol grem k frizerju na trajno (dolg las), 2-3x letno mi pa konice postriže kdo od domačih. Lase si umijem na vsake 4 dni. Takrat si nanesem peno za utrjevanje zarad kodrov in sfenam lase.

Ste se začele mazat s kremcam, hodit h kozmetičarki, na kakšen poseg mogoče?
Imam samo vlažilno kremo za obraz, s katero si namažem obraz, če imam suho kožo. Za telo ne uporabljem nobenih krem, h komzmetičarki v življenju še nisem šla.

Kaj je bilo tisto kar ste spremenile na sebi? Je kaj lepše kot je bilo nekoč? Ste s čim bolj zadovoljne?
Spremenila sem edino stil oblačenja, ko grem v službo. Večinoma zaradi drugih, ker nočem izstopat in želim, da me v službi jemljejo resno. S tem sicer nisem zadovoljna, je pa nujno zlo.

Ali pa to niste naredile in imate željo po tem?
/
Uporabniški avatar
GumSpirit
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 30. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a GumSpirit » 12. Avg. 2010 15:45

Na splošno za to da sem zadovoljna s sabo redno športam, ker se tako počutim bolj privlačno. Je res, da se s športom ukvarjam tudi zato, ker je zdravo za naše telo, vendar me bolj ta občutek - kakšna bom, če neham športat- spodbudi, da se vedno znova spravim tečt/rolat ipd.
Redno se depiliram, imam urejene nohte, ...

Če pa imam tisti preblisk: jutri bi pa res rada izgledala bolje kot danes, pa to zame pomeni kakšna sprememba frizure, bolj ekstremen make up/barva nohtov, uporabim kakšen losjon za telo, saj jih redno ne uporabljam. Lahko pa je to tudi kakšna nova oblekca ali nakit.
anyone who has never made a mistake has never tried anything new. (A.Einstein)
schlampe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a schlampe » 29. Jan. 2011 19:50

Sem iskala podobno temo in je nisem našla (priznam, da sem iskala brez iskalnika ampak sem samo pregledala celoten podforum Lepota, drugje pa nisem iskala), tako da jo odpiram.

Torej, kaj ste danes naredile za svojo kožo, roke, stopala, celulit :D ipd. da bodo ti deli najlepši in oh in sploh za pogledat?

Jaz z veseljem priznam, da sem si danes vzela čas (vsega skupaj eno uro) in sem;

- na obraz si dala jantarjevo masko Balea (peel off učinek); moram reči da sem zelo zadovoljna z učinkom, koža je super lepa in mehka, čvrsta...

- si naredila kopel za roke; Ziajin tušgel goat's milk, Ziajin bodybalm goat's milk ter žlico olivnega olja sem zmešala v vodi in namakala roke 15 minut. Rezultat; dojenčkove rokice :D mehke, lepe na videz in izenačenega tena.

**

Pa ve?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov