Kaj je lepše: suhost, debelost

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Najprej ima ženska 60 kg pri višini 165 cm. Kaj vam je v povprečju lepše:

lepše mi je, da shujša za 20 kg, kot pa da se za 20 kg zredi
60
54%
lepše mi je, da se zredi za 20 kg, kot pa da za 20 kg shujša
52
46%
Skupaj glasov : 112

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Avg. 2011 10:52

Seveda je najboljša tvoja možnost, večinoma.

Ampak v tej temi se govori debelost:suhost.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
¤Crysstal¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 5. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Crysstal¤ » 12. Sep. 2011 4:41

Uf, keri ekstremi..
Ženska v danem minimumu je lahko eksponat okostja za šolarčke pri biologiji, v maksimumu pa kup nagnusno nagnetenega špeha, oboje je mimo, je pa drugo vsaj človeško in življenjsko nenevarno.

V globalu mi je bolj všeč vitka postava. Tudi pri moških, obenem ne maram preveč mišic, kar nanese na manj kg.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 12. Sep. 2011 10:28

Jst sem tud bolj za suihost. V končni fazi, pridobit 10 kg ni tako komplicirano in dolgotrajno, kot izgubiti jih 10 :wink:
Ekstremno suh bo lažje prišel na "zdravo težo" kot ekstremno debel, zatorej izberem suhost.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 15. Okt. 2011 20:48

Isabelle Caro, 32 kg (različni viri navajajo različne kg, nekateri tudi 35 kg) pri 1.65 m v času, ko je bila slikana za anti-anoreksično kampanjo.

Članek iz Guardiana.

Nisem si mislil, da ima ženska pri 32 kg še vedno lahko kar zgledne prsi: slika nje na jumbo plakatu.

Nič prirejanja s Photoshopom, ipd.

Njena kilaža se je v njenem najslabšem obdobju spustila celo do 25 kg.

Več o njej na wikipediji.

Kaj mislite, bi vam bil videz te ženske pri 45 kg že lahko všečen?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 15. Okt. 2011 20:52

Ja, lahko bi bil :wink:
Imam sestrično, ki ima pri 170 cm približno 45 kg. In ja, je suha, ni pa bolno suha. Punca je čisto normalna najstnica pri 17 letih.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 15. Okt. 2011 21:07

^^se strinjam s tem. čisto drugače zgleda ženska, ki načrtno hira in pa ženska, ki ima enako kil ampak jih ima zato, ker ima takšno konstitucijo. Glede vprašanja pa, je meni osebno lepše suhost. Včasih, ko sem se veliko obremenjevala s svojo težo (premalo kg) sem si na smrt želela imet obline, ampak sem se zdaj sprijaznila in mi je prav všeč tako.
Breakfast is my religion! (The Mask)
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 18. Okt. 2011 7:22

Ta tema je kr neki,ni? ;) Meni ne +20 ne - 20 ni kul. Ne eno ne drugo ni ne lepo za videt ne zdravo.

*mala*
170cm/45kg mogoče (zate) ni bolno suho,pomeni pa to indeks telesne teže 15.6 (od 18.6 do 24.9 je normalna teža, pod 18.5 pa podhranjenost).
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 18. Okt. 2011 7:32

Anelise napisal/-a: pod 18.5 pa podhranjenost).


pa prosim te lepo no. to si iz une tabelice prebrala ven.

meni je čist hecno kako si punce računajo ta indeks in ker ga majo 24.8 si mislijo da so suhe (to je že za spravit se hujšat, ne normalna teža!) ker v tabeli tako piše. :roll:

indeks 18.5 ni podhranjenost.
tudi 45 kg na 170 cm ni nujno podhranjenost. sploh za 17 let!
glede na to, da so punce dandanašnji že v osnovni pretežke se jaz sprašujem kje so tu starši. ok to je že druga pesem.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 18. Okt. 2011 8:15

ČE upoštevamo da je deklca zdrava... je 165 in 80 cist ok!!!
165 in 40kg pa men ne zgleda lepo (ceprav je zdrava)

Mam par suhih frendic... ampak pod 165/50 ne gre nobena!

20+ zame!
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 18. Okt. 2011 9:38

claire napisal/-a: glede na to, da so punce dandanašnji že v osnovni pretežke se jaz sprašujem kje so tu starši. ok to je že druga pesem.


Jah, starši so ponavadi enaki oz. so jih itak oni naučili svojih navad :wink: včasih vidim celo kitjo družinico (nočem bit nesramna, ampak to je bila moja prva asociacija :) ), debela žena, debel mož in dva rejena mladiča s podbradki.. Moram pa reči, da zadnja leta vidim vse več 'bolezensko' debelih oseb (ne mislim navadno močnih kot npr. Desa Muck ipd., ampak prav ameriški tip debelosti!) in so skoraj izključno ženske, moški so ponavadi normalni. Ne poznam vzroka sicer, ampak dvomim, da ima kar naenkrat toliko žensk bolno ščitnico / hormonske težave, sploh najstnice? Tega prej ni bilo, vsaj jaz jih nisem opazila. Mene sicer ne motijo, ampak dvomim, da so vesele, če se še premikajo težko :|
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 18. Okt. 2011 9:57

^^ meni je bolj čudno (kot cela debela družina- ki se itak vsi zgovarjajo na dednost, čeprav to ni res) recimo starša normalna in dve buckasti hčeri med 13 in 16 let.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 18. Okt. 2011 10:11

da podam še svoje mnenje...

sama imam 162/ 48. Eni boste rekli omg, kak je suha,a noreksijo ma. drugi pa da sme normalno.
na žalost sem mela samo takšno družbo v srednji, ki je za mojim hrbtom vedno govorila kak sem suha, kak sem anoreksična itd. kot da je vsak suh anoreksičen pa ja. :lol:

in pol pridem v avstrijo k teti, tam pa mi vsi govorijo wowo kok ma hudo postavo, celo tiste mojih let. tko da je od kraja odvisno, kje odraščaš, kakšno mnenje majo ljudje o tem itd.

sama sebi se ni zdim suha in tudi punce ki jih poznam, majo nekatere 170 pa 50 mere in so čist normalne zdrave. tko da meni je recimo veliko bolj grozno in nezdravo 20+ kil kot pa pod 18, 5 indeks.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 18. Okt. 2011 10:19

^^ ti si lepo suha. ampak - pa ne zdaj spet zamerit! - nisi nič natrenirana. (pač vidla slike z morja).
tako suha je lahko vsaka, če malo manj jE. daj naredi kdaj kakšen trebušnjak, bejž tečt/karkoli, ker že imaš šlaufek pri taki rosni mladosti. (to je samo nasvet).
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Little princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 16. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Little princess » 18. Okt. 2011 10:30

Jaz imam pri puncah raje suhost (tudi pri sebi), pri moških pa raje vidim 30kg preveč kot 5kg premalo. Suhi moški mi ne potegnejo :oops:
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 18. Okt. 2011 11:58

Ta tema nima smisla, se manj pa vprasanje na zacetku. Brezveze se je pregovarjat koliko kil je premalo/prevec na doloceno visino, ker je dost odvisno od zgradbe telesa.

Recimo:
ti dve zenski sta obe visoki 168 in tehtata 70kil: 1, 2

al pa tidve obe 173cm in 77kg: 1, 2

173cm in 64kg: 1, 2
I can explain it to you. But I can't understand it for you.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov