Kaj bi spremenile na sebi?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 19. Maj. 2008 18:38

-manj kil
-odstranla bi si "lepotne" pike - res jih mam prevc :(
-pa da bi bli lasje manj divji in manj gosti
Uporabniški avatar
Star.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 13. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Star. » 25. Maj. 2008 13:30

Spremenila bi to..danebi mela vec celulita :D pa meickn manse boke bi tut mela, drugac sm pa kr zadovolna z sabo. Najbol so mi pa usec oci, zobje, prsi in trebusck.
Uporabniški avatar
sarci*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 17. 1. 2007
Kraj: Lj - Bežigrad

Neprebrana objavaNapisal/-a sarci* » 25. Maj. 2008 14:30

Hmm.. jst bi mela pa mal sirse boke in mal vecje oz. polne joskice :) :oops: Pa rahlo skodrane laske :)
Uporabniški avatar
keri
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a keri » 26. Maj. 2008 18:23

Sicer imam obdobje ko je ni stvari na meni, ki je ne bi spremenila. AMPAK najbolj pa me moti ta moja celulitna, strijasta rit - aaaaaaaaa, najraje bi si jo kar odrezala. Pa to faking ni mogoče.....pazim na hrano, pijem velik tekočine, na fitnesu sem šestkrat na teden po vsaj eno uro, lahko tudi več.....In rezultat? hujšam tja kamor sploh nočem hujšat(valjda so to joški, ki jih je vsak dan manj) kg je vsak dan manj, tako da se mi že vidijo rebra, celulita na tazadnji pa vsak dan več....... :evil:

Pa mi lahko še sto ljudi reče, da zgledam dobro in naj se ne sekiram, ker se nimam zakaj.....yeah right :roll: ...in me tudi ne briga, če se obremenjujem s takimi stvarmi in se obnašam kot ena pubertetnica (mamine besede)....hočem rit kot iz reklame in glede na to koliko truda vložim v to si jo tudi zaslužim. :evil: :evil:
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 28. Maj. 2008 15:11

Malce večje prsi in goste skodrane lase
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 28. Maj. 2008 15:39

jest bi kuj menjala svojo kožo: mal temnejšo, lepši odtenek, nestrijasto, brez lis od komarjev (takoj ko se spraskam se vse pozna), brez gub, neporaščeno.... :D
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 28. Maj. 2008 16:20

Hmm trenutno me pa ne moti prov dost stvari. Sam f** ročke bi dala stran, tja mi nikakor ne uspe shujšat, bom prej brez riti ostala :evil:
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 28. Maj. 2008 17:13

¤ lahko bi šla dol par kil
¤ trebuh bi lahko učvrstila

Sej to bi se use dalo po naravni poti popravit, če bi se mi dalo migat. Ma čakam na čudež, da se bo samo popravlo. :D
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 28. Maj. 2008 17:38

Svoje joške- da bi ble manjše in ne povešene
zobke- ok to ze rihtam s tem ko nosim aparatek
znamenje na nosu- bi si ga odstranila oz. sem že naročena
da bi mela six pack na trebuhu in nč f** ročk- tut na tem delamo
da bi mela bolj debele noge- zdej so čist preveč skiny.. tut na tem nameravamo delat
da bi mela dolge lase- si jih pušam rastit.. eh sej sam še 30 cm do željene dolžine lol


da ne bi mela tok ogromnga ega
mal več samozavesti
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 28. Maj. 2008 17:44

keri napisal/-a:Sicer imam obdobje ko je ni stvari na meni, ki je ne bi spremenila. AMPAK najbolj pa me moti ta moja celulitna, strijasta rit - aaaaaaaaa, najraje bi si jo kar odrezala. Pa to faking ni mogoče.....pazim na hrano, pijem velik tekočine, na fitnesu sem šestkrat na teden po vsaj eno uro, lahko tudi več.....In rezultat? hujšam tja kamor sploh nočem hujšat(valjda so to joški, ki jih je vsak dan manj) kg je vsak dan manj, tako da se mi že vidijo rebra, celulita na tazadnji pa vsak dan več....... :evil:

Pa mi lahko še sto ljudi reče, da zgledam dobro in naj se ne sekiram, ker se nimam zakaj.....yeah right :roll: ...in me tudi ne briga, če se obremenjujem s takimi stvarmi in se obnašam kot ena pubertetnica (mamine besede)....hočem rit kot iz reklame in glede na to koliko truda vložim v to si jo tudi zaslužim. :evil: :evil:


LOOOOOOOL... Mogoče bi mogla spremenit odnos do celulita. Bolj ko se boriš proti njemu več ga boš vidla...
Ne obremenjuj se tok, uzivi v telovadbi in zdravi prehrani pa bo šlo...(najboljš je če najdeš neki kar te osrečuje, kar te izpopolnjuje - jst sm najdla kajtanje in sem se nehala obremenjevat kolk časa morm gont kajt, kolk kalorij, se ogledovat in ti povem da je rezultat fantastičen- prej sm se 2 leti borila s svojim bauhijem pa ni šlo niti cm stran- da celulita ne omenjam, zdej pa v enem mescu tak rezultat da sam gledaš, pa še vedno nisem perfektna)
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 28. Maj. 2008 18:03

p!ka napisal/-a:¤ lahko bi šla dol par kil
¤ trebuh bi lahko učvrstila

Sej to bi se use dalo po naravni poti popravit, če bi se mi dalo migat. Ma čakam na čudež, da se bo samo popravlo. :D

Se podpišem. :D
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 28. Maj. 2008 19:02

keri napisal/-a:Sicer imam obdobje ko je ni stvari na meni, ki je ne bi spremenila. AMPAK najbolj pa me moti ta moja celulitna, strijasta rit - aaaaaaaaa, najraje bi si jo kar odrezala. Pa to faking ni mogoče.....pazim na hrano, pijem velik tekočine, na fitnesu sem šestkrat na teden po vsaj eno uro, lahko tudi več.....In rezultat? hujšam tja kamor sploh nočem hujšat(valjda so to joški, ki jih je vsak dan manj) kg je vsak dan manj, tako da se mi že vidijo rebra, celulita na tazadnji pa vsak dan več....... :evil:

Pa mi lahko še sto ljudi reče, da zgledam dobro in naj se ne sekiram, ker se nimam zakaj.....yeah right :roll: ...in me tudi ne briga, če se obremenjujem s takimi stvarmi in se obnašam kot ena pubertetnica (mamine besede)....hočem rit kot iz reklame in glede na to koliko truda vložim v to si jo tudi zaslužim. :evil: :evil:


Rit iz reklame je v resnici taka kot tvoja,samo fotošopirana.
Ashlee.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 16. 3. 2008
Kraj: In his song.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee. » 28. Maj. 2008 19:20

*da bi mela ravne lase
*gubico na nosu
So give me your forever.
ish
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 18. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ish » 31. Maj. 2008 16:21

Js bi ful rada mela večje prsi, ko zdei mam res ful meihne.. A košarica. ampak sm se že sprijazlna :cool: drugače bi mela pa morda tut lase čist raune, al pa skodrane..ko zdie mam neki čist umes, take suhe lase. aja pa še rjavo polt bi mela. ko zdei sm res čist bela, pa če sm mau na sončku me takoi na rdeče opeče :? ampak vem da pač ni noben popoln, tk da je čist kul :D
estrella'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 2. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a estrella' » 02. Jun. 2008 16:55

uff. trebuh definitivno :D hocm ravnega ! delam na tem a nista :roll: pa na lickah mam eno pikico (beri piko) ki jo zakrivam na vseh slikah. mucenje v glavnem.. :(

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov