Izrazne gubice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 11. Mar. 2009 13:15

*roxy* napisal/-a:Sam men so pa te gubice tok cute :oops:
Enako.
In se mi zdi skor nerealno bit "totalno spoliran".
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Mar. 2009 21:03

Men so seksi na moških (na mojmu so mi blazno seksi une ob učkah), na men pač ne.

Najbl grdo mi pa izpade na ženskah s (pre)velkimi količinami (pre)temnega pudra, k nardi use te gubice (sploh smejalne, k so mi na ženski nekak najbl neprivlačne) še bl izrazite ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Pauline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pauline » 14. Mar. 2009 10:30

jst uporablam washing gel, tonic, lotion, od clinique, res je najbolš..ker lotion vsebuje salicinsko(a sm prov napisala? :) )kislino, ti vse nečistoče na povrhnjici odstran, po 3x uporabi so bli že rezultati, tko d sm čist navdušena :D sicer ni tok za gubice ampak ti tut mal kožo (nategne :D) cena lotion je tm ukol 20e pa tko 200ml ga je :D
tko d to je najbolš resno, sploh ne verjamm v druge kremice in oh n sploh ker je vsaka zmer boljša in bolša....yeah right :D

http://www.clinique.com/templates/produ ... D=PROD3307
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 18. Mar. 2009 18:13

veste kaj je tudi ql...sem slisala k je en zdravnik govoril po tvju...pac vecina nas spi na boku, trebuhu,...in si itak obraz cist nategnemo in smo potem v takem polozaju kar neka casa. npr 20 minut.toliko casa se ne smejimo glih...vsaj premore delamo med tem :)

no njegov nasvet:
spite na hrbtu (sam pol bote smrcale :D ) al pa...
prevleka za vzglavnik iz satena ali svile da vam ne "bremza" koze

zanimivo ne? jst sama bi se tezko na to spomnila!

:sport:
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 18. Mar. 2009 18:25

ja to itak. Tudi dober dermatolog ti lahko pove na kateri strani največkrt spiš z obrazom, ker imaš tam več gubic. Samo to, kje bom spala ni šanse, da nadzorujem. Včasih sse zbudim celo z glavo tam, kjer imam noge :D
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 18. Mar. 2009 19:23

gubice bomo slej ko prej vse mele, najbolš da se lepo sprijaznimo. lahko uporablaš tako in onako kremco, probavaš nadzorovat mimiko, pa boš skor na istem.
edina pametna stvar ki jo lahko nardiš je, da se izogibaš močnemu soncu in poskrbiš za zaščito pred mrazom in vetrom.
še vedno pa obstaja možnost botoxa in liftinga...
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 18. Mar. 2009 19:46

Mislim, too much. A zdej že skoraj predpubertetnice uporabljate kremice proti gubam? Še malo pa bomo dojenčke čist tko-preventivno-mazal, da ne bo slučajno kdo imel pri 15 letih kako smejalno gubico okol oči. :roll:

Raj pijte dost vode, izogibejte se sonca pa solarija pa eno dobro vlažilno kremco.. tisti cajt, ko obsedeno štejete gubice pred ogledalom pa dejte za kej bolj pametnega ponucat.
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 18. Mar. 2009 20:00

^Dej al pa če nisi preveč pameten. Kdaj pa misliš, da se prepreči gube, kot pa predno nastanejo. Kurativa pri kremah ne obstaja.
Sicer pa kreme proti gubam nimajo nekih posebnih sestavin proti gubam notri (ker če bi kakšne take sestavine obstajale, nebi bila nobena na svetu gubasta in bi lepotni kirurgi lahko samo dol zaprli) imajo pa zaščitni faktor, so vlažilne, hranilne...
Tako da bolje, da eden, ki ima suho kožo uporablja kremo za zrelo kožo, kot pa da uporablja kremo za "mlado" kožo, ki so ponavadi namenjene aknasti koži. Brezveze sploh ta delitev krem glede na leta. Treba bi blo delit na tip kože. Ni nujno, da ima vsak mlad akne in vsak star suho kožo.
Si imel pa prav pri tem, da se je potrebno izogibati solarijem in uporabljati ZF. To je pomoje edina stvar, ki ti lahko pomaga, da kasneje postaneš gubast..
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 18. Mar. 2009 20:06

bolje preventiva kot kurativa... :schlaumeier:
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 18. Mar. 2009 20:16

pri gubicah tut preventiva ne bo dolgo pomagala. odvisno je kako kožo maš. zanimivo da nekatere tut pri 50ih nimajo nevemkok izrazitih gub, pa jih niso nikol preprečevale.
Se pa strinjam z dansy glede krem ki bi se jih moglo uporablat.
ponavadi je pa skor isto če uporablaš kremo za 100evrov proti gubam, al pa neko čist običajno vlažilno kremo.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 18. Mar. 2009 20:24

veliko je tud v genih se mi zdi. moja teta ma recimo za svoja leta ful malo gubic, pa ni nikol uporabljala krem s faktorjem v mladosti, pa je bla res veliko na soncu. ampak preventiva tud ne more škodit
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 18. Mar. 2009 21:20

ja itak. vsajk veš, da si nekaj naredil zase.
Samo solarij je pa res no go. Zadnjič sem od bližje gledala dve prijateljici, ki hodita vsako poletje pridno v solarij (ena 20 in ena 23). Joooj okoli oči in pod očmi imata že kar nekaj gubic. Še posebej, če se zasmejeta, se okoli oči res pozna.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 19. Mar. 2009 18:33

jah... s preventivo se tolazim ker imam precej suho kozo... :cry:
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 20. Mar. 2009 22:27

No, če nočete imeti nič gub, potem je najbolje, da prenehate s smejanjem.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 21. Mar. 2009 20:14

maš prav :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron