Izdelki Amway, izkušnje?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tiiashek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a tiiashek » 21. Jan. 2016 21:21

Pozdravljene :hallo:

Imam eno vprašanje. Bila sem na predstavitvi Artistry kozmetike. Punca mi je naredila tudi obrazno nego z njihovimi izdelki in moram reči da sem bila zadovoljna z rezultatom, tako da sem ji naročila par stvari. Nisem pa vedela da imajo še kup drugih reči poleg kozmetike. Mislila sem da je Amway podobno kot Avon ali Oriflame :lol:
Imate izkušnje tudi s čim drugim? Ali pa s to kozmetiko?
Sicer pa sporočim kako se obnese kar sem si naročila :)
Uporabniški avatar
Ljubljancek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 6. 1. 2016
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljancek » 21. Jan. 2016 21:49

Iz moje perspektive: Amway deluje po načinu mrežnega marketinga. Se pravi da ko priporočaš dobi priporočitelj neko provizijo. Oglašuje se pa American Way, če vam je ''American Way'' všeč, in da so vam všeč izdelki, zakaj pa ne. Zame pa to žal ni, preveč ljudi se dela... koliko bajno služi s tem. Podjetje je zasnovano na čistemu kapitalizmu, tako da bog se vedi kaj je v izdelkih... ker marže so lahko res odlične, snovi v izdelkih pa kdo ve. Samo moje mišljenje, nič nimam proti njim :p

Bil sem nekaj let nazaj samo enkrat za pokukat na nekem tedenskem zborovanju, kjer sem videl kako so hvalili tiste, ki so se s tem ukvarjali. Osebno pa poznam tudi vodilnega, ki je dosegel nivo diamant g. Vladimirja. Je super človek, in se ukvarja s tem res že mnogo mnogo let, ampak ne vidim več perspektive. Fora je edino to da imaš ljudi pod sabo in da vsi ti kupujejo še naprej..

Kateri izdelek si pa kupila? Sporoči kako je :)
Get your hair back or your money back! http://www.hairback.eu
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Jan. 2016 23:48

Ojoj, v to sta se nasa dva vrgla ene 10+ let nazaj, pa je navdusenje minilo po dveh mesecih.. Piramidni sistem, isti sit kot prodaja zlata. Smo pa takrat imeli kup izdelkov in moram rect, da so mi bili super, sploh neki geli za umivanje obraza.. Nisem sploh vedela, da to se obstaja :D bom malo posnjofala spet. :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Jan. 2016 23:59

Sem šla malo pogledat to kozmetiko-negovalni del. Dokler imajo v ponudbi kremo, ki stane 313,68€, obenem pa niti ne napišejo sestavin...sploh moram komentirati? Enako je pri tistih za manj denarja, pa so kolikor gledam vse nad 20€.
Definitivno raje ostanem pri svoji izbiri. Za primeren denar se splača pogledati izdelke recimo 4kids and us (zraven podpreš slovensko podjetje). Ali pa Medexova krema, ki je zelo fina za ta čas, pa ni niti 10€-ogromno je možnosti. V vsakem primeru-brez konkretnih podatkov o sestavinah se sploh ne splača debatirati o kvaliteti, čeprav noben negovalni izdelek ni vreden nekaj sto €.
The world is as you are.
tiiashek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a tiiashek » 22. Jan. 2016 14:13

300€ 1 krema? :eek: Te pa nisem zasledila. So pa res nekateri kompleti tudi 150€ ja..
Jaz sem si kupila nekaj za navlažitev kože. In mi je všeč učinek. Imam pa čistilni gel in kremo. Poleg tega pa še šampon proti prhljaju, puder in ustno vodico. Ampak sem videla da imajo tudi čistila, vitamine...
Kot sem jo razumela, če se včlaniš imaš takoj nek popust potem pa če se tega lotiš lahko nekaj res zaslužiš.
Aja pa če mi kaj ne bo kul lahko vrnem na pol prazno in dobim denar nazaj :lach:
Bom šla na eno "srečanje" da malo vidim kako zgleda ta stvar od blizu. Zaenkrat se mi ne zdi tako slabo :)
tiiashek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a tiiashek » 25. Jan. 2016 23:16

Poročilo:
Šampon proti prhljaju je top! Kar se tiče nege obraza zaenkrat lahko povem da navlaži in naredi mehko kožo za cel dan. Drugi dan ponovi vajo. Kaj več bo pokazal čas.
Šla sem tudi na "srečanje". Razumem nekatere ki ste skeptiki - sem tudi sama, zato sem šla. Moram reči da sem bila presenečena. Tam so bili povsem običajni, (pomembno) nevsiljivi ljudje. Celo nekaj poznanih :D
Neverjetno kako lahko 1 nadležen posameznik pokvari podobo. Za zdaj se mi sploh ne zdi slabo.
Bom poskusila z registracijo in spotoma opazovala kam in kako se bo odvijalo. Če ne drugega lahko sama naročim kar hočem. Poskusit ni greh pravijo :)
Vsak dan zvem kaj novega, tako da če kaj potrebujete veste kje me najdete. Hehe :D
Lejka1984
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 11. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejka1984 » 09. Nov. 2017 8:48

Zdravo, no naj prvo povem kot strokovnjakinja teh izdelkov da so to izdelki testirani, vsi... 9 znanstvenikov ima amway zaposlenih, 22000 ljudi, 44 miljonov uporabnikov po celem svetu. Nutrilate podjetje plačuje letalskin družbam da ne letijo nad območji kjer imajo posajene pridelke za izdelavo, vsa čistila so biorazgradljiva kar pomeni da po uporabi lahko z vodo kjer ste prali obleke rocno zLivate roze. To je prednost za tiste tudi ki imajo bioloske greznice.
Sedaj pa glede cen... 300 eur stane krema, ki si jo redkokateri privosci in namenjena je pomlajevanju koze. Vecina jo uporabljajo igralke. Traja 6 mesecev rezultati so vidni po 1 tednu.
Druge kreme stanejo od 15 do 60 eur trajajo pa vse 6 mesecdv ali vec.
Cistila so koncentrati npr. Kupite za 7 eur 500 ml cistila za sipe ga zmesate z vodo v flasko kar pomeni da stane flaska 0,70 eur. Je to drago? Zobna pasta stane 7 eur ima enake ucinke kot paradontaks, le da ta ne uničuje sklenine in jo imam dva meseca.

Kar se tiče sistema tega mrežnega marketinga.. Jaz sem v 6 mesecih prišla na dodstnih 500 eur poleg plače. Sistem je odličen saj 60 let dela po vsem svetu. Problem je v posamezniku. Enako kot v šoli... Vsi gredo na gimnazijo z odliko opravijo redki... Fakulteto za šport računalništvo,.... Naredijotisti z vizijo, a to ne pomeni da je slab sistem na fakulteti ampak je stvar posameznika ali ima cilje vizijo in je sposoben.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov