Gubice, gubice, gubice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

maja79
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a maja79 » 16. Mar. 2016 21:37

Pozdravljene punce.

Na vas se obračam s prošnjo po pomoči glede nege kože.

Na svojem obrazu sem začela opažati gubice. Ne morem ravno reči, da so prve, so pa vedno bolj opazne:)

Za enkrat nisem ravno uporabljala nekih preparatov proti gubam, le občasno kakšno kremico za vlaženje kože. Bo pa očitno potrebno malo bolj resno ukrepati:)

Prosim, če mi lahko svetujete kakšne so kaj vaše izkušnje, kaj vam je najbolj pomagalo proti gubicam in še morda kakšen nasvet.

Že vnaprej se vsem zahvaljujem za pomoč:)

Lp, Maja
andrejka87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 4. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejka87 » 24. Apr. 2017 13:42

močno priporočam tole gospo https://www.facebook.com/prodajanaravnekozmetike
Vsa kozmetika je brez ene same snovi zdravju škodljive ,primerno za občutljiv tip kože,ker imajo doma alergika. Sami smo vzeli kremo za ekcem ,mastno kozo ker sem se zjutraj zbujala kot da sem z oljem namazana in kremo za izsuseno flekasto kozo,ekstra dehidrirano.
Upam da sem kaj pomagala :)
Milli
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 18. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Milli » 19. Maj. 2017 13:41

Ah ja, gubice gubice.. tudi jaz bom mogla počasi v akcijo, da ne bo prepozno... s katero kremo oz. nego je najbolje pričeti? Hvala za nasvete.
ManjaSanja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 1. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a ManjaSanja » 25. Maj. 2017 11:46

To boš morala pa sama ugotoviti, glede na tip kože... sprobaj jih nekaj in boš videla, jaz sem tud nove kreme za gubice, sem šla po par testerčkov v lekarno pa bom vidla, če mi bo kakšna ok.
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 15. Jun. 2017 12:27

Uff ja najti pravo kremo, to je cela znanost in podvig :) preden najdeš pravo, sploh po tridesetem, lahko kar traja, ker se koža spreminja... Jaz sem kar rabila nekaj časa in preizkusila veliko krem.. Najhitreje boš ugotovila, če poznaš svoj tip kože in če boš dobro opazovala svojo kožo in njen odziv na različne kreme.
zoya26
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 14. 11. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a zoya26 » 19. Jun. 2017 8:52

Živijo,
jaz sem se kljub nekaterim negativnim komentarjem odločila za nakup igličnega rolerja za obraz. Malo me je prepričalo, ker ga tudi Savina uporablja :D
No, meni pomaga, predvsem ga imam za okoli oči, ker se mi že kar začenjajo poznat gubice. Je pa koža po uporabi ful bolj napeta...jaz sem zadovoljna. Pa nobenih bolečin, ful malo časa vzame.
Najbrž še nabavim en model z daljšimi iglicami za strije in celulit, da vsaj malo pred morjem popravim izgled :oops: :D
MayaKay
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a MayaKay » 20. Jun. 2017 10:28

Jaz tudi iščem kakšno dobro kremo... Kaj uporabljate, priporočate?
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 19. Jul. 2017 15:25

Odvisno, kaj iščeš in potrebuješ :) Kakšen tip kože imaš in ali potrebuješ že kaj proti gubicam?
MayaKay
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a MayaKay » 09. Avg. 2017 11:47

Imam mešan tip kože, in ja, bi bilo treba že kaj proti gubicam začeti uprabljat :/
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 23. Avg. 2017 10:32

Najbolje, da jih nekaj sprobaš, težko boš v prvo našla pravo, sploh zaradi tega, ker se koža skozi leta spreminja. Jaz sem po tridesetem kar nekaj časa iskala kremo, ki mi ustreza.. Zdaj že nekaj časa uporabljam kremo Lux Factor 4D in sem zelo zadovoljna. Če te zanima, pobrskaj malo po njihovi spletki, kjer jo lahko naročiš, ni namreč v prodaji v drogerijah.
MayaKay
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a MayaKay » 30. Avg. 2017 12:14

Ok, hvala za info. Si bom nabrala nekaj testerčkov in videla, če kaj primernega najdem. Zaenkrat mi dolgoročno še nobena ni ustrezala, ki sem jo sporbala: vichy, nivea, balea, la roche posay,.. bom preverila tudi tale lux factor, mislim, da jo uporablja moja prijateljica, jo bom vprašala za več info..
malcy_89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a malcy_89 » 22. Sep. 2017 7:11

Hej. . . .osebno sem preizkusila kar nekaj kremic proti gubicami, mi pa je kolegica svetovala, neko novo naravno maslo. ki je brez kakih kemikalij, reče se ji antiage butter in sem ful zadovoljna. tudi fajna za ful suho kožo. :razz:
pišček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 19. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a pišček » 22. Sep. 2017 11:39

Je katera že stestirala antiage butter in lahko potrdi?
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 04. Okt. 2017 9:38

MayaKay napisal/-a:Ok, hvala za info. Si bom nabrala nekaj testerčkov in videla, če kaj primernega najdem. Zaenkrat mi dolgoročno še nobena ni ustrezala, ki sem jo sporbala: vichy, nivea, balea, la roche posay,.. bom preverila tudi tale lux factor, mislim, da jo uporablja moja prijateljica, jo bom vprašala za več info..


Mi je znan ta proces ja :/ ampak nimaš kaj, treba je poslušati kožo, če želimo, da je v dobrem stanju.. Si našla kaj primernega v tem enem mesecu?
MayaKay
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a MayaKay » 17. Okt. 2017 15:28

Uff, čast prehitro mineva :) nisem se uspela še resneje lotiti projekta krema, tale september je bil res nor. Pa koža se je še regenerirala od poletja, tako da sem uporabljala kar olivno olje oz. kar mi še ostalo doma. Zdaj sem pa s prijateljico zmenjena, da mi posodi lux-factor kremo, ker kar sem preizkusila iz lekarne, mi ni ustrezalo. Upam, da mi ta bo. Bom zdaj bolj pridna in poročam :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov