Grizenje nohtov

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si grizeš nohte?

Da
31
38%
Ne
51
62%
Skupaj glasov : 82

Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 03. Feb. 2011 20:47

Moja sestra je grooozno dolgo časa grizla nohte. Ni pomagal ne lak, ne grožnje, skratka nič.
Danes tega ne počne več :D In kako ji je uspelo? Začela je puščat daljše nohte (ulala, to pa zgleda lepše!) in v tem, da jih nalakira, je našla zabavo (jupi!). Da pa si jih ni pogrizla v tem času, ko so ji rasli, jo je pokonci držala očitno dovolj fina motivacija (če se ne motim so ji starši obljubili nekaj, kar si je strašansko dolgo želela, pa so rekli da dobi, če preneha z grizenjem nohtov). Sedaj pridno uporablja pilico :) Pa čudim se, kaj vse si nariše na nohte...

Ja, potrebna je volja. In motivacija. Sem pa precej vesela, da nisem nohtov nikoli grizla.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 04. Feb. 2011 11:14

Zenske, ki si grizejo (ali pa so si grizle) nohte imajo ponavadi potem grde nohte. Zelo odbijajoce.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Feb. 2011 12:47

^^na-a :P
Jz sem jih tud dolg grizla, potem sem pa enkrat "opazila" barvne lake, so mi postali všeč, in, podobno kot omenja Anjeske, se mi je zdelo škoda matrat lepe nohte in...z ustrezno nego se tud prej grdi pogriženi nohti lahko popravijo v lepe, negovane.
So there. :P
..popravi svojo objavo, velja samo za tiste, ki še oz. so do pred kratkim to počele.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 04. Feb. 2011 14:39

To ni res, nohtna osnova se umakne, in to ti nikoli nazaj ne zraste. Seveda ce das barvni lak cez to se ne vidi, da je beli del absurdno dolg.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Feb. 2011 15:09

^^zraste, ampak žal traja reeeeees dolgo.
Pač, lakiranje nam je pa "krinka", pomagalo, da prikrijemo to pomankljivost, ker .. well, nihče ne želi slišat, da je "odbijajoč", ne?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 06. Feb. 2011 19:09

Men nic ne zraste nazaj... pa si ze 10 let ne grizem.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Feb. 2011 19:20

:nixweiss:
Mojemu bratu, npr., je v eni neumni otroški nesreči "odtrgalo" noht, pa mu je zrastel nazaj. Bil je cca. 10 let star - ma mogoče to veze?
Jz sem do 20+ grizla nohte, zdej kakšne 3 leta ne in se tudi že pozna "napredek" (ampak ga verjetno vidim res samo jz :D).
(imam pripravljen še link do ene blogarke, ampak je samo za "tiste z močnimi želodci")
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Feb. 2011 19:22

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 07. Feb. 2011 9:24

Ja nic, pol sm pa freak of nature :D
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Feb. 2011 15:31

purple_rain napisal/-a::nixweiss:
Mojemu bratu, npr., je v eni neumni otroški nesreči "odtrgalo" noht, pa mu je zrastel nazaj. Bil je cca. 10 let star - ma mogoče to veze?
Jz sem do 20+ grizla nohte, zdej kakšne 3 leta ne in se tudi že pozna "napredek" (ampak ga verjetno vidim res samo jz :D).
(imam pripravljen še link do ene blogarke, ampak je samo za "tiste z močnimi želodci")


js bi tudi mela link, da ga pokazememu dragemu rekoč:''vidiš sonce, take nohte boš mel, če si jih ne nehaš grist''

drugače mi nikoli ne bo jasno kako si lahko sploh grizeš nohte. to se mi zdi en tak ogaben občutek pod zobmi kot ko v en hrustanec ugrizneš, pričakoval s slasten kos piščeta.

poleg tega je zggrizenja nohtov obupen in me blazno zivcira.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 07. Feb. 2011 17:44

Ja, nohti definitivno zrastejo nazaj. Ker če to ne bi bilo res, bi mi še vedno manjkala polovica nohta na levem nožnem palcu (hja, to se pa zgodi, če greš na tobogan v čateških toplicah in z nohtom zapneš v slabo zalit spoj).
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 09. Feb. 2011 16:32

Valda zraste nazaj pri takem one time accidentu, to tudi meni. Ampak tok k so se mi umaknil zaradi grizenja se mi pa ne popravi nic.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Feb. 2011 16:34

^^zakaj bi bla pa razlika?

Pač, at least you're special, get over it :P, ljudje smo si različni - očitno tud nohti vsakemu drugače "delujejo".
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 09. Feb. 2011 16:37

Ne vem. Najbrz je ze razlika, tko kot je razlika ce enkrat kocino vn potegnes al pa jo 100x. Zjebe se nohtna posteljica.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
lipstick69
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 4. 6. 2011
Kraj: LJ (okolica)

Neprebrana objavaNapisal/-a lipstick69 » 05. Jun. 2011 16:03

Jaz sem si jih ful grizla včasih.. Potem pa sem šla na manikuro in si začela delat umetne nohte.. Teh pa ne more grist kr tko :D No in sem jih si hodla delat kakšne pol leta, potem pa ko sem jih odstranla sem mela svoje tak dolge da mi jih je blo škoda..
Pomaga da si jih lepo urediš, nalakiraš in za to porabiš nekaj časa in ti bo potem sigurno škoda uničit tvoje delo :D Če ne pa si kupiš tisti grenki lak za nohte.. Verjemi to pa res odvrne!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov