Gelirani nohti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
an|a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 29. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a an|a » 27. Jan. 2009 12:38

Zdravo.
Zanima me kakšne izkušnje imate z geliranimi nohti? Ti res zelo poskodujejo naravne nohte? koliko morajo biti naravno nohti dolgi da si lahko daš narediti gelirane nohte? Koliko kaj stane to, itd.

Lep pozdrav.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 27. Jan. 2009 13:03

Boh, menda ti niti ne poskoduje naravnega nohta. Verjetno je potem nekaj casa (uro??) mehkejsi, ampak kaj vec mislim da nebi smelo naredit..

Naceloma stane cca 5€ na noht.


In mislim, da ni omejitve o dolzini nohta, pred 'posegom'. Ker je point da si jih podaljsas..

Ce se pa kaj motim, me lepo prosim popravite.
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 27. Jan. 2009 13:08

Gelirane nohte sem imela kakšno leto. Potem sem nehala hoditi, ker sem izgubila službo in ni bilo €. Plačevala sem po 30€, hodila pa sem na približno 3 teden. Priznam, da je izgledalo zelo lepo, ampak šele sedaj ko nimam več gela vidim, kako mi je to uničilo moje nohte. Sedajo so povsem mehki in cepijo se mi po plasteh. Poleg tega površina nohta ni več gladka, ampak taka "grudasta" (hribčki in dolince). Tega prej nisem imela. Tako da če potegnem črto - se splača. če hodiš potem redno. Ze pol leta ali pa za en sam dogodek (poroka,...) se pa ne splača uničevat nohtov.
A moment on your lips, forever on your hips!
Uporabniški avatar
Lovely22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 2. 1. 2009
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lovely22 » 27. Jan. 2009 17:20

jaz jih mam že dobri 2leti in pol.. prej sem hodla v salon zdaj si jih delam sama, kr so me preveč stali :)
drugače je cena za prvič okrog 27 do 30€ ..kasneje korekcija je kakšnih 5€ manj.

Gel sam ne poškoduje nohtov toliko kot jih poškoduje piljenje. Pilit pa jih je treba da gel bolje prime. Če ima kozmetičarka (oz. pač tista ki ti bo delala nohte) dovolj občutka in ne bo preveč grobo(dolgo) pilala, ni mus da so ravno kaj dosti uničeni. Se pa valda uničijo malo ja.
Za podaljševanje z špico ni važna dolžina, so lahko čist kratki, ko se podaljšuje samo z gelom pa morajo biti vsaj 2 do 3mm izraščeni..

če še te kaj zanima pa zveseljem povem :D
lp
• All that we are is the result of what we have thought •
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 27. Jan. 2009 19:56

gel nohti so zakon! Jaz si jih dajem delat že cca 4 leta in sem se že tko navadila na njih, da ne bi mogla iti nazaj na navadne... :)
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 28. Jan. 2009 22:02

jst sm mela tut včasih gelirane nohtke. najprej 4mesce pol sm si jih sama potrgala dol, čeprou ne bi smela.pa sm mela tko mehke da so se mi vsi polomil.pol sm šla spet in je blo spet isto, da sm si jih sama odstranla. zdj grem pa spet. :D

razmišljam o tečaju da bi začela sama s tem.hm hm, bomo vidl :razz:
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 28. Jan. 2009 23:34

JSt ih mam že kašne 3 mesce. umes sm ih menjala. Me jezi edino to piljenje in krajšanje, jaooo :D Lih dns sm si enega scukala dol in moj je prou mehk! To me edino ful molti in pomoje zrat tega si niti nebom pustila mojih še kr neki časa. Ih grem pa nazaj obnauljat u roku 3 dni =) Komi čakam da vidim njene nove ideje :love:
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Jan. 2009 23:39

Eno mogoče neumestno vprašanje: Zakaj rajše ne poskrbite, da bi imele lepe naravne nohtke? Še nisem videla geliranih, ki bi mi bili všeč in nebi zgledali popolnoma umetno. Pa toliko časa da se po prenehanju geliranja popravijo.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 28. Jan. 2009 23:43

mala: mogoce zato, ker je precej lazje si nohte 'naredit' kakor imet svoje..

Jaz sem toliko let imela probleme z nohti.. zato sem si zazelala imeti gelirane, ampak sem se odlocila da bom poskusila se z nekimi mazili za nohte (neki serum) preden obupam in grem na to..

Bi jih imela, ce se mi nebi popravili.. Izgledajo mi pa uau.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 29. Jan. 2009 2:06

Probi kurco z LCNjem :) Men so se 100% popravli, pa sem prej imela take, da sem jih lahko okol obrnila. Niti pilt jih nism mogla normalno ker so se upogibal :) 2 mesca mazala z LCNjem in so kul :)
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 29. Jan. 2009 8:59

KiLLyKa napisal/-a:Probi kurco z LCNjem :) Men so se 100% popravli, pa sem prej imela take, da sem jih lahko okol obrnila. Niti pilt jih nism mogla normalno ker so se upogibal :) 2 mesca mazala z LCNjem in so kul :)


Vidis, jaz imam tudi tale LCN serum in se neki za debelejse nohte in mi jih je popravilo ful..
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 29. Jan. 2009 9:32

Jz imam tudi gelirane nohte in mi je več kot super. Ne zgledajo niti malo umetni in roke izgledajo 100x bolj urejene. Ko sem se trudla imet svoje urejene, ni bilo niti približno tako, ker so se nonstop lomili. Res mi je dooosti boljše tako.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
Lovely22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 2. 1. 2009
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lovely22 » 29. Jan. 2009 14:37

*mala* napisal/-a:Eno mogoče neumestno vprašanje: Zakaj rajše ne poskrbite, da bi imele lepe naravne nohtke? Še nisem videla geliranih, ki bi mi bili všeč in nebi zgledali popolnoma umetno. Pa toliko časa da se po prenehanju geliranja popravijo.



jaz osebno sem si jih ful dolgo grzila, in pol ko sem se odločla da ne bom več sem eno leto vstrajala in so se mi nohti nonstop lomli.. če se mi niso lomli so se mi cepli itd.. Vglavnem pol pa sem šla na gel in mi je blo fajn, kr sem lahko delala kaj sem htela in so ostali nohteki celi.. :)

seveda če bi pa mela svoje trde ..tako kot majo nekatere pa vrjetno tudi nebi uporabljala gela.. :)
• All that we are is the result of what we have thought •
Uporabniški avatar
tanchii
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 421
Na forumu od: 16. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tanchii » 29. Jan. 2009 15:58

Meni so se nohtki polomili ravno zdaj, pred maturantskim. Rada bi mela lepe, pa sem se odločila, da bom imela gel. Ne zgleda mi grozno lepo, sigurno pa je lepše kot tista prilepljena plastika.

Zanima me, ali se nohtki uničijo takoj ali ko imaš gel dalj časa? Nameravam ga odstraniti po kakem tednu ali še prej.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 29. Jan. 2009 19:44

ne predstavljam si geliranih nohtov na sebi. :roll: :nein:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov