Gelirani nohti

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 12. Jun. 2012 15:38

sem vprašala tud to in ni razlike med tistim z acetonom in tistim brez acetona,kar je tudi logično glede na to da se ta gel-lak strdi z uv svetlobo (pod lučko) in je to podobno kot kompozitna (bela) plomba. stran gre s posebnim odstranjevalcem,mi je tud rekla naj ga ne probavam dat dol sama :)
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 13. Jun. 2012 11:36

Meni je z acetonom enmal zmatiral vrhnji sloj (sijaj) gela. Mogoče zato ni primeren tak odstranjevalec. Večina odstranjevalcev je pa res brez tega se mi zdi.
bella1988
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 1. 1. 2011
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a bella1988 » 16. Jun. 2012 17:38

tanja87 napisal/-a:Mene pa zanima kateri set iz e-bay se vam zdi najboljši, kaj vse dobiš zdraven, za koliko časa imaš to, kje se lahko sam naučiš geliranja nohtov (brez tečaja)?Sama bi se rada naučila geliranja nohtov, vendar ne vem nič o geliranju, vrsti laka,...Kje bil lahko dobila vse te informacije?brez udeležbe tečaja?
hvala za odgovor
lp
tanja

toplo ti priporočam udelezbe na kvalitetnem tečaju, ker je res nevrjetno tezko sam izdelat kvalitetne nohte gelirane oziroma akrilne nohte, ter da si povrhu ne uničis svojih. tudi jaz sem mislila da lahko sama to vse se naučim in delam seb in prjatlcah in se take stvari končajo v katastrofi ker nimas nikakrsne podlage na kateri lahk znanje gradis. pa veliko je postopkov kako delat da naredis nohte ki ti navjo padli dol po parih dnevih. pa ne kupovat setov za nohte iz e-baya ker so ponavadi največjo sranje kar ga najdes in bo stran vržen denar. bolje da ta dnar vlozis v kvalitetne produkte, ki imajo tudi cenovno zelo dostopn material za izdelovanje nohtov. Lahko ti idino priporočam proizvode od CND-ja(jih lahko kupis v salonu Prive v šiški) ali pa Magnetic, pa tudi na strani od estrade imas spletno trgovino kjer imajo zelo dobre proizvode. Sama sem sla na tečaj, in se naučila izdelovanja,in sem ugotovila da je dosti tezje narediti umetne nohte kot pa mogoče na prvi pogled zgleda. Resnično ti polagam na srce da se ne lotevas sama, ker resnično ne želim da si svoje uničis s slabimi geli in s premalo znanja na tem področju. Nočem nič hudega s tem kar sm ti napisala samo nočem da ponoviš moje napake, ker je velikoo stran vrzenega denarja. Upam da sem lahko malo pomagala:)
Do not look back and grieve over the past, for it is gone; and do not be troubled about the future, for it has not yet come. Live in the present, and make it so beautiful that it will be worth remembering.
Uporabniški avatar
Niala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Niala » 02. Jul. 2012 18:55

V katerem salonu v Mb delajo kvalitetne gelirane nohti, ki so obstojni tam ene 4 tedne in so videti naravni (tanki)? Pa ne na konico, ker ti niso tako OK. Po možnosti cenovno nekje do 30eur.
vale
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a vale » 02. Okt. 2012 4:43

Niala napisal/-a:V katerem salonu v Mb delajo kvalitetne gelirane nohti, ki so obstojni tam ene 4 tedne in so videti naravni (tanki)? Pa ne na konico, ker ti niso tako OK. Po možnosti cenovno nekje do 30eur.


Jaz sicer hodim v LJ - v estrada studio. Včasih mi morajo narediti kakšen noht na konico, večinoma pa mi delajo s papirčki (one temu rečejo šablona). In po izdelavi se na prrvi pogled ne vidi nobena razlika - kateri noht je bil narejen s konico ali šablono. So lepi tanki in naravni. Men držijo pa full - 5-6 tednov. (če jaz vems kakšnega ne zgrizem :( ) Itak da punce v estradi obladajo sceno, to lahko potrdim iz svojih lastnih izkušenj. Vredno vsakega eura - pri njih je cena 42eur. p.s. Pred kratkim so mi naredile take hude nohte - črne mat, da sem jih skoz gledala. :) Sem se mal naveličala frenča.
diamondsandheels
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 25. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a diamondsandheels » 21. Jan. 2013 22:05

Js mam eno uprasanje za use punce k si redno gelirate nohte...zakaj na konico (ali sablono)?

Js mam zelo lomljive, mehke nohte, vedno sm skrbela da so bli urejeni, lakirani, ampak mi je slo mal na ziuce da vedno k sm jih lepo nalakirala, se mi je ze nasledn dan noht plastit zaceu :( :mad:
No in potem sm se pred dobre pou leta odlocla da grem probat geliranje, in sm prosila da mi da gel cez naravne nohte, in potem cez 3 tedne k sm prsla na korekturo mi jih je samo minimalno skrajsala in spet nanesla gel cez moje naravne nohte. In gres dvakrat tkole pa mas svoje douge pa se zelo mejhna verjetnost je da se ti zlomjo al ke...k pol ti more ceu noht odpadt ce prou razmislam. Men se ni nikol zgodil da bi se mi gel nalomu/zlomu. Je pa zlo vecja verjetnost da ti zlom tm k mas konico prlepleno..tko da res ne razumm punc k si vedno znova dajo podalsat na konico.

Pa se glede samoucenja izdelave -- js sm vedno gledala kko mi delajo nohte. Sej itk nimas tm nc druzga delat dve uri :D Pa sm si en mesc nazaj kupla kvalitetn gel, nadlak in pilce od Magnetica, blescice pa uv lucko in take manjse zadevce sm pa prek ebaya narocila, ker te pride ful cnej, pa za take stvari res ni treba da so neke hude kvalitete, razn moc uv lucke seveda. In sm si jih pred ksnim tednom prvic nardila (najprej samo dva nohta) -- priznam, je blo bl slabo... ampak pol nasledna dva k sm jih nardila sta bla ze bols. Uceri sm si nardila korekturo od se dveh nohtov in zgledata supr. Tko da za tisto punco k je sprasvala glede nakupa prek ebaya pa da bi se rada sama naucila...js useen priporocam da gres ene parkrat v salon pa si jih das narest da vids kaksn je postopk. No nevem men osebno se ne zdi tok zlo tesko. Je pa pomembno da mas dobre gele ja, se strinjam :)
diamondsandheels
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 25. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a diamondsandheels » 21. Jan. 2013 22:05

Js mam eno uprasanje za use punce k si redno gelirate nohte...zakaj na konico (ali sablono)?

Js mam zelo lomljive, mehke nohte, vedno sm skrbela da so bli urejeni, lakirani, ampak mi je slo mal na ziuce da vedno k sm jih lepo nalakirala, se mi je ze nasledn dan noht plastit zaceu :( :mad:
No in potem sm se pred dobre pou leta odlocla da grem probat geliranje, in sm prosila da mi da gel cez naravne nohte, in potem cez 3 tedne k sm prsla na korekturo mi jih je samo minimalno skrajsala in spet nanesla gel cez moje naravne nohte. In gres dvakrat tkole pa mas svoje douge pa se zelo mejhna verjetnost je da se ti zlomjo al ke...k pol ti more ceu noht odpadt ce prou razmislam. Men se ni nikol zgodil da bi se mi gel nalomu/zlomu. Je pa zlo vecja verjetnost da ti zlom tm k mas konico prlepleno..tko da res ne razumm punc k si vedno znova dajo podalsat na konico.

Pa se glede samoucenja izdelave -- js sm vedno gledala kko mi delajo nohte. Sej itk nimas tm nc druzga delat dve uri :D Pa sm si en mesc nazaj kupla kvalitetn gel, nadlak in pilce od Magnetica, blescice pa uv lucko in take manjse zadevce sm pa prek ebaya narocila, ker te pride ful cnej, pa za take stvari res ni treba da so neke hude kvalitete, razn moc uv lucke seveda. In sm si jih pred ksnim tednom prvic nardila (najprej samo dva nohta) -- priznam, je blo bl slabo... ampak pol nasledna dva k sm jih nardila sta bla ze bols. Uceri sm si nardila korekturo od se dveh nohtov in zgledata supr. Tko da za tisto punco k je sprasvala glede nakupa prek ebaya pa da bi se rada sama naucila...js useen priporocam da gres ene parkrat v salon pa si jih das narest da vids kaksn je postopk. No nevem men osebno se ne zdi tok zlo tesko. Je pa pomembno da mas dobre gele ja, se strinjam :)
naravnalepota
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a naravnalepota » 05. Feb. 2013 16:22

Čau, zadnjič sem brala o neki novi gel manikuri SmartGels , ki je na voljo tudi v trgovinah in za domačo uporabo in baje ceneje kot pri kozmetičarki.. Ali mogoče katera kaj ve o tem? Naj bi se začelo prodajat v dm-ih ampak ne vem kdaj...

http://www.orlybeauty.si Tukej je link od lakov, drugega nisem našla...
Uporabniški avatar
_TheCosmoGirl_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 1. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _TheCosmoGirl_ » 08. Feb. 2013 20:58

Bedna reklama
erato
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 1. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a erato » 01. Maj. 2013 13:23

jaz sem zelo skeptična glede teh nohtov, ampak mam svoje tako lomljive, da ne zdržijo dolgo, če do daljši.
kam v Ljubljani hodite? a se cene med sabo zelo razlikujejo?
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 01. Maj. 2013 13:41

sem bila na popolnoma isti situaciji kot ti: lomljivi, cepili so se mi, ''smile'' linija, ki bi morala biti bela, je bila umazano bela... res, nič kaj lepo. In odkar imam gel (pribl. eno leto že), ne morem prehvalit nohtov. Oblika nohta se mi je popravila (prej so mi rastli na ''lopato''), zdaj imam lepo ravne, ozke, tudi smile linija se je pomaknila navzven, tako da so vizualno videti daljši :) pa še problemov nimam z stalnim lakiranjem... na tri tedne grem na nohte, potrpim tiste dve ure, pa je to to :)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
erato
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 1. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a erato » 01. Maj. 2013 13:49

oh, potem bi pa mogla to poskusit, ker s svojimi nohti sem delala že vse živo, od lakov, prehrane, tablet, olj ne vem kaj vse pa se mi zdi da mi nič ne pomaga :/
kolko pa so recimo potem ti nohti moteči? če počneš recimo ful stvari z rokami?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3408
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 07. Maj. 2013 9:14

NOVO:

mene nekaj zanima: v petek grem prvic na manikuro s Shellac, pa me zanima kaksne imate ve izkusnje s tem? Ne skrbi me obstojnost ampak potem odstranjevanje tega laka in ali mi lahko to unici nohte?
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 07. Maj. 2013 10:36

Niala napisal/-a:V katerem salonu v Mb delajo kvalitetne gelirane nohti, ki so obstojni tam ene 4 tedne in so videti naravni (tanki)? Pa ne na konico, ker ti niso tako OK. Po možnosti cenovno nekje do 30eur.


Jaz sem si jih dala v mb tukaj delat.
Galerija lepih nohtov

Naredi super in tudi ugodno. Mislim, da je prvič celo nek popust. Ima pa nek poseben gel. Ga prav iz amerike uvaža. Naredi ti pa obliko in debelino čisto po želji tako kot hočeš. Jaz sem bila zelo zadovoljna tako da priporočam.

P.S.: Kolko časa so obstojni je pa odvisno od tega, kako hitro ti nohti rastejo. Jaz sem si nekje na mesec in pol šla delat, ker me je motil prirastek.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 14. Maj. 2013 9:28

Jaz pa vam priporočam, da si nabavite opremo (če ste samouki) in si jih same delate. Stalo vas bo veliko manj pa še same najboljše poznate svoje nohte - poslikavo pa če je ne znate si lahko ravno tako daste delat.. Meni je še 20-25€ preveč (glede na to, da ti ki si jih sama uredim zdržijo dokler jih ne uredim ponovno - korektura).. Razmislite :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Heritrix [Crawler]