Frizura

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 08. Jul. 2010 10:12

Eno vprašanje... Jaz bi si spremenila frizuro... Me pa zanima, če katera ve za kak program ali spletno stran, kjer naložiš svojo sliko, potem pa razne frizure sprobavaš? Help!
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 08. Jul. 2010 10:53

Ja jst vem eno FUL dobro, sam nimam zdej časa jo poiskat, če počakaš do večera ti jo prlimam :D
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 08. Jul. 2010 14:25

Bom počakal... Hvala :)
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 26. Avg. 2010 21:05

sem v dilemi, ali se postričti ali ne. krajši lasje, nekje med brado in rameni, so mi zmeraj pristajali, a jaz sem deloma tako komot, da se mi ne da kaj preveč ukvarjati z lasmi. trenutno so stopničasto postriženi(od ramen navzdol enih 10 cm), kar mi pošteno najeda živce, ker so rahlo valoviti in potem bom v tej jesenski vlagi in megli izgledala kot 1 hipi, zato večinoma skoz nosim čop....saj vem, da je v modi, a ko dam gor še očala, zgledam par let starejša :evil: .. ker sem že 28. bi rada nekaj bolj "mladostnega"

nekaj sem razmišljala o pažu, tam okoli ramen, da bi si lase "zravnala" na skoraj isto dolžino... samo sem malo skeptična, ker paž je že zelo dolgo moderen-čeprav vem, da če ti nekaj pristaja, ga je fajn nosit. preveč na kratko pa me bi šla, ker bom v roku 2 let rabila dolge lase....
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 26. Avg. 2010 21:40

če imaš sedaj non stop čop, potem je bolje narediti si paž :)
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 26. Avg. 2010 22:41

če ti taka dolžina pristaja, zakaj pa ne. Jaz bi tut takoj mela paža sam kaj ko mam tok široke rame da bi jih s tako dolžino samo še poudarla :cry:

Tko da, you go girl! :D
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 26. Avg. 2010 22:44

Sicer dvomim, da bo ta tema vzdržala, verjetno je že kaka o pričeskah itd... ampak... kdo bi si mislil, imava isti problem :D
Moj frizer pravi, da bi se mi lasje vihali (in to na eni strani noter, na drugi pa ven), ker imam naravno rahlo valovite. V tem primeru bi prišlo v poštev samo še redno likanje, že vidim uničene konice... Ko sem se že predala, sem pa eno noč sanjala sebe s pažem in očali in izgledalo je tako hudo :oops: Tako da spet ne vem, kaj naj!
Skratka, glede na tvoje pisanje sklepam, da imava podoben tip las (valovite, ob vlagi obupne, vedno v čopu :D ). V tem primeru ti paž priporočam izključno v kolikor ti ga "odobri" frizer (jaz se bom s svojim itak še šla "pogovarjat" :D) in če si pripravljena v lase vlagat čas, produkte, jih ravnat... Sicer pa meni paž na pravih obrazih izgleda noro dobro! :)
Uporabniški avatar
creative PERSON**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 3. 1. 2009
Kraj: Rateče - Planica:vikend ; Lj :med tednom

Neprebrana objavaNapisal/-a creative PERSON** » 27. Avg. 2010 1:27

be brave :)
paž je čist zakon razn če nimaš neke hudo kvadratne glave
pa ni nujno se likat, če se pofenaš s krtačo konice navznotr, likalnika ne rabš k čist fajn stoji pa še daš mal volumna lasem (no sicr tt to ni neki najbol zdravo za lase ampk vsen bl od likanja, sam sej zato pa so zaščite pred toploto :) )
ENJOY our lives ---> That's the only way to make us HAPPY
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 27. Avg. 2010 9:34

Predobro razumem obe, ki hočeta paža in pravita da bi si morali likat lase. Pri rahlo valovitih laseh, ki ob vlagi podivjajo nimaš šans samo krtačo. Jaz imam tudi take lase. Si jih lepo zravnam s krtačo, malenkost polikam občasno. Potem pa grem ven in imam (če je vlažno vreme) v roku 20 muinut spet raztur na glavi (ves učinek likanja in ravnanja izgine in lasje so spet valoviti).
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 27. Avg. 2010 9:51

moji lasje so valoviti šele od ramen navzdol... do ram se sami zavihajo navznoter..... tu pa tam kaki lasek ven štrli, samo tistega že ukrotim z gelom...

najbolj me moti, da sem postrižena stopničasto, ker potem je res groza-spodnji lasje so daljši, zgornji pa krajši.. in ko tu pride vlaga, je joj...

in po slikah ugotavljam, da moram zamenjati frizerja. a ve katera za kakega dobrega na štajerskem, relacija mb-celje

sem se že na 3/4 odločila, da sprobam. ker konec koncev, če mi postriže lase tudi na kak daljši bob do ramen, skoraj vse enako dolge, bo boljše kot je zdaj. ker dvomim, da je lahko še slabše...
Uporabniški avatar
Catherine Q
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Catherine Q » 27. Avg. 2010 11:49

Se strinjam s schpeltza. Tudi jaz sm mela nekaj časa paž, sam sem si potem pustila nazaj dolge lase, ker so se mi ves čas kodrali tudi če sem jih zlikala, tako da sem na koncu imela že čisto uničene lase od likanja. Drugače sem pa sama bila ravno pri frizerju in mi je frizerka povedala, da gredo s to jesenjo paži iz mode.
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 27. Avg. 2010 14:10

hvala..
pa je rekla kaj naj bi bilo v modi letos?
upam, da ne spet stopničasto striženje, ker tole je nevzdržno... zdaj si jih grem kar likat, ker bom drugače depresiji.....
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Avg. 2010 14:12

Pa komu mar kaj je v modi??
Ne paše vsakemu vsaka frizura, pa če je še taki in v tistemu trenutku.

Če ti nekaj paše, ne vem zakaj nebi imel take frizure :roll:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 27. Avg. 2010 14:19

ribica_1 napisal/-a:pa je rekla kaj naj bi bilo v modi letos?

podaljški za tiste, ki so sedaj nosile paža :P

če se postrižeš do ramen (kar zame skoraj ni več paž) nimaš kaj sfalit, ker boš že čez 2 meseca imela spet dolge lase. jst sem ene 3 leta nosila paža precej nad rameni, ampak sem se mogla skoz likat da je lepo zgledal in tud lase sem si morala bolj pogosto umivati. zdej imam že kar dolge lase in spet razmišljam o kratkem pažu :oops:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov