Frizura

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Okt. 2011 21:25

Hvala za nazorni prikaz. :D Pri meni je problem to, da nimam vseh las enako dolgih in potem pri figi izstopijo kratki lasje (pod figo dam črno špangico). Spodnje imam krajše od glavne dolžine za ene 10 cm. Drugače imam lase skoraj do sredine hrbta, izgleda pa, kot da mam podaljške, ker so spodnji bili pred dvema letoma uničeni od barvanja na blond (pri frizerju sicer :roll:) in so se "zlomili". Ah, bo že, jih pustim pridno rasti. :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Okt. 2011 21:32

^^ jaz pa v bistvu naredim čop. narediš čop na taki višini kot ima dekle na slikci :D. pol pa preostanek las obmotaš okrog. pa prišpičiš s kakšno špangico, dvema. če ti ful štrli in nočeš, uporabiš majhno rjavo (ali kakšne barve so pač tvoji lasje) klipsno. ne vem, to ni neka umetnost. jaz to doma nosim. pa še za ven zgleda šik.

(PR- a si to ti na posnetku? :D )
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 24. Okt. 2011 21:53

Jaz sicer redko nosim čop al pa figo ampak poleti včasih naredim izjemo ko je vroče. Naredim pa tak kot je PR prikazala na posnetku, tud elastiko uporabim. Sam mam kar goste lase pa se mi zna zgodit, da mi ne zdrži vse tak da včasih še kako špango od spodaj porinem da je bolj trdo (če razumeš kaj mislim). :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Okt. 2011 21:56

claire napisal/-a:obmotaš okrog
eh, evo, nisem se mogla spomnit kako rečt "okol oviješ", hehe.
Ma ja, lažje mi je blo posnet in gor dat, kot pa poiskat eno, ki ne govori preveč in samo pokaže "postopek". :D
Sej vem, tole je čist na hitro, pač taka kot je men všeč; ni mi všeč, če je "previsoko", kot na slikici gor, al pa preveč "zategnjeno" & polizano, kot prava baletna :nixweiss:
..res pa ne maram ven v tem (razen ko je res hudo vroče), ker se mi zdi, da mi ne paše najbolj.
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 24. Okt. 2011 22:00

men ce kdaj ne rata najbol, pa ksni strlijo vn, najprej z gumico zvezm, pol pa s trakom obvijem okol, pa pride kul ni nc strlecih. je pa kul na crnih laseh in dam crn trak in se itk sploh ne opaz skor, na ksnih blond/rjavih/rdecih ne vem kako bi zgledal, sicer pa stvar okusa.
Uporabniški avatar
Kath*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kath* » 07. Avg. 2012 20:12

Lp :) Želim si krajših las, pa ne vem če bi mi pasali? Kaj mi predlagate? Drugač mam lase skor do pasu, sam so pa morje, sonce in šparanje pri frizerju -.- pustil kr hude posledice, tak da so zdej v slabem stanju, celi žimasti in razcepljeni...nekak me mikajo pixie frizurce ali pa nekaj do ramen...bom prlepla tut fotko :) če ma katera fotke od kakih ultra seksi frizurc pa naj prosim prlima...Hvala :)

http://shrani.si/f/2I/uR/1IjwG6Oq/1/dsc05086.jpg
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 07. Mar. 2013 15:25

Js pa ful ne vem kakšno frizuro bi imela za maturantski ples. Moji lasje so dolgi lih čez khm joške... nebi pa mela spetih neki v kakšno figo al pa kej. Kkšna ideja? :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 09. Mar. 2013 11:24

jaz sem tudi imela letos maturantskega pa sem imela kodre.

imela pa sem nekaj v tem smislu pribl.: http://i294.photobucket.com/albums/mm90 ... _f520.jpg; s tem da sem imela sprednje lase bol dvignjene. ne vem točno razložit. :)

mi je pa to frizuro predlagala frizerka,in je ful dobro izpalo na moj obraz,tako da so jo kar precej hvalili. :D

drugače pa je najboljše,da vprašaš frizerko. ona ti bo najbolje znala povedati,kaj paše na tvojo obliko obraza,na kroj obleke itd. :)
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 12. Mar. 2013 13:44

no js mam tut težave s kodranjem las. ponavadi si jih kodram s kodralnikom (remington pearl wand), samo mi nikol ne rata tako kot bi hotla. mam ful goste in močne lase, pomojem je v tem problem. če navijem na kodralnik bolj debel/velik šop las, se mi sploh nočejo nakodrat, če pa dam manjšega, so kodri preveč majhni in močni, če me zastopite. Moj cilj je pa narest take prijetne malo večje valovite kodre, ampak ne gre. mogoče kakšn nasvet, kšna posebna tehnika? :) tole z zvijanjem las, o čemer ste govorile par postov zgoraj, mi pa ni všeč zaradi tega, ker imam konice las potem tko čudno zvite zaradi elastik.. pomoje mi ni usojeno met skodranih las :o
You make me smile, please stay for a while :)
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 13. Mar. 2013 15:18

katere frizure najbolje pašejo na okrogel obraz? v mislih imam spete, za posebne priloznosti itd..:)

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Apr. 2013 14:59

Jaz imam en velik problem...
Imam srednje dolge-skoraj dolge lase, črno barve, fru fru.
Mika me pa sprememba in me trga že ena dva meseca-razmišljam o strogem pažu, kot sem ga že imela, mogoče celo o kakšni karamelni barvi. Pa nimam pojma kako bi se odločila. Res sem čakala leto, da so lasje šli nazaj na dolžino iz paža na to, kot jo imam zdaj, samo sem res nestrpna,ko imam dolgo časa eno frizuro. Brco rabim. In nasvet, kaj naj. :)
The world is as you are.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron