Frizer

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 18. Jan. 2013 12:49

Rabim priporočilo za kakšnega fajn frizerja v LJ, ki zna svetovati in mešat barve. :)
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 18. Jan. 2013 13:03

Katja in Goran v frizerskem salonu OZ (BTC Diamant) sta super frizerja. Zelo priporočam.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 18. Jan. 2013 13:09

Ja, to sem brala...ampak ker si fant, nisem vedela, če velja tud za punce :P
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 18. Jan. 2013 13:18

Hodi k njima tud moja sestra in je zelo zadovoljna pa še eno poznam, ki hodi k njima pa je ful zadovoljna, pa tud jaz sem za njiju zvedo prek še ene punce, ki je očitno tud zadovoljna. Mislim, da zgrešit ne moreš.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
ana__
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 10. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ana__ » 09. Feb. 2013 13:01

Kakšne so pa kaj cene v salonu OZ?
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 09. Feb. 2013 14:16

Dioniz napisal/-a:Katja in Goran v frizerskem salonu OZ (BTC Diamant) sta super frizerja. Zelo priporočam.


Sej Katja je taka rdečkasta, cca 30 let z lasmi do ramen ne? Ona je carica. Me je parkrat strigla in je daleč najboljša frizerka do zdaj. Pa še ful prijazna.

Cene pa tako tako... Pač frizer v Ljubljani. Višje kot drugod.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 09. Feb. 2013 15:03

Ja jaz sem plačeval 14 evrov. Kolko je za ženske težko rečem. Najbolje, da pokličeš, če te zanima.

Nesanica, ja to je ona ja. Super je res. Mene je ona strigla pred porodniško, potem pa sem se preselil k njenemu fantu, ki je tud enako v redu. Zdaj je pa itak že nazaj.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 09. Feb. 2013 15:36

Za frizerja je ogromno ponudb na raznih portalih kot so 1nadan, kuponko itd.. Jaz sem na tak način dobil striženje za 5€ v enem dost classy salonu, je pa res, da sem tipičen moški, ki želi samo, da se mu lase skrajša in to je to.. Je pa tudi veliko ponudb za ženske, mal počekiraj..
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 09. Jan. 2014 22:20

Katerega frizerja pa priporočate v Mb, da ni predrag (ala Mič Styling :rolleyes: ) in znajo dobro pobarvat na svetlo oz. da znajo rešit situacijo, če udari ven rumena, s prelivom, ki ubije ta ton? Nazadnje sem bla na svetlo-rjavih pramenih po celi glavi+malo striženja (samo konice) in me je v Mič Stylingu zakasiral 150eur! Pa sploh ni bilo ne vem kake razlike! Sem mislila, da me bo kap. So pa zviti ti frizerji. Ko jih vprašaš koliko te bo stalo vse skupaj, ti niti okvirne cene ne znajo povedat, češ odvisno koliko barve bomo mešali... Na koncu pa pribije tako ceno, da ga videt več nočem.
Torej nekje do 70eur max. plačam za KVALITETNO razbarvanje+barvanje ali zelo vidne blond pramene.
BlueRose
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 15. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a BlueRose » 15. Mar. 2014 16:10

Sama sem tudi iskala frizerja v MB.
In potem ker so mi predlagali Marko Matjaž salon, sem šla tja.
Jaz trapa, ker sem se naročila, so mi računali še 5€ več (sem se jim lepo zahvalila ker so me opomnili da to stane).
Da ne omenjam, da sem lepo prosila za višjega stilista, ker pač sem potrebovala konkretno striženje.
Postrigla mi je pa samo konice in mi posušila lase, ter me poslala skozi vrata.
Pa pravijo če ne probaš, ne moreš vedet.
Že tako sem si frizerja težko privoščila po 2eh letih, potem pa sem še razočarana.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 16. Mar. 2014 10:37

Definitivno Boštjan Jagarinec, ki si je malo nazaj odprl novi salon Buhair na Gregorčičevi. Pazi, ker ma konkretno gužvo in se je treba vsaj teden prej naročit. Pa rečt moreš, da bi se pri Boštjanu strigla. Je konkretn mojster. Sem ga že marikomu priporočil, pa vsi so bli zelo zadovoljni po obisku. Pa še cene ma čist fajne.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 20. Mar. 2014 13:23

Phaaaaaa, mene ena lokalna striže že 10 let pa še nikol nisem plačala več kot 20eur (pranje+striženje+sušenje); z barvanjem bi blo pa 30. Zna mi svetovat in posluša moje želje. Že 30eur se mi zdi veliko denarja za frizerja! Ni šans, da dam 70+ ... wtf...
Študentje pa delajo pol dneva na pumpi za 21eur! :x
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 23. Mar. 2014 20:33

Jaz prisegam samo na enega frizerja...SEBE!!! Se ni težko naučit postrižt, pobarvat, itd..Greš v frizersko trgovino, kupiš pripomočke in prišparaš ogromno denarja, časa, predvsem pa slabe volje, ko odideš od frizerja z drugačno pričesko, kakršno si si zamislil..
urssa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 4. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a urssa » 04. Maj. 2015 16:12

Hei. :D bom zacela kar direktno... ker vecina deklet/zensk tezko najde pravega frizerja zase... vam priporocam Mateja Bogataja... kar se tice barvanja las je TOP!(obvlada zadevo :cool: )seveda pa tudi vse ostalo kar pase k frizeraju...ma super ekipo... je tudi ambasador za SCHWARZKOPF PROFESSIONAL SLOVENIJA... vredno obiska vas bo njegovo delo samo prepricalo tako kot je mene in ga ne menjam...

https://www.facebook.com/pages/Frizerst ... 81?fref=ts
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 02. Sep. 2015 10:19

Iščem dobro frizerko/frizerja v okolici Bežigrada. A pozna kdo koga tam in ima dobre izkušnje? Do zdaj sem se strigel pri dveh, a nisem bil zadovoljen, vem pa, da je salonov v Bežigradu še veliko.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov