Frizer

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirena905
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a sirena905 » 13. Dec. 2010 20:07

Mene pa zanima, če kdo ve kam je odšla Klavdija, ki je delala v centru pri Sašo Maliju?
Pri njej sem se strigla pred tremi leti in me je res krasno postrigla. K njej je šla tudi moja sestra, ki je bila prav tako zelo zadovoljna. Vedno se ti je popolnoma posvetila, upoštevala želje, in ti svetovala glede nege las....lasje pa odlično postriženi.
Kasneje je odšla. V salonu pa mi niso hoteli reči kam je odšla.
Sedaj letam od frizerja do frizerja, pa nobeden ni niti približno tako dober :cry:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 13. Dec. 2010 21:10

povej jim da se pri njih itak ne boš strigla in, da ti naj povejo, ker ne bojo nič zgubli s tem...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 13. Dec. 2010 21:35

purple_rain napisal/-a:OK, nisem zihr, če je tole za sem (ne bi pa pisala v temo "barve za lase", ker me zanima naravna barva - torej, tale famozna (temno)blont/(svetlo)rjava/siva mišja: a mi zna katera čim boljši približek tega pokazat? Ker pomoje si to vsi mal po svoje predstavljamo (osebno se mi ne zdi čist nč narobe s t(ak)o barvo).


Evo, jaz imam približno tako barvo las, pa mi je (bivša) frizerka skoz poudarjala kako mišjo barvo las imam. :roll: Tu pač zaj govorim za sebe, ker dejansko nisem pa še nikol srečala koga, katerega barvo las bi označila za ''mišjo'' pa so bile v tem ranku (svetlo rjava). :nixweiss:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 15. Dec. 2010 13:10

^^o kulj, hvala za slikovno gradivo! :)
Sem hotela slikco svojih las prilepit zraven, da zvem če tudi moji pašejo v to kategorijo, pa mi na slikcah neverjetno velik rdeče ven seka (ostanki rdeče-rjave barve, domnevam).
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 15. Dec. 2010 13:22

Mišja je, vsaj po moji oceni, temno blond ali svetlo rjava, s "sivimi" primesmi. Seveda to niso sivi prameni :D, je pa približek temu kako bi najbolje lahko opisali tako barvo. Poznam par punc, ki majo tako naravno barvo... gre za bolj "mrtvo" barvo, a je meni osebno zanimiva. Z barvanjem oz. prameni je težko doseči to barvo se mi zdi...
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 15. Dec. 2010 20:31

Mišja je meni to, čemur google pravi 'dark ash blonde' : Slika

Je pa tako, pri mišji barvi je zame ključno, da so lasje brez leska, da je barva taka bolj pusta in neizrazita. Zato je po mojem tudi tako težko doseči to barvo z barvanjem, ker so barvani lasje vedno malce lepši in se bolj svetijo.
Every rose has its thorn
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 25. Jan. 2011 0:02

je bla katera že v frizerskem salonu jasna v novih jaršah? pa da ma mogoče telefonsko številko? pa zanimajo me tut vaše izkušnje...=))
ejmi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 12. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ejmi » 11. Feb. 2011 17:38

kaj pa izkušnje s frizerskim salonom Imperial v Lj? cene so res visoke, pa me zanima če je vredno svojega denarja? kaj pa frizerstvo Robert ( nisem prepričana da se točno tako imenuje) na Poljanski? :)
Uporabniški avatar
jagoodka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 24. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoodka » 19. Feb. 2011 17:08

hej!!

mene pa zanima, če kdo pozna kakega dobrega frizerja v celju??? do zdaj sem hodila k Zoranu, pa se mi zdi 55 eur za barvanje in striženje kar dosti - sploh zato ker niti nisem bila zelo zadovoljna...glede frizure nekako ne znajo svetovati. mislim da strižejo preveč klasično.
kaj pa mitja hair team v Planetu tuš?? je ok? cene?
pa ostali frizerji v celju??

hvala za odg.! :)
Have a nice day! ;)
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 03. Mar. 2011 16:45

Ima katera izkušnje s frizerskim salonom Misi v Rožni dolini (lastnica je Mira Simić)?
pussyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 15. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussyka » 03. Jun. 2011 8:29

Iščem kakšno punco k ma frizuro na paž, ne preveč kratek, niti ne dolg, tko nekje vmes, k bi mi povedala kje v LJ se striže...Al pa če ktera druga ve sej ni važn, mela bi eno spremembo in hočem bit zadovoljna z njo če sm se že odločla. pa nočem h kakšnemu stevotu sam zato k ma ime, postrigu bi me pa zanč, ubistvu ne vem kak je pr njem, tko da so vsakršni nasveti in izkušnje dobri.

Pa mogoče bi mela tud takšno frizuro k ti stanjšajo konice, ampak vem da vsepovsod tega ne znajo, sploh pr mau starejših frizerjih ne.

Hvala za nasvete ;)
Treselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Treselle » 03. Jun. 2011 9:04

Js sem se šla postrižt na paža v Lassano na Miklošičevi, pa sem bla dost zadovoljna. Nimajo ravno najnižjih cen, a se ti dost posvetijo. Nisem pa njihova redna stranka, ker se mi ne da hodt vsakič v Ljubljano zarad frizerja.
turn up the music, turn down reality
pussyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 15. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussyka » 03. Jun. 2011 12:16

A bi mi lahko kakšno slikco na zs poslala da vidim kak so te uštimal? ;) Kok si pa plačala pa, če mogoče veš kdo te je strigu?
Uporabniški avatar
sleepyheadgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 30. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sleepyheadgirl » 03. Jun. 2011 12:44

js sm šla tut nazadnje čis na novi po priporočilu na enmu forumu se strižt v lassano na miklošičevi. samo če js prou vem sta tm dve lassani, kle k sm bla js je ta zravn FLAT-a in js sm bla noro zadovoljna. strigla me je đeva dost mlada punca in res je upoštevala točno to kar sm js hotla. ne bi mogla bit bl zadovolna.
Uporabniški avatar
sleepyheadgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 30. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sleepyheadgirl » 03. Jun. 2011 12:45

aja pa dala sm 32 € za pranje glave in striženje.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov