Frizer

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 19. Maj. 2010 12:43

A se katera barva (po možnosti na blond) v salonu Frizurca na Celovški ali pa v Prive salonu, in kako ste zadovoljne? Odločam se med tema dvema, ker so me do zdaj praktično povsod razočarali (zlasti tam, kjer imajo visoke cene in "ime"). :roll:
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 01. Avg. 2010 23:40

Ima katera izkušnje s frizerskim salonom Marina na Trubarjevi in s salonom Cut'n'go na Resljevi?
Uporabniški avatar
VaNiLliA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 18. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a VaNiLliA » 02. Avg. 2010 23:03

dolce_chicco napisal/-a:A katera hodi v Mič styling? Baje so cene dokaj visoke, da fajn poslušajo želje. Je to res in a mi lahko katera pove ceno barvanja dolgih las?


cene so od 30-70 € odvisno od dolžine las
so pa super, tako stilisti kot barvni tehniki
super hero
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a super hero » 03. Avg. 2010 12:20

Živjo!

Mene pa zanima če kdo ve, kako se piše ali kje sedaj dela Boris iz Simple-a? Par mesecev nazaj je odšel in mi ne želijo povedati kam. Bi ga pa zeloooo rada našla, ker je fant res znal narediti super frizuro!

Lp
pika83
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 13. 1. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pika83 » 07. Avg. 2010 17:04

Živjo!
Verjetno misliš Borisa, ki je delal najprej v ELecleru in nato v Supernovi v Simplu? Zdaj ga ni že več kot par mesecev - mislim, da bo že kar kakšno leto kar ga ni več tam. Je pa res bil car - dobro svetoval in sfriziral.
Žal ti ne znam čisto točno povedati kam je šel, čeprav se je ena nova zagovorila in mi takrat točno povedala. Vem samo, da je šel delat v en ljubljanski wellness center, pa mislim da je bil bolj na novo odprt. Dvomim da ti bo to kaj veliko v pomoč, ampak res se ne spomnim. Zdi se mi, da naj bi ta center odprla ena znana slovenka - ampak nisem pa prepričana. Pobrskaj malo po njihovih spletnih straneh, morda pa najdeš!
lutkica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lutkica* » 07. Avg. 2010 23:36

znana slovenka? mogoče katja fašink s salonom cat?

lp
when you wake up it's a new morning,
the sun is shining it's a new morning
i'm coming.. i'm coming home
super hero
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a super hero » 12. Avg. 2010 22:39

Ja ja točno njega iščem
:D :D :D

Hvala ti za žarek upanja :wink:

Moram ga najdt, ker mi noben še ni nareu podobne frizure kot on. Punce iz Simpla se mu tudi približat ne morejo :eek:

Bom pregledala za tale CAT salon pa malo po mailih zatežila če pri njih dela. Upam, da mi ga uspe izsledit!

Če boste mele pa še kakšne informacije, jih pa prosim delite z mano :)
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 26. Avg. 2010 14:59

Da napišem še svoje mnenje o ljubljanskih frizerjih :D

Do zdaj sm se skos strigla v Lj in pod 90€ za striženje + barvanje nevem če sm pršla kje skos. Pol pa mi je enkrat sošolka povedala, da se ona striže pr eni frizerki v Šmarjah pri Jelšah in da je res ful dobra pa sm si rekla zakaj pa ne in sm probala. Za barvanje in striženje sem plačala 45 € kar je pol manj ko v Ljubljani pa še ful sm bla bolj zadovoljna. Se mi zdi da se ti res posveti pa sva se zmenli kaj okvirno želim pol je pa ona to tko skup nardila, da je pasal na moj obraz. Vedno ko sm pršla pa v Lj. so me pa vprašal kak hočem in tko so nardil, nč svetovanja, sam da bo čimprej narjeno. Res sm mela včas občutek, ko da sm neko blago na tekočem traku.

Tko da, js nikol več v Ljubljani :D me pride z bencinom vred cenejše pa še babico grem mimgrede pogledat pa mal na kosilo se fajn najest pa to, pa ubijem 2 muhi na en mah :D
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 28. Avg. 2010 10:30

hey..
očitno ste lčjubljanske frizerje v nulo obdelale..

a pozna katera kak dober salon na štajerskem, relacija maribor - celje...
in da ne bom ravno bankrotirala zraven njega...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 28. Avg. 2010 12:55

Jaz po novem hodim k Miču (frizer Mano) v Maribor. Priznam, čisto me je navdušil! Res je, da so malo višje cene (čeprav tudi ni za bankrotirat 40eur za striženje), ampak se splača dat. Mano si res vzame čas, preden ti grejo prat lase, pogleda kakšne lase imaš, koliko imaš uničene, kakšna je struktura, potem ti pove, kakšna frizura bi ti pasala in res se posveti. Potem si greš lase prat (nad tem sem čisto navdušena, ker je 'pralnica' v posebnem prostoru, tak mir je not, potem ti lase opere s sivko (ali s katerim drugim šamponom prijetnega, naravnega vonja) in ti jih zmasira, mmm, to je res užitek :D). No, potem te pač postriže, kot sta se dogovorila. Pove ti fajn, kak si moreš lase sušit itd. Je tudi zelo direkten (recimo meni je kr povedal, da imam totalno zanič postriženo od prej in da ne ve, kakšen frizer bi tak postrigel), ampak ne naklada in si ne zmišljuje (pri meni je recimo v trenutku vedel, s kakšnimi škarjami so bili lasje striženi in da to pri moji dolžini ne funkcionira), točno ve, kaj govori in vse drži :wink: :top:

edit: aja, pa še šampone imajo, ki so naravni, niso testirani na živalih, njihove embalaže pa so okolju prijazne :wink:
Zadnjič spremenil Tamarra*, dne 28. Avg. 2010 13:55, skupaj popravljeno 1 krat.
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
bučk@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 10. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bučk@ » 28. Avg. 2010 13:06

lutkica* napisal/-a:znana slovenka? mogoče katja fašink s salonom cat?

lp


ni tudi nana zeneli (al kaj je že) odprla nek wellness center? mogoče je bilo to mišljeno.
...ostani to kar si, v svetu, ki te želi narediti takega kot so vsi drugi...
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 28. Avg. 2010 14:52

tamarra

hvala.. no, 40€ mi je sicer res nekak zgornja mera, koliko bi še dala za frizerja, ampak ker je to izjemna situacija, druge izbre ni... nekim povprečnim frizerjem trenutno ne zaupam, ker tu so me res postrigli tak, da je joj... in jaz komot ženska, neprestano v čopu, sploh nisme ugotovila, kako je stanje, dokler si nisme par dni nazaj spravila vredu ogledat, zakaj za vraga mi kar naenkrat lasje štrlijo na vse strani... še posebej, da bom najverjetneje že naslednje leto potrebovala lepe, zdrave in predvsem dolge lase
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Avg. 2010 14:55

×Sweety× napisal/-a:Do zdaj sm se skos strigla v Lj in pod 90€ za striženje + barvanje nevem če sm pršla kje skos.
:eek:
Se vidi, da sem že več let sama svoj frizer :lach:, barvam se občasno/res redko, strižem tud sama po potrebi - na vsake toliko (niti ne vsako leto) pa grem "popravljat škodo" k "profesionalcem". :D
femme.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a femme. » 28. Avg. 2010 15:26

frizerski studio nik - savsko naselje
A girl doesn't need anyone who doesn't need her. - Marilyn Monroe
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 28. Avg. 2010 15:46

femme
ja, samo to je v lj.
v lj se iz maribora ne bom vozila k frizerju... dam pol tolko kot za najdražjega frizerja v mb amo za bencin...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov