Frizer

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

keksy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 6. 4. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a keksy » 10. Avg. 2009 19:59

čmokica napisal/-a:Prej sm hodla k Miču.. zdj zadnje leto pa hodm k Stevotu in mi je res najbolši! :D


kriza!
Uporabniški avatar
KristinĆk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 18. 9. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a KristinĆk » 11. Sep. 2009 16:11

js sm bla pa dans v CUTNGO.. markomatjaž al kko že.. v glavnem me je strigu martin..mislm kap dol! tip obvlada u nulo, res fenomenalno.. še nikol nism mela take hude oblike..vedno kadar sm drugje rekla da bi rada spremembo, sem prišla vn iz salona ista..

tk da res priporočam zelo! striženje in pranje pa je cca 26€.. ugodno in super super super super super!
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 17. Sep. 2009 18:53

a je kera že bla na Dobrovi u Las Vegas frizeraju , pri Gustyju ??
razmišljam če bi šla, ker tip baje obvlada u nulo , samo me malo skrbijo cene.... :oops:
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 29. Sep. 2009 15:23

Pri meni je kar smešna fora, najprej sem imela dolge lase in sem se hodila strižt v razne no-name salone, no potem sem se pa odločila za spremembo frizure in sem kako leto hodila k Miču na Kongresca, pozabla kdo me je strigel ampak je bila kar kriza, pustila sem tam kup denarja, izgledalo je pa bolj tako-tako. Tako da sem potem en dan šla kar v najbližjo Lassano, povedala punci, ki je bila ravno frej, kaj hočem (frizuro, ki je ne bo treba veliko rihtat), in mi je naredila super! Od takrat naprej ves čas hodim k njej in mi ni žal, ker res vsakič pridem čisto nasmejana ven. Zelo mi je tudi pomagala pri odločanju, kakšne lase bi sploh rada imela, ker vmes, ko so mi rasli nazaj (pri miču sem se zelo na kratko postrigla), pač niso bili nič od nič, in mi je lepo rekla da mi jih lahko sicer spet postriže, samo da če pa hočem dolge, da moram iti tudi čez to fazo, ko imam bolj smešne lase. Se pa ves čas zelo trudi, da bi res naredila največ iz tega, kar dobi, pa perfektna je z barvami (me je prepričala da se pobarvam in mi res ni žal). Zdaj so jo sicer premaknili v Lassano v strogi center in je malo dražje, ampak meni se zdi vredno, glede na to da potem res dobim kar hočem (in ne tako kot pri Miču, kjer je bilo bolj kr neki).
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
Veron|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 217
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Veron|ka » 30. Sep. 2009 20:04

KristinĆk napisal/-a:js sm bla pa dans v CUTNGO.. markomatjaž al kko že.. v glavnem me je strigu martin..mislm kap dol! tip obvlada u nulo, res fenomenalno.. še nikol nism mela take hude oblike..vedno kadar sm drugje rekla da bi rada spremembo, sem prišla vn iz salona ista..

tk da res priporočam zelo! striženje in pranje pa je cca 26€.. ugodno in super super super super super!


ja z martinom smo že par let kolegi in res obvlada.. tud če nimaš kakih hudih idej on ponavadi res dobro ostriže, tko da se jst mu čist pustim, kr se že tok let strižem tam, da točno ve kaj je meni ušeč..

sm se pa že večkrat pri borutu in tud on je zelo dober.. pravijo vsi, da še malo boljši ampak js se ponavadi useeno strižem pri martinu.. navajena že :)

glede cen - je pa res poceni, ja :)

The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched.
They must be felt with the heart.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 01. Okt. 2009 7:52

ne vem če je že kdo omenu- stevo ma na trubarji že nekaj časa obešen list, kjer piše, da se lahko naročiš na brezplačno barvanje in striženje, zato ker uvajajo nove frizerje
Uporabniški avatar
Naja*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 14. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Naja* » 06. Okt. 2009 19:00

Yammamai napisal/-a:A ve katera za kakšen res dober frizerski salon za Bežigradom?

Tudi mene to zanima! Kje se kej barvate na blond? Sem slišala, da baje v Simplu dobr barvajo sam je drago baje. :?
Niama
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Niama » 11. Okt. 2009 13:22

KristinĆk napisal/-a:js sm bla pa dans v CUTNGO.. markomatjaž al kko že.. v glavnem me je strigu martin..mislm kap dol! tip obvlada u nulo, res fenomenalno.. še nikol nism mela take hude oblike..vedno kadar sm drugje rekla da bi rada spremembo, sem prišla vn iz salona ista..

tk da res priporočam zelo! striženje in pranje pa je cca 26€.. ugodno in super super super super super!


Js sem tud začela redno hodit v Cut'n'go. Oba fanta super strižeta in barvata, tako da je prav užitek tam na stolu sedet :) Še posebej njihove barve se mi zdijo res obstojne in se ne izpirajo tako hitro.
Edino malce sreče moraš imeti, da ni prevelike gužve... Ampak sem se navadla, da se raje jutri bol zgodaj vstanem, sem ob osmih že tam in ni nobene gužve :) :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 15. Okt. 2009 15:54

Eno uprašanjce ...

Kje u LJ je frizer, k zna (za zmerno ceno) poslušat želje, hkrati dat svoj nasvet/predlog in ma uč za estetiko ...?!

Rabm eno spremembo pr doužini sprednih las, pa me mal bremza, kr ne vem, če mi paše ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
HoneyBear
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 27. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a HoneyBear » 27. Okt. 2009 14:47

Jaz razmišljam da bi šla kar k temu Makiju za bežigradom, WTC center.. Sam ko nevem a je bolj med drazjimi, ker trenutno v moji denarnici bolj al manj vlada suša:S
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 27. Okt. 2009 15:45

Spomnim se, da je bla enkrat v Oni/Citymagazine al v eni taki reviji, ena afričanka, ki živi v Lj in v nekem frizerskem salonu dela ful neke različne afriške kitke in tko, sam si nisem zapomnila imena salona, njenega pa tok manj. Pozna kera slučajno?
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
LanaLang
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 24. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaLang » 27. Okt. 2009 20:34

Jst sem bila pa danes v subrina studio za model za striženje in barvanje.

Moram povedat, da sem zelo zadovoljna, upoštevajo želje glede barve in glede oblike frizure, poleg tega pa še odlično svetujejo, tako, da mam res the best frizuro ever, sicer ne drastično drugač kot prej, samo defintivno najboljš postriženo do zdaj...

Pa še zastonj je blo :D ...tako, da naslednjič grem defintivno še tja... :wink:
Uporabniški avatar
Sanda
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sanda » 30. Okt. 2009 12:14

HoneyBear napisal/-a:Jaz razmišljam da bi šla kar k temu Makiju za bežigradom, WTC center.. Sam ko nevem a je bolj med drazjimi, ker trenutno v moji denarnici bolj al manj vlada suša:S


on se je zdej preseliu....zdej je tm pr železniški postaji...tm k je una slastičarna Grmada al kaj je že....

jst za striženje in pranje vedno dam 32€....zdej kako je pa z barvanjem pa ne vem....
with every goodbye, you learn...
Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 23. Nov. 2009 21:04

Kje je ful pocen striženje in kakšen preliv čez? V bistvu sploh ne bi strigla konic, kr sem jih pred kratkim, sam manj goste bi rada mela, da mi frizer zredči lase in nardi fru fru na stran, ne raven. Kje bi me to najcenejš pršlo pa kakšen bel preliv čez al pa kej?
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 23. Nov. 2009 22:13

Kakšna je Lassana in kakšne so cene? Zanima me če so ful dobri al obični pač? pa recimo kolk bi me prišlo barvanje cele glave z rjavo barvo pa še kak preliv čez.. vse skupi s sušenjem itd..

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov