Frizer

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 16. Dec. 2005 13:42

saarah napisal/-a:ker je pa najbolši pr MM?


pri markotu je najboljši aleš..vsaj meni je takrat bil...ne vem pa kak team ima sedaj ker jih je full stran šlo...dela pa na gosposki v mb...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 16. Dec. 2005 15:05

am Kristjan mi je kr ok...tk da priporočam :zustimm: sam mu morš točn povedat kar hočš kr čene te čist po svoje počupa in pol se lahk nrdi d nisi zadovoln :P
¤Hi.EaT Me *=)¤
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 16. Dec. 2005 15:28

ivana orleanska napisal/-a:huhhhh vidim da dajete ful kesa za frizurce s katerimi pol sploh niste zadovoljne :(

midve z mamo greva skupaj pa naju pobarva in sfrizira pa dava skupaj 8 000 :D ...je ful dober frizer, zna zrihtati staro mamo pa mlado punkerko :D ....res obvlada-snubijo ga tudi fenci frizerski saloni pa nocrju menjati službe...tak da ....kul

mogoče bi mogle razmisliti pa iti kam na vas k kakemufrizerju, ne pa fensi šmensi frizerju ki ful zaracuna pa nic ne naredi!!!


Točno tako! tud sama sm v lj ful drago plačevala frizerko, potem pa šla doma k eni, ki mi je za pol manj denarja naredila lepšo frizuro, z barvo in obliko striženja vred. In se kar malo tolčem po glavi, da sm uni tam tolk plačevala, čeprav takrat mi je bila ok, to pa morm priznat, ampak, če ne probaš, ne veš.
Uporabniški avatar
saarah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a saarah » 16. Dec. 2005 21:44

ivana orleanska-kam pa hodš to :D ???
am...astra mb-sm iz lj-pa me zanima za MM v Ljubljani,ker je najbolši!
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 17. Dec. 2005 0:07

jagoda napisal/-a:Salon je odprt že kar nekaj časa, in sicer na Dobrovi v Rotar centru, nasproti Eurogardna. Lastnik je Gusti, ki ga tudi osebno poznam, in štima punce za Playboy. Ambient je pa tako krasen, vse v rimskem stilu, da nekaj časa samo oči paseš. Vredno ogleda in striženja! :lol:


Jaz sem tudi hodla h Gustiju pa nisem bla zadovoljna. Ceprav sem se narocla, sem mogla vedno cakat, ful je mel guzvo in vedno sem imela obcutek, da se mu ful mudi in da bi rad z vsako stranko cimprej koncal in jih cimvec postrigel.

Drgac pa tudi sama se iscem "super" frizerja in tudi nikol nisem zadovoljna s tem kar mi nardijo na glavi, pa ceprav sem v lj zamenjala ze kar nekaj frizerjev.......

:lol: Help!!!!
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 17. Dec. 2005 15:00

Js hodm k Miču k mi je najbliži pa vedno sm bla zadovolna. Včas me pa striže bratranc (je tut delu pr Miču), sam zdj ni več frizer.
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
natty_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 11. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a natty_ » 17. Dec. 2005 15:59

ne priporočam raznih ''fency'' znanih frizerjev, kot so stevo, mič itd
mene in moje kolegce so zmeraj tako postrigli, da smo ble kot oskubljene kure, zračunajo pa tudi kar precej... :twisted:
že nekaj časa hodim v Lassano k frizerkama Nadi oz. Veri in sem zelo zadovoljna. cene niso pretirane, frizura pa zmerej dobro izpade...
Live every day like it is your last
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 17. Dec. 2005 17:41

ja js sm sla zadnjic cist na hitro v lassano tm pri konzorciju in me je strigla ena tok fajn frizerka (a katera slucajn ve kako ji je ime: mal visja je, mlada, dolge goste lase ma (take mal na svetlejs pobarvane, mislm da mal valovite)lustna, prjazna, dost dobra postavca...) in me je postrigla bols kt vsi mici, stevoti....skupi, tko da od zdaj naprej bom samo se tja hodila, sam morm najprej zbrskat njeno ime tko da help me please ;)
keep on smiling:)
Uporabniški avatar
Elven Lied
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 23. 10. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Elven Lied » 17. Dec. 2005 22:50

jst bi tut rada nasvet kam naj se grem stričt, res, sita sm vsega eksperimentiranja s frizerji. enkrat sm se šla stričt k miču in so mi nardil hudo čupo ampak ko sm si nasledn tedn umila lase...
Hudič v vsem svojem tulu
nima puščice, ki bi ranila
srce bolj kakor sladek glas.
Byron
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 17. Dec. 2005 23:00

Jst se pa kr pri sestrični doma strižem, ona pa drgač dela pri lassani, tko da sem z njo zadovoljna. Res pa je, da bi prov rada šla enkrat h Miču al pa pač h tem najbolj znanim slo frizerjem, ker me res zainma kako bi mi frizuro nardil ... ampak zaenkrat si tega še ne morm prvošt :)
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 17. Dec. 2005 23:02

Moja prjatlca hodi tud V lassano, tisto zraven Le Petita in je zelo zadovoljna, sam to je spet tko...odvisno, kaj komu paše.
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 18. Dec. 2005 0:58

Kok pa plačate pr Lassani za pramene po celi glavi?
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 18. Dec. 2005 10:21

Ona ima kratke lase in si vedno dela pramene pa postriže se, tko da za vse skupi da okol 9,10k, se mi zdi.
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 18. Dec. 2005 11:41

Zdej je en tipo-Danilo k je delov pr stevotu odpru svoj salon in sm se v četrtek strigla pr njemu in je super! Se imenuje pa Kameleon in je v BS-u...
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 18. Dec. 2005 11:52

Mimi_M napisal/-a:Ona ima kratke lase in si vedno dela pramene pa postriže se, tko da za vse skupi da okol 9,10k, se mi zdi.


Ah pol je še dražje k pr Miču ... Jst mam zlo goste pa dolge skodrane lase in dam pr Miču za pramene, špičke pa ravnanje 13 čukov. Sm misla, da je kej cenej pr Lassani ...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov