Essence

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 24. Jan. 2006 20:46

In kje se lahko kupi ta kozmetika, ker prvič slišm zanjo?

Je podobna znamki SHE???
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Petra5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 14. 4. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Petra5 » 24. Jan. 2006 21:16

lih danes bla v nabavi in kupla od essence:
2x lak za nohte ( mam že od prej enga pa mi je ql)
1x šminka ( neizsuši pa toollk lepo diši)
pilico za nohte sam sem napačno kupla :cry:
1x senčilo ( sem že prej mela eno pa mi je blo fajno)
puder (bomo vidli kako se bo obnesel... sporočim)
hm hm mogoče še kaj ampak se nespomnim...

od prej mam še kup glosov pa so mi fajni, pa barvica za oči črna je tudi dobra samo ne ona ko ma črno pa belo stran :? , ona bela stran se mi je odlomla sem si skori oko vn staklna :roll: :x
No v glavnem mi ta znamka ni slaba... poceni je pa kvaliteta tudi ni naj nižja... pač si vsi nemoremo nevem kakih znamk privoščit...

Papa
Qualis vita finish ita
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 24. Jan. 2006 21:59

bad_girl napisal/-a:
MissBitch napisal/-a:[bronzing perlice pa... joooj ljudje tega pa res ne kupovati... slaaaaaabo, huuuuuuuudo v glavnem direkt za smeti!!



To sm pa jst po nasvetu Cosmota kupla pa je direkt za smeti :evil: Lahk tri ure drgneš tm po perlicah pa se nau na ličkih nč poznal...


to pa res .. jaz sem si jih zdrobila , pa si jih dam včasih samo malo preko drugega rdečila za lička , samo tolko da se malo sveti ..

Hely - je podobno ja :)
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 24. Jan. 2006 22:02

Kje se pa kupi lahko?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Maychika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 4. 1. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychika » 24. Jan. 2006 22:03

amm..ja jaz mam ze tudi par izdelkov od essensa...
-eno senčilo (je lepo, bleščeče, a se barva ne vidi preveč intenzivno),
-kr precej lip glossov (so ful fain, lepe embalaže, lepe barve, dobri vonji,..),
-nekaj za nohte za mehčanje obnohtne kožice (ful fain stvarca),
en lak (tak kot vsak drugi :) )
...
pa verjetno bi se še kaj našlo..pa se zdaj ne spomnim ravno...
v glavnem meni so izdelki ful všeč, mogoče kvaliteta res ni popolna, so pa za uporabo :D ...pa cene so tudi neverjetne :) ...fain kozmetika v glavnem...še posebej za tiste, ko bi radi tudi za malo denarja kaj dobili.
¤~I'm a bad girl...and bad girls do bad things~¤
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 24. Jan. 2006 22:04

Hely_3 napisal/-a:Kje se pa kupi lahko?????


v Mülleru jo majo pri nas ..
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 24. Jan. 2006 22:43

laki so mi ok pa glosi.
maskaro sm pa probala pa obup,al sem jaz tk cudno grajena da sm bla cez eno uro crna pod ocmi al ne vem. mi je bijurs al kak se napise pač prva liga za maskaro,sploh ona za obclutjive oci.
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 24. Jan. 2006 23:08

Smejkica napisal/-a:Jst mam senčilo za učke, je kr kul ... Sam sem opazla, da je zej začel po kšnmu letu mal razpadat ...
Ampak itk se bolj malkat namažem ... mi je čist kul. :)


po enem letu bi morala ze stran vrzt.. rok trajanja pa to :)
¤¤ Boy what we do, And where we do, The things we do, Are just between me and you ¤¤
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 25. Jan. 2006 1:45

Eileen napisal/-a:Kakšno mnenje imate o kozmetiki Essence? Ste že kupile kak izdelek?


sem ze kupla nekaj, ja :wink: mam en lak za french manikuro (Hm, ne uporabljam...), pa eno smnko sem dobila od petre5, tako svetleco...mi je bla full fajna, sem jo ze porabla :wink: :D druga pa nic za en x, I guess... :wink:
I love SISLEY& RW
Lilika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 4. 1. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilika » 25. Jan. 2006 8:36

Jaz imam gloss, in mi je ful v redu, ker tako lepo diši, poceni je, pa drži tudi tako dolgo kot ostale znamke. Vsi glossi gredo hitro dol, ali stanejo 500 ali 5000 sit.
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 25. Jan. 2006 15:05

Jela napisal/-a:Jz sm mela korektor pa je bil ful dobr.


To sm se zmotila. Korektor je bil od Vitaskina :lol:
Sm pa mela en lak sam je bil ful zanč, tko da jz isto mislm d bolše stvari stanejo več :tanz:
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 25. Jan. 2006 17:17

Luna C napisal/-a:
bad_girl napisal/-a:
MissBitch napisal/-a:[bronzing perlice pa... joooj ljudje tega pa res ne kupovati... slaaaaaabo, huuuuuuuudo v glavnem direkt za smeti!!



To sm pa jst po nasvetu Cosmota kupla pa je direkt za smeti :evil: Lahk tri ure drgneš tm po perlicah pa se nau na ličkih nč poznal...


to pa res .. jaz sem si jih zdrobila , pa si jih dam včasih samo malo preko drugega rdečila za lička , samo tolko da se malo sveti ..

Hely - je podobno ja :)
kaaaj :eek: jas mam tudi te perlice (kroglice za lička) pa se mi ful vidi, prau pazit moreš da se preveč ne namažeš :)

meni se sprva tudi ni nič poznalo pa sem bla ful jezna da sem kupla, pol pa pač malo obrabiš pa so super zdaj, res pa še ful poceni so ble :)

meni so ful fajn pa res nevem zakaj vam negre... :?: :?: :?: meni se tak lepo lička svetijo pol v takih luštnih odtenkih :D
as if.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 25. Jan. 2006 21:18

Js mam tut to za licka pa se res bl mau pozna, tko da ga ttu js dam sam cez enga druzga,lih tok,da se mal svet. Mam pa se en tus z blescicami pa en glossek in mi je oboje ful fajn. Tko da sm bla ful presenecena, k ponavad so te bl pocen stvari prov bedne.
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 25. Jan. 2006 22:15

legally blonde napisal/-a:Js mam tut to za licka pa se res bl mau pozna, tko da ga ttu js dam sam cez enga druzga,lih tok,da se mal svet. Mam pa se en tus z blescicami pa en glossek in mi je oboje ful fajn. Tko da sm bla ful presenecena, k ponavad so te bl pocen stvari prov bedne.
maaah meni so pa zakon te kroglice, še moja mami si je iste kupla pa par kolegic...nevem kak da vam ne gre...meni se ful pozna no, samo tisto gobico je treba fajn "umazat" :P

pa tudi ko jo operem z milom pa na novo nanesem mi gre čisto normalno in prau pazim da vmes dajem tiste zdrobljene kroglice ven kr bi se drugsče preveč vidlo :)
as if.
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 26. Jan. 2006 15:19

men se tud dost pozna, s te s kroglicami namažem...tko da včasih, k hočem, da bi se mn poznal, raj uporabim čopič
Peek-a-boo!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov