Epilator

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Tamek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 3. 9. 2006
Kraj: Mb

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamek » 09. Avg. 2007 18:37

ok. zdaj pa konkretno vpr. kateri epilator NAJBOLJ priporočate?

kake pilinge si delate? s čim?

uživajte
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Avg. 2007 21:43

js mam tale epilator: Philips Satin ice , k sm ga kupila (leto ali dve nazaj) je bil ene 22-23 bivših tisočakov. Sm precej zadovoljna in že navajena na bolečino (oz. sploh ne boli več), tak da nastavka za hlajenje sploh ne uporabljam več (pa tud se mi ne zdi da je kej velik pomagal...). Včasih se mi vraste kaka dlaka, pa jo kar s pinceto ven spravim-morala bi bolj pogosto delat piling, pa bi blo verjetn čist kul.
Ga priporočam, sam verjetno deluje kak z nižjo ceno povsem isto.

Lp
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 09. Avg. 2007 21:54

Mah usi bolijo, tisti za 100€ in tisti za 50€. Preverjeno ;)
Uporabniški avatar
crnolaska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 5. 8. 2007
Kraj: Dolenska

Neprebrana objavaNapisal/-a crnolaska » 25. Avg. 2007 18:28

evo jaz sem si pa kupila Philips Satinelle Ice Premium HP6502 in me zanima, če ima katera tudi takega?

Zanima me, zakaj ima dve brivni glavi? Jaz sem se probala briti z uno, ko je bila že gor pa me je tak bolelo, da sm pustila, potem sem pa probala z uno brivno glavo, ko je bila zravn, me pa ni čist nič bolelo..še bolečine nisem občutila, pa nisem imela niti ledu gor, tak da ne vem zakaj takšna razlika...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 25. Avg. 2007 21:05

^^ Zato, ker ona druga glava samo brije, ne puli. Je isto kot če bi se z žiletko. :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 25. Avg. 2007 21:57

crnolaska napisal/-a:evo jaz sem si pa kupila Philips Satinelle Ice Premium HP6502 in me zanima, če ima katera tudi takega?


:ja: , jaz mam tui takega. Mi je vsec, sicer pa ne uporabljam onega ice dela zraven - raje stisnem zobe pa potrpim :) Pa meni se zdi, da zarad one masazna gume res manj boli!
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
račka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 26. 7. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a račka » 26. Avg. 2007 11:56

jz mam remingtonovga pa sploh ni panike nbene... res minimalna bolečina oz. skor nč... saj pr men
funny_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 13. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a funny_girl » 26. Avg. 2007 12:43

Pozdravljeni,

sm brala nazaj prispevke.. pa ste ene sprašvala, kaj nardit, da bi se lahk tut pod pazduho z depilatorjem. Jst sm šla prvič k kozmetičarki, da mi jih je populila z voskom. K na začetku je res groza, da si jih sama .. pa še z depilatorjem, k fuuul boli..po moje bi dobila krvave pikice. No in pol so mi zrasle čist take mehke, ful jih je blo manj. Tko da sm si jih pol kar z depilatorjem in sploh ni bolel, k jih je blo tok mal. Od takrat sploh več ne uporabljam britvice.. nič več črnih, trdih dlak pod pazduho. :cool: Tudi ko zrasejo nove, ko so še čist male se sploh ne vidijo:) Res zakon, tako da priporočam vsem. Da ne govorim kakšen je dotik.. čist mehka, gladka koža. K včasih k sm se brila to sploh ni blo..še kar tiste pikice.
Lp vsem:)
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 26. Avg. 2007 12:57

Jaz sem si jih tudi nekajkrat populila z epilatorjem pa je zraslo nazaj cisto isto gosto in trdo sranje, kot je bilo pred puljenjem. :eek: Sto ljudi, sto cudi, izgleda.
Uporabniški avatar
motorola
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a motorola » 26. Avg. 2007 13:09

kaj pa dlačice nad ustnico? to bi jaz kr vse epilirala :) al kaj mi svetujete? sej se ne vidijo, ker so svetle, samo mene vseeno moti :?
If people can't accept your imperfections, that's their fault.
Uporabniški avatar
***BuTTerFly***
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 7. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ***BuTTerFly*** » 12. Okt. 2007 20:01

Caw!

Ker se nikoli nisem uporabljala depilatorja me zanima kaksne izkusnje imate kaj z njmi? Jaz po pravici povedano niti nevem tocno kako depilatorji delujejo? Ali izpulijo celotno dlacico s korenino vred ali dlacice le trgajo?
Ali so primerni tudi za puljenje dlacic na obrazu? Ali dlacice po depiliranju rastejo kaj hitreje oz. postajajo mocnejse ali ravno obratno(postajajo redkejse ter manj mocne...)?
Katere depilatorje priporocate...?

Za vse odgovore, informacije ter pomoc se vam ze vnaprej lepo zahvaljujem in vas lepo pozdravljam!

Edit.: Ker prej nisem nasla nobene druge teme o depilatorjih sem najprej odprla kar novo temo v kateri sem napisala zgoraj napisano(sem le prekopirala).
Sedaj sem si malce prebrala vse skupaj in ugotovila, da je razlika med depilatorjem in epilatorjem.
Se pravi jaz iscem(kupujem) EPILATOR, zadevo, ki dlacice puli! Dodatno pa bi se vprasala kako dolge dlacice so primerne za puljenje... Prebrala sem si, da morajo biti daljse od 7mm, vendar me zanima ali je tudi maximalna omejitev dolzine, se pravi koliko so dlacice lahko NAJVEC dolge, da se se dajo pulit?

Zanima me ali je ta zadeva -
http://cgi.befr.ebay.be/Epilateur-Silk- ... dZViewItem

EPILATOR ali DEPILATOR? Sicer pri oglasu pise, da naj bi bil to epilator(sicer po francosko) ampak vseeno raje za vsak slucaj se vprasam vas strokovnjakinje, ki se na to sigurno precej bolj spoznate kot jaz...

Hvala in

LP
galathea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a galathea » 14. Okt. 2007 16:52

motorola napisal/-a:kaj pa dlačice nad ustnico? to bi jaz kr vse epilirala :) al kaj mi svetujete? sej se ne vidijo, ker so svetle, samo mene vseeno moti :?


Js epiliram. mal solzic prteče, sam je pa potem dolgo mir.
Zivljenje je lepo...
Uporabniški avatar
BlackMagicWoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 22. 4. 2008
Kraj: Somewhere over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackMagicWoman » 25. Apr. 2008 23:53

Jaz imam epilator Philips Satinelle Ice že 2 leti in sem zadovoljna z njim. Nekako sem se navadila, da uporabljam tiste hladilne pingvinčke zraven. Na epilacijo sem se pa že zelo navadila, tako da me praktično nič ne boli.
Uporabniški avatar
tinca987
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 6. 11. 2007
Kraj: celje-šentjur

Neprebrana objavaNapisal/-a tinca987 » 26. Apr. 2008 7:24

sAdie napisal/-a:
crnolaska napisal/-a:evo jaz sem si pa kupila Philips Satinelle Ice Premium HP6502 in me zanima, če ima katera tudi takega?


:ja: , jaz mam tui takega. Mi je vsec, sicer pa ne uporabljam onega ice dela zraven - raje stisnem zobe pa potrpim :) Pa meni se zdi, da zarad one masazna gume res manj boli!


js mam tud tega in mi je super :gut:
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 28. Apr. 2008 6:45

jez bi si tud kupila epilator...
sam res ne vem dost o tem. kerga mi priporočate? cena, kje ga kupim, na kaj morm bit pozorna?
a je vredno potrpet pa se zrihtat z epilatorjem al ne?
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov