Dlake na trebuhu

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 15. Dec. 2008 9:20

Enako tudi pri meni.. Pa ne samo to, tam, kjer jih zdaj epiliram (po dolgih letih britja), so spet mehkejše in redkejše..
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 31. Dec. 2008 22:30

Jz mam kr nekej dolgih dlačic okol popka in poleti si jih kr z britvico pobrijem. Do in po poletju pa jih pustim rastt in so iste oz. niso nič močnejše in temnejše.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 01. Jan. 2009 11:35

Jaz pa tistih par dlak okoli popka populim s pinceto. :wink: Tega se lotim sam zarad tega, ker mam v popku piercing in izgleda bolj estetsko oz. urejeno, pa nič ni v napoto... :D
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 01. Jan. 2009 12:46

buubbika napisal/-a:To je pač čist odvisno od posameznika. Js mam sestrično, ki se je 1x za foro pobrila po obrazu cccc, pač dolgčaš in puberteta in ji sploh niso zrastle kake dlake, če bi pa js kaj takega naredla uffffff.. :D
Pa po nogah se brije, ker se ji pač fajn zdi, pa sploh nima dlak, js ko sm se brila, sm mela pa vedno trše in temnejše. Tako, da raj ostajam pr depilaciji. ;)


Ko si že omenjala noge :D Jaz se tudi brijem po nogah, pa dlake niso nič močnejše pa temnejše ^^ Sicer pa odvisno, sestrična vedno tarna, da so njene dlake po britju postale daljše, temnejše in močnejše..
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 01. Jan. 2009 14:40

Očitno je to čist odvisno od človeka, do človeka. Jst mam skoz manj dlak, po nogah in rokah jih skor več nimam, pa še une, k jih mam, so čist švoh. Pa se brijem drugač, parkrat v življenju sm se podepilirala (očitn dostkrat, da so se mi korenine uničle!). Obrvi mi tud sploh ne rastejo več na unih mestih, kjer sm jih pul'la. Podpazduhe in bikini predel sta tud skoz bolj švoh poraščena...Uglavnem men je britje in depiliranje čist uničlo in razredčlo dlake, nism pa nikol mela unih ful močnih in gostih dlak :?
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 03. Jan. 2009 18:31

Jaz imam dlake na trebuhu in mi ne predstavljajo nekega problema. :D :D :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 03. Jan. 2009 19:19

Js na trebuhu kdaj pa kdaj najdem kakšne 3, 4 dlačice in jih pač pobrijem. :D Poznam pa eno punco, ki ima res opazno čupau trebuh, pa ji zgleda ne pride na pamet, da bi naredila kej v tej smeri, haha.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 05. Jan. 2009 15:01

*hox* napisal/-a:Js na trebuhu kdaj pa kdaj najdem kakšne 3, 4 dlačice in jih pač pobrijem. :D Poznam pa eno punco, ki ima res opazno čupau trebuh, pa ji zgleda ne pride na pamet, da bi naredila kej v tej smeri, haha.


In zakaj je to smešno? :?
Prej neprijetna situacija za njo, ki se zagotovo zaveda, da ima glede na sodobne lepotne zapovedi, preveč dlak na 'neprimernih' mestih, pa v poplavi zapovedi o 'ne brij, zrastejo še trše' in 'ne beli, so rumene' verjetno nima pojma kaj narediti. Ker 3, 4 dlačice niso noben problem. Če jih je več, pa je včasih celo bolje, če jih pustiš pri miru.
Uporabniški avatar
maLaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a maLaaa » 14. Jan. 2009 20:06

sovražim te dlake na trebuhu & hrbtu :? ..prau uno grde so mi..zdej sm razmišljaja da bi šla pred poletjem na depilacijo..kr mi res ni prijetno it na bazen kr mam občutek da usi gledajo moj hrbet pa trebuh..očitno eni ne razumejo da usi pač ne mormo bit popuni..na žalost :?
a ma slučajno kira izkušnje z depilacijo trebuha in hrbta? kako dougo pol to drži? približno kakšna je cena?
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 14. Jan. 2009 20:59

Kaj pa če bi najprej poskusila z beljenjem? Čeprav sama ugotavljam, da po beljenju dlačice postanejo še temnejše - čez čas, ko belilo neha delovati. Čudno.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 14. Jan. 2009 23:07

MsN napisal/-a:Kaj pa če bi najprej poskusila z beljenjem? Čeprav sama ugotavljam, da po beljenju dlačice postanejo še temnejše - čez čas, ko belilo neha delovati. Čudno.
Jaz sem tud to mislila, ampak pol sem razmišljala da se meni mogoče zdijo bol temne kr sem umes navajena na svetle... to si že pomislila?
I laugh at gilded butterflies.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 15. Jan. 2009 12:11

Mogoče je tudi tako, ja.
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 16. Jan. 2009 21:10

Jst sm si pred leti nekajkrat obrila dlake okoli popka, tko da se zdj vsake 3-4 dni na tem predelu brijem, drugače so dlake bodeče... tko da ne priporočam, da se kira tam brije.
Uporabniški avatar
**medyka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **medyka** » 16. Jan. 2009 21:16

Jaz sem tudi nažalost bolj ko ne poraščena. Se pač brijem in ni važno a so roke, noge ali tamala :P Glavno, da se jih ne vidi in ne zgleda grdo, tisto pikanje že preboliš. Moj fant pa tud, čeprav večkrat pravi, da se zarad njega ni treba briti. Samo meni osebno ni lepo in se bom še naprej.
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 28. Mar. 2009 21:26

No po trebuhu pa jaz nimam dlak.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov