Dermaroller / iglični roller

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

smotkasanja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 31. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkasanja » 29. Dec. 2011 16:45

White_Widow napisal/-a:Jaz tako stvar, sicer pod drugim imenom, in malo boljšo verzijo, uporabljam že dobro leto (strije). Zdi se mi, da je koža tam, kjer to stvar uporabljam, bol trda oz. debela. No ja, strije še niso izginile, niti malo.
Imam dve, z dolgimi, in s kratkimi bodicami. Dolge mam za po telesu, kratke pa za obraz.

Tale dermaroler sem slisala, da sploh ni dober, če si katera misli tole kupit, naj raje poišče kakšnega dražjega in bolšega.

Do krvavitev pa niti slučajno ne sme pridet. Koža mora bit samo pordela. Tudi bolečine ne sme bit.
Po uporabi je dobro namazat s kakšno hranljivo kremo.


Tale je zelo kvaliteten na http://www.roler.si/premium-iglicni-roler.html

Koliko pa imaš najdalše iglice ? ali mažeš po tretmaju s čim ?
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 29. Dec. 2011 20:06

Se mi zdi, da 1.0mm, sicer za obraz uporabljam 0.5mm. Obvezno po tem namažem z naravno kremco.
Za prekrvavitev kože je tole vsekakor super stvar, vendar pri odstranjevanju celulita oz. strij "tamale" iglice niso tako učinkovite. Ne predrejo pomembne plasti kože (se mi zdi, da je to usnjica?), ki tvori kolagen.

Jaz sem tele svoje "napravice" kupila v Angliji, naj bi bile profesionalne. Zdaj, ko gledam te, ki jih oglasujejo pri nas, se nebi odlocila za njihov nakup. Mi ne zgledajo nevem kaj razen lepe, Sicer po mojem je ucinek priblizno enak.
TTiiAA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a TTiiAA » 03. Feb. 2012 11:52

Punce, našla sem spletno stran, kjer prodajajo identične rolerje za 29,99+poštnina. Moja prijateljica si je kupila tistega za 100 eurov, meni pa je to bilo preveč, sem malo pobrskala in voila! :) Ga včeraj naročila in danes že dobila, je pa res identičen. Prav ta trenutek držim oba v roki in primerjam. Neverjetno, kako nekateri nabijejo ceno!!!
Skratka, preverjeno, da ga ceneje ne boste dobile drugje, stran se pa imenuje: www.beauty-roller.si
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 03. Feb. 2012 13:43

^^Tole se pa sliši kot reklama :)
Sicer ne verjamem,da to res neki full pomaga ali? A precej boli, če moreš it čez kožo s temi iglicami? :D
Yada, yada, yada...
TTiiAA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a TTiiAA » 03. Feb. 2012 22:18

Bomo videli, zaenkrat je še prehitro, da bi lahko komentirala učinek, sem ga šele danes dobila... Imam na bokih malo strij še od pubertete pa seveda celulit, kera pa ga nima :) prijateljica si je za strije od poroda to nabavla in moram rečt, da se res že manj vidijo. Ga pa res pridno uporablja.
Od navdušenosti sem morala delit, ker sem naletela na debato med iskanjem. Me jezi, ko določeni ponudniki nabijajo cene. Tud sama sem mislila, da morda ne bo enak, ampak je! Prijateljica se pa zdaj jezi :) Treba se je znajt in malo pobrskat, pa se da marsikaj ceneje najt ;)
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 03. Feb. 2012 23:16

Se ga da dobiti tudi ceneje, recimo tukaj. To je itak taka zadeva, ki jo moras kar pogosto menjat, tako da se ne splaca ful zapravljat za to.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 04. Feb. 2012 16:10

Zakaj bi mogla to pogosto menjat? ne razumem, res. Mogoče ja, če daš za njega 5€. Moj je že star, uporabljam ga malo več kot eno leto, pred tem ga je uporabljala moja mami, pa je še vedno kot nov.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 04. Feb. 2012 20:56

Zato ker to je zadeva, ki je ne mores uporabljat v nedogled, prvic iz higienskih razlogov, kot drugo pa se tudi iglice scasoma obrabijo. Res odvisno od kvalitete in kako pogosto ga uporabljas, ampak jaz ga sigurno ne bi imela vec let, se manj pa uporabljala, ce ga je prej ze nekdo drug.
How long dermarollers last
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 05. Feb. 2012 15:47

Nevem to pa zdej prvič slišim, glede na to da je bilo meni rečeno, da se lahko uporablja več let, 3leta ima celo garancijo :gruebel:
Sicer se ga pa itak po vsaki uporabi umije z milom in krtačko, nato pa še razkuži z alkoholom
missxo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 8. 2. 2011
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a missxo » 06. Feb. 2012 19:43

jaz imam 0,5 mm uporabljam ga da izboljšam izgled brazgotine ki mi je nastala po odstranitvi znamenja.... uporabljam redno in sem po treh tednih že vidla spremebo...
Feels so good being bad...There’s no way I’m turning back!
TTiiAA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a TTiiAA » 14. Feb. 2012 11:14

Evo, poročam :) uporabljam ga že dobrih 10 dni in mi je super. Strij na enem boku skorajda več ni - moram prav dobro pogledat, da jih najdem :))) na drugem se vidijo malenkost bolj, zgleda da sem imela bolj globoke, so pa tudi manj vidne kot v štartu. Skratka, deluje in pridno ga bom uporabljala naprej! :)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 14. Feb. 2012 12:57

Po 10 dneh, da deluje? Si ziher? Ena je napisala, da ga je par mescov uporabljala, da so ble strije manj vidne. :)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 14. Feb. 2012 17:26

^^ pomojem je tudi odvisno od kože, koliko so brazgotine globoke ter kakšna je njihova starost.
sicer tudi jaz dvomim, da po 10dneh strije izginjajo (pa ne, da ti ne privoščim). Sploh pa dermaroller ni priporočljiv za vsakdanjo uporabo, saj koža potrebuje počitek, da se lahko obnovi. Z vsakdanjo uporabo je non stop poškodovana, kar pa sigurno ne upliva dobro na celice.

sem pa jaz primer, kjer strije ne izginejo po zelo dolgi uporabi.
smotkasanja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 31. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkasanja » 21. Feb. 2012 14:22

Jaz uporabljam model 1.0mm, PREMIUM Iglični Roler, za celulit na nogah in zadnjici. Ugotovila sem, da najboj deluje, če ga uporabljam le 2x tedensko, tako ima koža čas, da se obnovi in regenerira.

Slika

Sedaj uporabljam že 6 mesecev redno in so zares dobri rezultati. Samo ustrajen moraš bit in redno delati, najprej sem imela 0.5mm pa nisem bila tako zadovoljna.
Feel30
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Feel30 » 22. Feb. 2012 16:25

prodajam dermaroller, nov, samo priskušen na koži obraza.
zelo ugodno.
več si lahko preberete v malih oglasih. :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov