Britje obraza-DERMAPLANING

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

majaTHEyou
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a majaTHEyou » 27. Feb. 2015 10:34

Pozdravljeni!


Vceraj sem malao brskala po internetu in zasledila novo ( metodo pilinga) ozirom metodo za odstranjevanje odmrle koze z obraza, pri tem pa se tudi odstranijo svetle dlake, ki jih imamo po obrazu. To naj bi bilo zelo priljubljeno v Ameriki in Aziji, ko sem gledala pa nasih spletnih straneh sem zasledila samo en forum s to temo in nic drugega. Sedaj me zanima, ce ima katera izkusnje s tem? Veliko americank to izvaja kar same doma... Dlake na obrazu naj nebi smele potemniti z britjem, ampak ostane oz zrastejo po dolocenem casu v isti barvi in teksturi. To naj bi izvajale tudi veliko zvezdnic, da pridobijo lepso in svetlejso polt . Dodatne informacije lahko preberete tukaj http://nymag.com/thecut/2013/10/how-shaving-your-face-keeps-you-glowy-dermaplaning.html




Zanima me vase mnenje o tem novem postopku. Vse skupaj naj bi bil mit, da dlake potemnijo z britjem

Lp
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 27. Feb. 2015 15:11

Mit?! Povej to mojim dlakam, ker očitno ne vejo tega. :evil:

Drugače je pa britje pregrobo za kožo obraza žensk, ker je tanjša in bolj občutljiva od moške.
Resno, ne delat tega, obstaja veliko odličnih in nežnih pilingov. Anti-age efekt pa se da pridobiti še kako drugače.
Ellona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ellona » 20. Jul. 2018 9:31

Je katera zasledila da delajo kje dermaplaning v salonu? :) bi sprobala, pa ne upam sama doma, bi šla raje v salon.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov