Barvanje trepalnic

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 28. Jul. 2006 7:39

jst sem si dala trepanice pobarvat pri moji frizerki v Hrastniku. Stane pa 500 sit
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
malavila
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 22. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malavila » 28. Jul. 2006 8:26

jaz sem si jih pred leti barvala v frizerskem salonu (predvsem za poleti mi je bilo bolj praktično) in mi je frizerka zagotovila, da ni nevarno za oči. Je pa tako, da bolj, ko si pri miru z očmi, manj peče postopek. Saj mogoče se sliši preprosto, samo meni je vedno začelo eno oko trzat in se solzit nekje po 5 minutah, potem pa je bilo težko še 5 minut zdržat. :? Saj se navadiš :)
Uporabniški avatar
pikica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 25. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica83 » 29. Jul. 2006 18:44

Jst sem si jih že tudi ene parkat. Je kr fajn ja, pa še drago ni, sicer na začetku mal peče, ampak hitro mine. Priporočam ti pa lahko amo kozmetičarko iz mojega kraja, ker v lj pa res čisto nič ne poznam, čeprav sem sigurna, da večina kozmetičark to kr isto kvalitetno nardi.
Nič ni tako dragoceno, kot tisti del tebe, ki je v drugih in tisti del drugih, ki je v tebi.
Uporabniški avatar
pikica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 25. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica83 » 29. Jul. 2006 18:50

Aja ups sem šele sedaj videla, da je tema že malo stara in da si je princesss že pobarvala trepalnice. In si bila zadovoljna, si jih še boš kdaj?

fiona jst mam leče. Takrat ko mi je barvala trepalnice, sem dala leče ven, potem pa pač čez par minutk nazaj not, pa ni bilo nič narobe.
Nič ni tako dragoceno, kot tisti del tebe, ki je v drugih in tisti del drugih, ki je v tebi.
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 07. Avg. 2006 9:54

ma kako to zgleda ko imaš pobarvane trepalnice - ziher ne tako kot če jih namažeš z maskaro? :(
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 07. Avg. 2006 9:57

Ne, niso tolk poudarjene, kot bi jih s krtačko od maskare, sam so bolj temne...
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 07. Avg. 2006 10:01

Mimi_M napisal/-a:Ne, niso tolk poudarjene, kot bi jih s krtačko od maskare, sam so bolj temne...


ker jaz se še zmerja odločam, a čem it ali ne...ker nevem a bi bilo pametno ker potem če mi ne bo všeč si jih bom še naprej packala z maskaro in potem je vseeno a grem barvat ali ne :lol: saj vem da kompliciram :razz:
ellizabeth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 30. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ellizabeth » 11. Avg. 2006 13:23

a je enako če te pobarva kozmetičarka in če si kupiš v drogeriji barvo za barvanje trepalnic?
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 11. Avg. 2006 13:44

a se to barvo sploh še da kupit? ker enkrat sem spraševala, pa so mi rekli da tega ne prodajajo več. poleg barve moreš kupit še hydrogen. pa tut sama si ne moreš namazat, ampak nekdo drug, ker moraš imeti med postopkom skos zaprte oči.

jst sem si včasih večkrat šla barvat v salon in me nikoli ni nič peklo, pa sem dokaj občutljive sorte. leč pa takrat ne smeš imeti notri, oz. ni priporočlivo zaradi tega, ker ti vseeno lahko pride malo barve v oko. potem pa ni več panike. mene ni nič peklo ali motilo.
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 11. Avg. 2006 13:47

jst sm si enkat barvala, pa ni blo lih take hude razlike..najbrž zato k mam črne ...a kle k ti barvajo ti jih tud privihajo, ker to tud obstaja?!mislm glupo bi mi blo da si grem barvat trepke, če si jih bi mogla pol vseen še z maskaro privihavat..
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 11. Avg. 2006 13:59

ne nič niso privihane. pač navadne črne trpalnice. pride v poštev samo za punce z svetlimi. če hočeš privihane ali povdarjene je maskara še vseen zakon :wink:
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 11. Avg. 2006 14:33

jz bom kar pri maskari ostala :P
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 12. Nov. 2006 22:19

Joj, trepalnc si pa nkol več ne grem barvat. Tok me je pekl, da sm skor znorela pa sm mela mčkn mn cajta gor kt nej bi mela. Sej drago ni, sam se pa to splača sam tistim, k majo že naravno mau dalše trepalnce, js mam na primer čis kratke pa skor blond pa se jih ni nč kej bol vidl, k so ble pofarbane, tko da zame osebno-brezveze. :tot:
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 12. Nov. 2006 22:23

jaz mam že od otroštva prebolane oči, da bi si sploh upala kaj takega konkretno privoščit, sicer sem en x pri frizerki obrvi malo pa konice, trepalnic tak da ni nekaj extra peklo. al pa je že tolko nazaj, da se ne spomnim :) je pa super za tiste z lepimi, gostimi trepalnicami.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 12. Nov. 2006 22:54

Jz mam že tko čiz črne in dolge trepalnice, tko da na srečo ne rebim barvanja trepalnic in je malo maskare dovolj :jump:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov