Barvanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 07. Sep. 2008 20:58

da preprečte "šekast" videz more bit rej PREVEČ barve kot premalo in ko je vsa barva na laseh lase prečesite z zelo širokim glavnikom.

barvo ki se nabera na glavniku pač date nazaj ;)
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 08. Sep. 2008 9:19

mene pa zanima,če je res,da ti barva ne prime,če se barvaš med menstruacijo.a je to samo stara vraža?
ker enkrat mi je ena sodelavka pravla,da je pozabla,da ma menstro in ji je barva ful slabš prjela
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 08. Sep. 2008 16:55

je res.
ampak ne v vseh primerih
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 08. Sep. 2008 17:21

p!ka napisal/-a:
*hox* napisal/-a:^^ Mislim, da ni velik možnosti da bi bila šekasta. Osebo ki te bo barvala samo opozori, da naj te pobarva po ceeeeeeliiiiiiiiiii glavi :D magar naj ti na koncu "zlije" ostanek barve na lase in te še mal "zmasera". Js sem se barvala tut že sama, pa je vedno blo kul.


Oh, je možnost, da bom šekasta. Ker sm ratala šekasta. :roll: :evil: Me je barvala punca k je rekla, da zna barvat ( ja, sm vidla kolko ! ). Gor pr glavi mi je na enih delih barve slpoh ni primlo, ker je ni dala. Pr konicah pa sm namest čokoladna, črna, ker je dala tja največ barve. :angry:
Nikol več se ne grem k njej barvat.

Ja če ti je ni dala, pol je logično da ni prijel. In če daš na eno mesto več barve, dvomim da zarad tega tam bolj prime. Js mam konice vedno mal temnejše, pa ni to zaradi premalo barve.
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 08. Sep. 2008 17:46

količina barve res ni odvisna kako barva obarva las. absurd.
količina je pomebna le zaradi preprečevanja "škastga videza".
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 08. Sep. 2008 17:51

Pikica18 napisal/-a:količina barve res ni odvisna kako barva obarva las. absurd.
količina je pomebna le zaradi preprečevanja "škastga videza".


Jz pa se kr strinjam z *hox* in mislim, da je precej pomembno kolko barve daš kam. Tista, ki je mene barvala je bla pač malo slepa. :D
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 08. Sep. 2008 17:52

lej... jst sm v frizerskem poslu že 4 leta in vem kaj je pomebno in kaj je treba pazt pr barvanju.

za najbolše rezultate je potrebno "pretiravat" z barvo da so lasje popolnoma prepojeni z barvo.
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 08. Sep. 2008 20:27

tudi jaz vam povem, Pikica18 ima prav :)
se tudi sama ukvarjam z barvanjem...sicer ne poklicno, ampak..
Uporabniški avatar
MojcikaK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MojcikaK » 10. Sep. 2008 13:29

Mi lahko katera pove, kaka je prednost barvanja s kano? Baje imajo tudi oranžne barve ne? In kaj je sploh razlika med kano in ostalimi (navadnimi) barvami? Dalje drži in se ne spere, manj unicuje lase.. ?
Ker zdaj mam temno rjave in bi se ful rada spet pobarvala na živo oranžno :razz:
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 10. Sep. 2008 14:44

prednost je ta,da je kana naravna in naj bi odebelila las,zato naj bi izgledali gostejši,pomagala naj bi tudi proti prhljaju.
drugače pa pomoje samo s kano ne boš prišla s temno rjave na živo oranžno barvo.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 11. Sep. 2008 12:03

punce a je katera že delala pramena doma?

nekje sem slišala, da se da dobit tud rdeč blanž ne samo blontn...

kako narest pramena na kratke, da nebi izgledalo prov gadno... k men so une scene rjavi lasje pa čez široki blond prameni čist over...
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 11. Sep. 2008 12:06

ja rdeč blanž obstaja.

če so lasje zelo kratki je najbol da se da na (širok) glavnik barvo/blanž in se enostavno počeše. mal morš občutka za lepo pa bit natančen ;)
sam to res sam za zelo kratke lase.

al pa pač na kapo.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 11. Sep. 2008 14:22

Moja mami je kr mojster v barvanju las. Zato pa lahko obiščem frizerja le 2x letno. Učas me še postriže. Ona ima kratke lase, in ker ji ne paše, če je preveč temna si pol na folijo da še malo pramenčkov. Z glavnikom vzameš eno vrstico las, če nočeš, da je preveč na gosto z topim delom cikcakaš po tej vrstici, tako a v pramen vzameš le vsak drugi cik cak. Jo, nevem kak bi drgač povedala.
Si pa ona, k si pobarva lase, recimo na temno vijolo al pa na kaj podobnega, da gor za par minutk blanž pa dobi ven tako bakreno barvo. Pač pustiš tolko dolgo da dobiš želen učinek.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 11. Sep. 2008 15:05

amyZ napisal/-a:Moja mami je kr mojster v barvanju las. Zato pa lahko obiščem frizerja le 2x letno. Učas me še postriže. Ona ima kratke lase, in ker ji ne paše, če je preveč temna si pol na folijo da še malo pramenčkov. Z glavnikom vzameš eno vrstico las, če nočeš, da je preveč na gosto z topim delom cikcakaš po tej vrstici, tako a v pramen vzameš le vsak drugi cik cak. Jo, nevem kak bi drgač povedala.
Si pa ona, k si pobarva lase, recimo na temno vijolo al pa na kaj podobnega, da gor za par minutk blanž pa dobi ven tako bakreno barvo. Pač pustiš tolko dolgo da dobiš želen učinek.


točno to sem rabla, ker si je moja mami zaželela pramena, samo jo vedno barvam na vijolično in si nekak nisem znala predstavljat niti kako bi blond zgledalo na vijolični... jst sem ji za začetek mislila enih par tankih pramenov na folijo narest po vrhu, ampak res ne full svetlih, samo tok, da je mal posvetljeno.
anja328
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anja328 » 12. Sep. 2008 8:22

Nikol se ne bi barvala doma. Too bad :?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]