Barvanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

PrincessDee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 30. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a PrincessDee » 31. Jan. 2011 11:51

hvala za odgovore.
Uporabniški avatar
Goth.princess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Goth.princess » 01. Feb. 2011 15:00

sedaj bom probala čokoladno rjavo od subrine...sprobavam različne znamke :D
Selvedin&Mihaela
Uporabniški avatar
Aciom
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 31. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Aciom » 07. Feb. 2011 15:42

daleč najboljše barve za lase so xxl colors, pa tud niso drage (6e), sem se z njimi pobarvala in rjave na blond in je prišlo super. se vedno barvam s temi, enkrat samkrat sem kušila drugi barvo ker je niso imeli in je bilo grozno, kar neka siva, čeprav je bil na škatli narisan isti odtenek. priporočam tole vsem :D pa odtenki so lepi
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Apr. 2011 13:19

Imam eno vprašanje....rada bi si pobarvala lase, na svetlejšo, skoraj medeno barvo las-nikakor ne blond.Ker pa sem se nekaj časa barvala na črno in potem na rjavo -zdaj sem rjava, bi seveda rada šla k frizerju, ki ima kaj pojma o barvanju in me ne bo naredil korenčka.
Torej, pozna katera kakšnega frizerja na Ptuju, v Mariboru, ki obvlada barvanje?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Thumbelina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Thumbelina » 28. Apr. 2011 15:10

Mene pa zanima, ali se je katera mogoče že probala barvati s tole barvo od Subrine: http://www.subrina.si/sl/Nianse_saten/Nianse_subrina/07_temno_blond_343/

Kako ste bile kaj zadovoljne z njo oz. kako vam je prijela?

Jaz bi se sicer rada iz blanžiranih las pobarvala na svetlorjavo oz. nekaj takega kot je na škatli od te barve.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 01. Maj. 2011 3:32

Na blanzirane lase je vedno tezko predvidet, kako bo barva iz skatle prijela, pa tud spira se z blanziranih las dost hitreje kot z naravnih, tko da se bos mogla kr pogosto barvat.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
iuventus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 6. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a iuventus » 16. Jun. 2011 22:06

A ima katera kak nasvet??
Pobarvala sem se z to Lorealovo musse peno barvo in mi je narastek prišel ven rumen. Pozna katera kak trik, kako bi omilila to barvo, kako bi se sprala ali karkoli?? :)
Mala_Teych
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mala_Teych » 19. Jun. 2011 12:50

xxl color se je men sprala po dveh pranjih .. imela sem vijolično

pozna katera kakšno vvredu vijolično barvo ki je obstojna ??
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 19. Jun. 2011 13:03

Največkrat se barvam s Syoss črno barvo zadnje čase :)
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Uporabniški avatar
ronyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: bogu iza nogu

Neprebrana objavaNapisal/-a ronyka » 19. Jun. 2011 17:22

iuventus napisal/-a:A ima katera kak nasvet??
Pobarvala sem se z to Lorealovo musse peno barvo in mi je narastek prišel ven rumen. Pozna katera kak trik, kako bi omilila to barvo, kako bi se sprala ali karkoli?? :)


baje da obstajajo neki šamponi al neki tazga ki ti izničijo ta rumen ton da rata bl blond...to sm neki slišala enkrat sam nevem pa če je to res...mogoče najboljš da greš do kkšnega salona pa tm povprašaš
Uporabniški avatar
sm00tka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 10. 12. 2007
Kraj: medvode

Neprebrana objavaNapisal/-a sm00tka » 20. Jun. 2011 7:54

ja, jz sm mela enga v črni embalaži, not je biu pa vijolčne barve :) to nej bi pomagal, sm ga pa dubla v milerju, sam je biu dost drag (ena huda firma od barv za lase, sam se ne morm spomnt kko se že reče) :D
iuventus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 6. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a iuventus » 21. Jun. 2011 22:04

hvala! :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 22. Jun. 2011 7:00

ronyka napisal/-a:
iuventus napisal/-a:A ima katera kak nasvet??
Pobarvala sem se z to Lorealovo musse peno barvo in mi je narastek prišel ven rumen. Pozna katera kak trik, kako bi omilila to barvo, kako bi se sprala ali karkoli?? :)


baje da obstajajo neki šamponi al neki tazga ki ti izničijo ta rumen ton da rata bl blond...to sm neki slišala enkrat sam nevem pa če je to res...mogoče najboljš da greš do kkšnega salona pa tm povprašaš

Ti t.i. vijolični šamponi ne pomagajo kaj dosti, če že od frizerja ne prideš kolikor toliko spodobno pobarvana. To je samo za po pranju las, da se obdrži barva, pa še to po nekaj začetnih barvanjih. Meni osebno takrat, ko sem imela kanarčkasto rumen narastek, ni pomagal noben tak šampon, pa četudi je stal celo marijo v raznoraznih frizerskih salonih. Dokler ne dosežeš željene barve, je to le slaba tolažba, ki jo ponavadi slišiš od frizerjev, ker jim ni ratalo pobarvat na lepo blond barvo, ampak tega ne upajo priznat. :wink: Lahko pa da nekateri pač ne želijo v prvem ali drugem šusu preveč peroksida uporabit in se s tem pač izognejo skurjenim lasem. :D (za domače barvanje na blond pa bi ti itak moralo biti jasno, da ne moreš ratat drugega kot rumena)
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 22. Jun. 2011 8:08

Nisem še prečekirala cele teme, ampak imam eno vprašanje glede prelivov.. Tiste, ki ste že imele lase barvane s prelivom, se vam je spiral dokaj enakomerno ali je bila katera bolj "flekasta"? Razmišljam namreč o prelivu, ampak se bojim, da bi čez nekaj časa spran preliv zgledal precej grozno.
Uporabniški avatar
Alissy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 20. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Alissy » 22. Jun. 2011 8:39

Mene je frizerka na začetku barvala s prelivi in se sploh ni opazla razlika, spiralo se mi je enakomerno, tudi flekov nisem imela. Je pa res, da nisem imela neke drastično različne barve od moje naravne.
'Women have a relationship with shoes that men will never understand.' -Audrey Hepburn

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov