Umor pred T-Clubom

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 16. Dec. 2007 19:42

Pred T-Clubom se mi kar zdi kako je blo....bla je gužva, 6 komadov iz lj je pršlo v mb iskat "sranje", nanje je naletel en štajerc, ki je bil po nesreči še Viola, pršlo je do sranja, šli so ven, začelo se je je**nje vseh družinskih članov itd. enmu je blo zadost, šel je v avto po sablo in unga zaklau(sorry za grd izraz). Žalostno.
Sem pa mnenja, da če bi biu un, ku je popi**u, nek "zdrav slovenski kmečki fant" da bi Gregorja u najslabšmu primeru parkrat prtisnu na gobec in to bi blo to...

Nevem kam gre ta svet.. :x
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 16. Dec. 2007 19:59

McLarnovc napisal/-a:Sem pa mnenja, da če bi biu un, ku je popi**u, nek "zdrav slovenski kmečki fant" da bi Gregorja u najslabšmu primeru parkrat prtisnu na gobec in to bi blo to...



tud če bi biu "zdrav tip na -ić" bi blo isto...dve na gobec in čao.
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 16. Dec. 2007 20:05

tud če bi biu "zdrav tip na -ić" bi blo isto...dve na gobec in čao.


ja ja sigurno...
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 16. Dec. 2007 22:11

Anelise napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:Sem pa mnenja, da če bi biu un, ku je popi**u, nek "zdrav slovenski kmečki fant" da bi Gregorja u najslabšmu primeru parkrat prtisnu na gobec in to bi blo to...



tud če bi biu "zdrav tip na -ić" bi blo isto...dve na gobec in čao.


Moje izkušnje s tistimi na -ić so bolj podobne tistim v mojemu opisu, zato se bratov iz bivše skupne domovine najraje izogibam velikem loku.... :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 16. Dec. 2007 22:51

WTF?!
A je s tabo vse v redu???

Bejbika kje si zdej? Tale post nad mano bi blo treba mal poeditirat...mar ne? :eek:

P.S: Očitno si ne nekdo zelo močno "prvošču" tale forum... :evil:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 17. Dec. 2007 11:07

kaj, kaj je bilo?
dej mi na ZS napisati, kaj se je zgodilo ..
jaz nič ne vem, vidim pa, da so si že 2 privoščili ...
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 17. Dec. 2007 12:13

bejbika napisal/-a:kaj, kaj je bilo?
dej mi na ZS napisati, kaj se je zgodilo ..
jaz nič ne vem, vidim pa, da so si že 2 privoščili ...


Je že mem aja drgač ste pa superca lepo ste spucal forum,svaka vam čast!!!


Ja no ne morš use na Ić metat u isti koš.Ja kaj pa un slovenc k se u bajti zažgov 50bab???Pa un slovenček k jih je posiljeval??Ne mi lajnat da so slovenčki oh in sploh najbolši,ker sami vemo da niso.Tko k usi na ić niso usi morilci.
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 17. Dec. 2007 12:34

se strinjam ja! vseh na ić ne moreš metat v isti koš! Tut mi mamo lepe pristne "kmečke in zdrave" slovenske fante, ki se jim utrga in pobijejo ene par ljudi (ala Trobec, Plut, Makoter (ok ona je bla oproščena), Kušar (ljubljanski razparač) ipd.

ne vem zakaj ste nekateri tako samovšečni slovenci, ki mislite, da v naši državi delajo škodo samo bosanci, pa srbjanci, črnogorci, šiptarji ipd. Vsi t.i. južnjaki so slovenci, saj imajo slovensko državljanstvo.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 17. Dec. 2007 13:06

Eh neeee...Trobec, Plut in njim podobni so prikriti južnjaki. So se prej pisal Gačanović pa so spremenl priimek.. :roll: :roll:
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 17. Dec. 2007 13:24

sej ni važn priimek, važna je kultura!
rečete kaj hočete ampak naši južni sosedje so kar temparamentni..polg tega je pri nekaterih čist normalno da moški tepe žensko, in zato ni kaznovan...tud če gledate njihove kletvice, v enem stavku jih izgovorijo najmanj 3 zraven..gledate kaj pink plus al pa druge njihove programe?al pa filme..se takoj vidi..

sam da me nebo zdaj kdo narobe razumev, nisem pa rekla da so zdaj pač oni hujši od nas...al pa od drugih zahodnoevropejcev npr.
problem je sam v tem da so ti manj civilizirani..tud npr. v sloveniji, večina jih živi tako kot bi bili doma-kar pri njih ni narobe-npr.tepejo žene, pijejo ko žolne,so agresivni itd...to večinoma taki ki so prišli v slo. po boljše življenje, dobili so pa sam slabše-nekateri slovenci jih zaničujejo,majo jih za manj vredne,se delajo norca itd..itak da pol ti ratajo še bolj nestrpni in nasilni..to vse prenašajo tud na otroke in konča se npr.tak kot se je pred trustom...
zato pa tud je tolk "kriminalcev" na ić itd..
sej si niso sami krivi pomoje...

se pa seveda v vseh narodih najdejo izjeme-npr.če bi naj bli slovenci mirni itd-jih je tud veliko "slabih"...podobnih tistim na ič če se lahk tak izrazim..tak pač je..
je pa tud velik ić-ev ki pa so čist normalni,če ne še kje bolj kot večina nas pristnih slovencev...


največ je kriva država(tako vedni :lol: ) res..zarad njih je tolk revščine, če je revščina je izhod v alkoholu po navadi, in če je alkohol je nasilje..in en otrok ko celo življenje gleda to in nima možnosti normalno živet,itak da ne rata kaj bolši..
pa tud nekje je otrok po 10, vsi so razpuščeni in prepuščeni sami sebi..ne morejo pol normalno zrast....
no so izjeme, sam te pa itak vedno sam potrjujejo pravilo :)
mislim da bi mogli neka druga spremenit,ne pa obtoževat se med sabo-by the way-če bo kak bosanc npr.slišo nekoga da so tak vsi toti taki kot un elvis itd, da je zarad njih tolk nasilja bla bla..mislite da bo to mirno prenašav??al bo še sam stopnjeval nasilje??? pomoje tadrugo...

no sm se mal razpisala... :) pač sem povedla moje mnenje,kdo se strinja se kdo pa ne pa tud prav :P

lp
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 17. Dec. 2007 13:42

KittyKiss napisal/-a:Eh neeee...Trobec, Plut in njim podobni so prikriti južnjaki. So se prej pisal Gačanović pa so spremenl priimek.. :roll: :roll:



Ne vem zakaj prov iščete razloge da bi se usi morilci in najslabši ljudje v sloveniji pisal na ič.Dejte si predstavlat da bi v ameriki use slovence obtožval da samo mi pobijamo in posiljujemo,najbrž nam nebi blo glih prijetno.Najlaži je s prtsom kazat na nekoga ne pa res odkrit kdo je kriv.
Za to kdo je kriv umora pred tem klubom usi vemo.Ja prov se piše na ić,ja in??...
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 17. Dec. 2007 16:11

Jao. Če bi ti razumela sarkazem.. :)
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 17. Dec. 2007 18:43

teh tem je pa zadnje case veliko in ja, na ić je bil... saj samo oni iscejo probleme in se znasajo nad ljudmi. samo ne takrat ko je sam, ampak on se dela jacka ko jih je vec... prosim brez pripomb, da je na ić, ker tako pac je... tudi pred Globalom je bil na ić, pa se kje drugje... saj ljudje sami bolj vedo.

pa izogibajte se MC'D na Copovi... ljudje imajo stalno probleme tam... :roll: :evil:

nisem rekla, da so vsi taksni pa vendar se jih najde veliko.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 17. Dec. 2007 19:34

joj kere debate..šit ej moji so tud iz hrvaške pa se js ne pišem na ič..ja zdej sm vm pa cel sistem porušla. mislm en fant je umru zarad bedarije..zarad ene budale in vi ste iz tega spletel, da smo vsi južnaki hudič, mešančki ki nas je treba ukrotit in da je treba zgradit zid pred nami, da boste vi živel v miru.... a sm prov zastopla big red in nincy??
če pa to niso rasistične izjave pol pa js nevem kaj, direkt za ku klux klan in skine. mal bi si lahko zavrtela komad "od ljudi do ljudi" mogoče se kaj naučita
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 17. Dec. 2007 19:41

tanika* napisal/-a:mal bi si lahko zavrtela komad "od ljudi do ljudi" mogoče se kaj naučita


Komad je drgač Od ljudi za ljudi... :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov