Umor pred T-Clubom

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 16. Dec. 2007 13:27

_Petra_ napisal/-a:
Pred istim lokalom?


Jap, pred Trustom. Pa pred kratkim so se tud na Stuku stepli. To je pa blizu. Vedno se kaj takega dogaja.
sej so se že v večini vsaj stepli... edino samsara še nekak "varno" deluje
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 16. Dec. 2007 13:43

Jao, pa saj to ni res, kar se dogaja. Kam gre vse skupaj. :roll: Nisem nacionalist, ampak mislim, da že priimek storilca pove dovolj.
Uporabniški avatar
DMN
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 6. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a DMN » 16. Dec. 2007 13:43

...
Zadnjič spremenil DMN, dne 10. Sep. 2008 7:18, skupaj popravljeno 1 krat.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 16. Dec. 2007 16:07

Ma saj seeno al je elvis al je janez novak, bistvo je da je na prostosti in da lahko tak ko un izpred globala pobegne nekam v bosno al kam pač. Da to ni normalno, da se tako orožje ne prenaša okol, ajde naj se zmlatijo z golimi pestmi če se mislijo ampak, da pa greš za nekom in ga namensko in dobesedno zakolješ se voziš dve uri in nato zažeš oblčačila in skriješ orožje to pa nikakor ni normalno. To bi pa moralo biti kaznovano, za njega in sostorilce. Pa naj bodo to vijole, al dregonsi al janez novak al pa en čefur.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 16. Dec. 2007 16:30

AH naj se vsi, ki jim sede, pobijejo med sabo. Pol bo mir :)
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 16. Dec. 2007 16:34

mah to ni res...zdej zarad tega ker so unga tipa zaštihali pred trustom majo policaji ful kontrole pa to...pa smo včeri bli u eni diskoteki blizu maribora ne...in tko una 2 zjutri pa smo mi na spodnem plesišču( ker sta pač 2 plesišči v tej diskoteki) in se odločma s frendico mal in poglet na zgornega in pridema gor pa so ble prižgane luči muzke ni blo pa ful malo folka, na plesišču in ob vhodu v diskoteko pa okol 10 navadnih plavih policajev in tam enih 20 unih z neprebojnimi jopiči pa čeladami pa vsem...mislim to se mi pa že zdi mal pretirano...nimaš se več kam it zabavat ne da ti nebi nekdo pokvaru tega in valda potem je blo vsega konec...nooroo :roll: :roll:
Uporabniški avatar
Aphrodite
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Aphrodite » 16. Dec. 2007 16:45

Anelise napisal/-a:
_Petra_ napisal/-a:Trust oz. T-club pa ne vrjamem, da bo cel mesec zaprt. Vem, da je bil zaprt prejsnjo soboto.


Sej nism ziher..En prjatu mi je to reku..

Aphrodite in ninchy pa prosim ne se kregat...K sm na ić..Da ne bo kakih posledic :wink: :wink:


stara moja, jaz sem tut južna :wink: sej zato me pa tk razpi***, ker eni posplošujejo...

nincy, poglej koga sem citirala:ugotovila boš, da sem citirala dve osebi :wink: pa nauči se sprejemat mnenja drugih :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Dec. 2007 16:48

no, jst sm slovenka pa mi gredo taka posploševanja na živce.Če sam pogledamo, je recimo tale Elvis z -ič ubil enega človeka, slovenec trobec pa skuril kar nekej žensk.To je čist relativno in ni za posploševat, ker je odvisno od vsakega posameznika in ne od celotne populacije.
Uporabniški avatar
Aphrodite
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Aphrodite » 16. Dec. 2007 16:50

ja sej, kot da lahko samo ''južni'' pobijajo, pa koljejo, pa kradejo...
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 16. Dec. 2007 16:55

DMN napisal/-a:to je pa zato kej hoče bit samsara neki high society, pa samo taki tja hodjo
raje pijem preplačane kokteljle, kot pa da nisem ziher, če se bom živa in zdrava domov vrnila (čeprav sem v trusta vedno rajši hdila kot kjerkoli)
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 16. Dec. 2007 17:01

no sicer so se pred samsaro ze tudi streljali. če smo ze pri tem :)
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 16. Dec. 2007 17:41

^ tudi res. Sicer zunaj, ampak...
Glede tistega, ko je ena napisala, da zdaj zaradi tega policisti delajo kontrole. V Trustu so to delali ze pred casom. In vrjetno to pocnejo zmeraj. Se prav spomnim kaki dve leti nazaj, ko pridem iz Trusta, zunaj pa v vrsti vsaj 40 policistov v neprebojnih oblacilih, da ne omenjam polnega parkirisca policistov in tudi ogromno prometnih kontrol na neposrednem rondoju. Ampak to so vrjetno stalne akcije, ki se premikajo iz diskoteke v diskoteko, ne pa zdaj zaradi tega dogodka.
Sem pa tudi slisala, da naj bi meli pred kratkim na Bledu v Stopu policijsko racijo in naj bi zasedli okoli 5 pistol in vec nozev. Sicer sem to samo slisala, tako da ne vem ali je res.
Uporabniški avatar
DMN
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 6. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a DMN » 16. Dec. 2007 17:54

...
Zadnjič spremenil DMN, dne 10. Sep. 2008 7:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 16. Dec. 2007 18:17

Aphrodite napisal/-a:stara moja, jaz sem tut južna :wink: sej zato me pa tk razpi***, ker eni posplošujejo...


glej,moj pranono je biu po rodu srb in zato mam najbolj srbski priimek kar jih obstaja..in to je tud vse kar mam srbskega ;) mam pa v zlahti vse,od italijanov (najvec),avstrijcev in kot prej povedano srbov..pa kaj pol? :)
mi pa gre na k***c,da vsi pljuvajo čez -iće..halo?sej tud slovenci,američani,rusi,francozi,italijani ubijajo..pa lih niso -ići :P
Uporabniški avatar
barby*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 15. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a barby* » 16. Dec. 2007 19:21

Razlika je med psihično bolnimi,obsedenimi morilci ala Trobec kot pa nasilnimi temperamentnimi ljudmi, ki nekoga ubijejo zaradi afekta itd, tako da tud tukaj ne gre posploševat.
Self-respect is the fruit of discipline; the sense of dignity grows with the ability to say no to oneself.
A. J. Heschel

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron