Sestrščina!!!:)

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 31. Jul. 2007 10:49

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 8:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 04. Avg. 2007 18:49

*purple* napisal/-a:
LaBonita napisal/-a:
*purple* napisal/-a:hja, tlele je prva zadeva da se folk med sabo šteka.e se ne štekajo vsi, potem je brezveze ker slej kot prej nastanejo kupčki in pol ni več sestrščina ampak so kupčki :D :?
drgač pa na kavi se dobivamo/te loh tud brez sestrščine..to je bolj mišljeno na način ko skupaj živiš in funkcioniraš na tak način...


jah tej kupčki pa itak ratajo zmeraj v življenju...ženske smo pač take (no nekatere so prav kure) da rade opravljamo (ali pa da rade opravljajo, kot hočete) in potem kjer sta dve skupaj je ok, ko pride tretja zraven je že kupček kjer eno izmed treh izločijo :roll:


to je res..že od nekdaj je znano da tri nikoli ne gredo skupaj, vedno more bit parno število :D
to po mojem mnenju itak nima smisla, ker se bi zlo hitro razdelilo vse skupaj.


eeii ... kdo je reku da tri ne grejo skupaj? :D
mi smo tri ful dobre kolegice in smo skos skupaj, ful se štekamo, še bolš je kot če bi ble samo dve ;)
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 01. Avg. 2008 15:56

Maudisa napisal/-a:zanimivo.. :razz: sam glede na to,kolk malo jih pride na miting mislim,da nas tud tu ne bi bilo dosti :?


js sm ze dostkrat kolebala med priti in ne priti, pa sm se pol dostkrat ustrasla ker res nobene osebno tko ne poznam, ve ste si pa ze rk domace ene...pa bi mi blo nerodn :oops: :)
Zivljenje je piskotek!

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov