Satanizem

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 06. Jun. 2006 14:42

eh ni naklučje. itak da so predvideval kdaj bo film končan in bo na ogled. sej je že par filmov narjenih na to tematiko. jst ful rada gledam :)
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 06. Jun. 2006 15:09

*purple bitch* napisal/-a:0bstajajo že, ampak ni bilo nikol kakih izpadov in ceremonij iz njihove strani....in tudi mislim, da jih nikoli ne bo...


v mariboru je bila nekaj let nazaj huda panika....ko so mačke klali in njihovo kri pili....pa še nekaj stvari je bilo...pa se zdaj točno ne spomnim...
tako, da definitivno obstajajo...pa tud ceremonije imajo...samo tolk zadaj, da mi sploh ne vemo...
v mb je porodnišnica v nulo zastražena...not lahko gredo le možje oziroma očetje teh otrok...
vem iz lastnih izkušenj...ker mam svakinjo pa malo pupo not...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 06. Jun. 2006 17:34

Film The omen 666 pride k nam 8. junija, ane? :) Can't wait! :razz:
Let the good times roll.
speedyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 14. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a speedyka » 06. Jun. 2006 19:38

joiiii ne me strasit, mam danes rojstn dan :lol: :evil:
pa zakaj vsi tolk tega hudica omenjajo... sej mogoce je pa res kaj na tem...ka pa ves :evil:
upam, da bom prezivela danasnji dan, da ne pride kak vragec pome :cool:
moy hobi wsakdan
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 06. Jun. 2006 20:46

astra_mb napisal/-a:
*purple bitch* napisal/-a:0bstajajo že, ampak ni bilo nikol kakih izpadov in ceremonij iz njihove strani....in tudi mislim, da jih nikoli ne bo...


v mariboru je bila nekaj let nazaj huda panika....ko so mačke klali in njihovo kri pili....pa še nekaj stvari je bilo...pa se zdaj točno ne spomnim...
tako, da definitivno obstajajo...pa tud ceremonije imajo...samo tolk zadaj, da mi sploh ne vemo...
v mb je porodnišnica v nulo zastražena...not lahko gredo le možje oziroma očetje teh otrok...
vem iz lastnih izkušenj...ker mam svakinjo pa malo pupo not...


jah mačke klali-to sem slišala ja..samo pa useeno močno dvomim da bi se pokazali v porodnišnici, in hoteli kakega otroka..no se pa res zna zgodit...če mamo trobce pa plute in slične, pol se tud čemu takemu nebi čudila.vseeno pa se mi zdi pretirana panika....
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 06. Jun. 2006 20:54

Če bi bila sama trenutno mamica in bi ležala v porodnišnici s komaj rojenim otrokom, bi bila hvaležna za tako paniko.
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 06. Jun. 2006 21:12

Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 06. Jun. 2006 22:22

krfjolca napisal/-a:Če bi bila sama trenutno mamica in bi ležala v porodnišnici s komaj rojenim otrokom, bi bila hvaležna za tako paniko.


jst osebno se res nebi sikirala....kar so pa naredili v mariboru je biu pa itaq nateg...v sloveniji radi nategujejo preko sporočil in telefonov, ravno zarad tega ker delajo tako paniko povsod in potem se folk smeji temu...
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 07. Jun. 2006 0:46

hmm.. no.. jst sm pršla iz kinota zdej dobr.. omen me ni kej preveč impresioniral.. ideja pa itaq.. mnja.. dobr so umestil v današnji čas, to pa res :D

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 11. Jun. 2006 11:51

ja sam to je pa res....jst sm se pa lih zanč pač...6.6.2006 pelala z avtobusom in je bla nesreča v lj....bla je verižna reakcija, štirje avti so se zaletel...

a mislte, da je to kj povezan z datumom :?: :?
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 11. Jun. 2006 16:38

mycosmogirl napisal/-a:ja sam to je pa res....jst sm se pa lih zanč pač...6.6.2006 pelala z avtobusom in je bla nesreča v lj....bla je verižna reakcija, štirje avti so se zaletel...

a mislte, da je to kj povezan z datumom :?: :?


ma dej no.. kot da se nesreče drugače ne dogajajo! kake maš! js v to ne verjamem!
My dreams are my reality...
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 11. Jun. 2006 16:54

krfjolca napisal/-a:Ja, sem slišala, da so 6.6.1996 imeli podobne grožnje in ukrepe po porodnišnicah.

Tudi cerkve menda množično zaklepajo, da ne bi prišlo do kakšnih požarov ipd.

takrat se je moj mali bratranec rodil v nemciji. in je bla cela panika. baje je to pri njih bol popularno in razsirjeno in je blo temu primerno tut varstvo v bolnisnicah.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 14. Jun. 2006 14:51

za unle zgorej je bil vprašaj :oops: .....sej lih ne verjamem v 666....sam tko....na misel mi je pršl
Uporabniški avatar
*Little_Star*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 20. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *Little_Star* » 22. Jun. 2006 12:37

Ti najstniki ki se grejo neki satanizem so mi najbolj smesni..neko macko tam razreze pa se crno oblece pa si da spice okoli rok pa vratu pa misli da je glavni frajer..pravi satanisti tega itak ne delajo(koljejo zivali itd)
nesreče povezane z takimi datumi so pa itak zgolj naklucje..sicer pa ce ti vrjames da se ti bo nekaj slabega zgodilo potem se ti ponavadi to zgodi...marsikaj je le nasa psiha in to kak mamo v glavi poslihtano!da ne govorim o kakih vedezevalcih..cisto nategovanje..ampak dobro to je ze druga tema :freude: :flower: :freude:
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 24. Jun. 2006 13:44

ej bravo.........pomoje edina tle k se 100% strinjam s tabo glede te debate............ :respekt:

sej eni bodo pomoje tut enkrat prišli do tega zaklučka samo vprašanje časa je kdaj.........

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov